Radotin
Praha, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Radotin Jiný

Myslím si jako, že pan dr. je dobrý odborník, všechno mi vysvětlil a trpělivost s rehabilitací přinesla ovoce, tak jak mi to řekl. Než se měkké tkáně zahájily, trvalo to delší čas, ale stále lepší než invazivní způsob a trpět 2x.

Umístění: Radotin Jiný

Nemohu souhlasit s negativními komentáři. Za mou osobu je pan doktor dobrý diagnostik, protože moji chorobu, nezávisle na jeho názoru, poznali další odborníci. Byl na mě velmi milý, řekla bych chápající.Obstřik byl nebolestivý. Nepomohl mi(obstřik), ale to se bohužel stává. Pan doktor se snažil poradit mi, hledal řešení a poslal mě na špičkové pracoviště. Stále mě léčí a moje zkušenost je doposud velmi dobrá.

Já jsem s panem doktorem Jordnidisem velmi spokojena. Byla jsem u něj 2x po každé s jiným problémem a vždy mi pomohl. Velmi vstřícný a milý přístup. Vše mi řádně vysvětlil a nabídl možnosti. Neměnila bych.

Příšerná zkušenost. V osobnosti pana doktora se snoubí kolosální arogance, projevující se do očí bijícím nezájmem o hledání řešení pacientova problému, s neskrývaným narcismem, v jehož důsledku má pacient pocit, že je v ordinaci nežádoucím elementem, jehož přítomnost je nesnesitelně otravná. Z dialogu: "Doporučil byste rehabilitaci?", "Ne. Ještě nějaký dotaz?", "Takže operace je jediné řešení?", "Ano, Ještě nějaký dotaz?", "Jak moc ta operace spěchá?", "Hodně. Ještě nějaký dotaz? Ne. Tak na shledanou." je zřejmé, že empatií ani vřelostí lékařův způsob vyjadřování zrovna neoplývá. Neprofesionálnost vystupování mohou zmírnit snad jen omluvné pohledy zdravotních sester, jež působí dojmem, že se za chování svého kolegy upřímně stydí. Nikomu bych návštěvu tohoto lékaře nedoporučil.

Arogantní a neprofesionální lékař. Do ordinace jsem přišel se třemi separátními problémy (bolesti ramen a zápěstí), vyřešil díky své neochotě pouze jeden. Problém se zápěstím by se odhalil obyčejnou rozmluvou, kdyby o ní měl doktor zájem (nakonec se zdroj problému podařilo zjistit mezi prohlídkami svépomocí). Třetí problém s ramenem řešit prostě natvrdo odmítl. Arogantní chování bych dokázal překousnout, ale absolutní nezájem během kratinké prohlídky korunovaný přímím odmítnutím vyšetření problému fakt ne.

Empatický, trpělivý,ochotný, komunikativní..samé superlativy. Mimochodem...obstřik ramene NEBOLÍ :-D