Ordinace PL pro dospělé
Havlíčkova 2, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Skvělý lékař, odborník, který všechno vysvětlí. Neskutečně lidský přístup a péče, lékař, který chce vyléčit, ne léčit a dlouhodobě účtovat. Přála bych mu nejmodernější ordinaci, protože on by jí mít měl. Nepíše léky zbytečně, je velmi inteligentní, vzdělaný v různých oblastech medicíny, mohu jen všem doporučit.

C
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Velmi vstricny lekar, ktery se zajima o vase zdravotni problemy. Cekarna neni nejluxusnejsi, ale to se u tohoto lekare vyplati prehlednout :)

Vyborny lekar, je velmi ochotny a jeho odbornost je na vysoke urovni. Je to od detsvi muj treti obvodak a jako o nekolik trid lepsi nez ti ostatni . Mohu vrele doporucit. :) kdo chce odbornika at zamiri k panu doktorovi.

jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy měla možnost poznat, věcný, konkrétní a vysokou odborností a přehledem

Panu Doktorovi jsem vdecna za jeho odbornost a za jeho lidsky pristup. Velmi ocenuji, ze nevnucuje "zbytecne" leky. Je to skvely diagnostik a vyborny doktor! Dekuji Vam, pane Doktore!!!

Vnímám ho jako zodpovědného lékaře, korektního, vyslechne, všechno potřebné vysvětlí, dlouhodobě jsem s ním spokojený. Ovlivnil můj přístup k životosprávě tak, že jsem dnes v 80 letech přiměřeně v pořádku a bez větších problémů.

Výtečný diagnostik + lidský přístup u tohoto lékaře,to je co jsem dlouho jinde hledal. Ještě, že doktor Marťák je.

Výborný lékař,vzdělaný,já kašlu na vodotrysky atd,,já potřebuji schopného lékaře i kdyby byl ve sklepě s uhlím.Tento lékař má obrovský přehled a převyšuje všechny mně známé"obvoďáky" svým rozumem a schopností poradit.
Děkuji Vám ,pane DOKTORE,že jsem Vás našel.
Vám vděčný Josef Janeš

seriózní, znalý věci

Jsem s doktorem velmi spokojen, žádné nadbytečné léky, žádná arogance, působí důvěryhodně i po odborné stránce. Zejména po zkušenostech s jinými doktory oceňuji jeho "nepeněžní" přístup k pacientovi, ve kterém vidí potencionálně nemocného, nikoli zdroj peněz. Tomu odpovídá vybavení čekárny a ambulance, jež může odradit, kdo by však investoval do drážního objektu, kde je budoucnost nejistá. Jelikož jsem nebyl nějak více nemocen, abych byl jím zachráněn, nemám proč dát hodnocení nejlepší.