Kamýcká 1077, Praha
MEDLIN s.r.o. - praktický lékař, neurolog

Mimořádně slušný a empatický lékař. Umí a přesně ví, jak své znalosti i intuici využít. Opradcu ví dobře, co dělá. Pravda, s recepcí jsem zpočátku měla problém a jednání oné dobré ženy, která tam sedí, mi leze i teď občas na nervy, ale s panem doktorem a jeho přístupem to nemá co dělat. Snad jen to, že jí dal práci a ona si ji zřejmě chce zasloužit, snaží se být akurátní a užívá si tak trochu pocitu moci.

Chodím k němu již několik let a musím říct, že je to velice vzdělaný člověk s moderním přístupem. Necpe do vás za každou cenu prášky když nejsou potřeba a nemoci chápe v širším kontextu. Ordinace je moderně zařízená s recepční takže se čeká jen chvilku. Opravdu se o váš stav zajímá....Sestřičky jsou taky supr.

Pana doktora jsem poznala nejen jako praktika ale i neurologa coby čerstvý zaměstnanec ČZU. Byla jesem v té době těžký migrenik a on mi pomohl rozeznat bolesti hlavy od kční páteře a změnil mi tehdy zastaralé léky Ergofein na injekce, poté na přípravky bez námelu :-D A nejen to. Na škole nejsem již sedm let, ale stále mi stojí zato jezdit za ním z JM, protože je to dobrý diagnostik a vždy mi pomůže. Pokaždé volám na objednání, když jemám akutní potíže jako je blokáda zad apod., velmi milá recepční mi objedná co nejdřív, když se to dá vydržet, nechávám prostor potřebnějším a bývám objednána do 3,4dnů. Sestřičky má výborné, ta co je už v důchodu byla taky velmi fajn, ač zde byla neprávem osočena. Doporučuji, ale vzhledem k tomu že pan doktor má hodně pacientů vyplatí se objednat. Alena P.

O

Už počtvrté jsem se nebyl schopný dostat přes recepční, která Vám dá okamžitě najevo, že ona je šéf a vy jen cár papíru v kartotéce, bohužel toto mi působí další zdravotní komplikace, proto musím doktora změnit!

Odborník, příjemný, vstřícný, zábavný

Je to dobrý lekař, velmi doporučuji.

Ana Casamayor

dobrý den, dost mne rozčílil příspěvek od anonymní dámy. K panu doktorovi chodím již léta nejprve s bederní potom krční páteří a nakonec i s psychickými problémy. Takže jsem si u něj nastěžovala na zdraví dost a dost. NIKDY se nestalo, že by mne odbyl, nechal čekat zbytečně nebo se choval jakkoliv hrubě. Vždy mi poradil, vyslechl a pomohl i při výběru lékaře. Tento pan doktor je skutečně podle mne vynikající odborník, skvělý a srdečný člověk.Sestřička je vždy milá a krásně se usmívá.
a pokud si madam chce tolik stěžovat, bylo by fajn, kdyby se pod svůj zoufalý příspěvek podepsala.
Taubrová Míla Mělník

skvělé zdravotnické znalosti a osobní přístup

vzdělaný, přemýšlivý, velmi pečlivý, vnímavý a naslouchající - děkuji

Milý pane, pan doktor se snaží a to, že si lidé stěžují na hlouposti a v ordinaci zdržují, je fakt. Pan doktor už asi nevěděl co vám na to říci, opravdu si uvědomte, že lidé jsou na tom i hůř, než vy. A nepiště anonymní hodnocení na internet, je to trapné!!!
Ing.Jan Jarolím PhD.