Adresa

Praktický lékař - stomatolog
Žufanova 1/1114, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

45 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař - stomatolog Měla jsem hodně kazů a dost špatné zuby

Pan doktor i sestřička jsou moc příjemný a pozitivní. Jsou to profíci kteří jsou perfektne sehraní. Chodim tam moc ráda a odcházím vždy s úsměvem.

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař - stomatolog bolest zubů

Mladší doktor ve mě vzbuzuje důvěru. Jeho práce je velice kvalitní. Jen mi vadí, že se nezeptá jaký materiál plomby chci a mlčky mi to opraví. Poslední roky je, ale už mnohem více komunikativní. Doporučuji.

A
Ověřený profil

Skvělý lékař. Přešla jsem k němu na doporučení a jsem velmi spokojená. Pak doktor je velmi citlivý a vnímavý, což jako "nervák ze zubařů" velmi oceňuji. Zachránil mi zub, který už byl na vytržení. Opravdu doporučuji.


Z
Ověřený profil

Velmi kvalitní a solidní zubní lékař. Pracuje rychle a pečlivě. A co je hlavní plus - že se každý zub snaží zachránit pokud to jen jde. Má příjemné vystupování a pozitivní přístup k pacientům.


V
Ověřený profil

Děkuji p.doktorovi Kučerovi ml.a jeho sestřičce za péči,s kterou o mě pečovali,za lidský přístup,za to,že ač jsem se od mala bál zubaře z jeho ordinace jsem vycházel s úsměvem!Leckdy sice pokřiveným,ale pouze zásluhou umrtvovacích injekcí.Děkuji.Vlastimil Macek


K
Ověřený profil

Jaroslav Kodet
Vynikající lékař. Profesně i lidsky. Maximální pečlivost i citlivost.
Rovněž velmi příjemná zdravotní sestra.
Mohu jen doporučit !


S
Ověřený profil

Pan doktor Kučera ml. je velice příjemný, ochotný a zákroky provádí téměř bezbolestně. Chodíme k němu na pravidelné kontroly celá rodina, dopuručila jsem ho i mým známým a spokojenost je maximální. Mohu pana doktora každému vřele doporučit.


K
Ověřený profil

Pak doktor má zlaté ruce. Vzal mě na rychlo, ač jsem zatím nebyla jeho pacientka a ulomený zub mi bezbolestně vytrhnul. Všechno mi důkladně vysvětlil a seznámil mě s dalším postupem. Z ordinace jsem vycházela poprvé v životě s úsměvem. Doporučuji!


J
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit. Nedělá zákroky, které nejsou nezbytné apod. Velmi milý, jedinný u kterého jsem vydržela tolik let a je spokojený i manžel.


F
Ověřený profil

Stary doktor spletl korunu ze zubem, nechal mi mezeru mezi zuby v ktere porad se ucpavaji zbytky jídla. Mlady doktor mě odmítl prijmout i kdyz jsem mel objednanou navstevu protoze jsem uz jednou navstivil jejiho otce (nebyl jsem spokojen s osetrenim). Na otazku proc si sam nemuzu volit zubare sestra a doktor odpovídali jenom "protoze ne". Velkmi zvlastni a neprijemne zkusenosti. Treba proto ze jsem Francuz? Nedoporucuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu