Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkova 2, Praha
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Skvělý lékař, odborník, který všechno vysvětlí. Neskutečně lidský přístup a péče, lékař, který chce vyléčit, ne léčit a dlouhodobě účtovat. Přála bych mu nejmodernější ordinaci, protože on by jí mít měl. Nepíše léky zbytečně, je velmi inteligentní, vzdělaný v různých oblastech medicíny, mohu jen všem doporučit.

C
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Velmi vstricny lekar, ktery se zajima o vase zdravotni problemy. Cekarna neni nejluxusnejsi, ale to se u tohoto lekare vyplati prehlednout :)

Ověřeny pacient

Vyborny lekar, je velmi ochotny a jeho odbornost je na vysoke urovni. Je to od detsvi muj treti obvodak a jako o nekolik trid lepsi nez ti ostatni . Mohu vrele doporucit. :) kdo chce odbornika at zamiri k panu doktorovi.

A
Ověřeny pacient

jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy měla možnost poznat, věcný, konkrétní a vysokou odborností a přehledem

K
Ověřeny pacient

Panu Doktorovi jsem vdecna za jeho odbornost a za jeho lidsky pristup. Velmi ocenuji, ze nevnucuje "zbytecne" leky. Je to skvely diagnostik a vyborny doktor! Dekuji Vam, pane Doktore!!!

H
Ověřeny pacient

Vnímám ho jako zodpovědného lékaře, korektního, vyslechne, všechno potřebné vysvětlí, dlouhodobě jsem s ním spokojený. Ovlivnil můj přístup k životosprávě tak, že jsem dnes v 80 letech přiměřeně v pořádku a bez větších problémů.

Výtečný diagnostik + lidský přístup u tohoto lékaře,to je co jsem dlouho jinde hledal. Ještě, že doktor Marťák je.

Výborný lékař,vzdělaný,já kašlu na vodotrysky atd,,já potřebuji schopného lékaře i kdyby byl ve sklepě s uhlím.Tento lékař má obrovský přehled a převyšuje všechny mně známé"obvoďáky" svým rozumem a schopností poradit.
Děkuji Vám ,pane DOKTORE,že jsem Vás našel.
Vám vděčný Josef Janeš

seriózní, znalý věci

D

Jsem s doktorem velmi spokojen, žádné nadbytečné léky, žádná arogance, působí důvěryhodně i po odborné stránce. Zejména po zkušenostech s jinými doktory oceňuji jeho "nepeněžní" přístup k pacientovi, ve kterém vidí potencionálně nemocného, nikoli zdroj peněz. Tomu odpovídá vybavení čekárny a ambulance, jež může odradit, kdo by však investoval do drážního objektu, kde je budoucnost nejistá. Jelikož jsem nebyl nějak více nemocen, abych byl jím zachráněn, nemám proč dát hodnocení nejlepší.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti