MDDr. Císař Pavel
Národní 1010/9, Praha

Umístění: MDDr. Císař Pavel Jiný

Je to profesional, ktery dela svou praci poctive, zalezi mu na vysledku i pocitu pacienta. Ocenuji jeho komplexni videni problemu a citlive nabidnuti reseni. Ochotne poradi, odkaze na kvalitni odborniky (orthodoncie, zubni hygiena). Jen vic takovych spickovych zubaru s lidskym pristupem!

Umístění: MDDr. Císař Pavel Jiný

Najlepsi zubar akeho som zazil.
Je to pedant, clovek na spravnom mieste !
Vzdy vysvetli, co bude robit a preco to bude robit.

Umístění: MDDr. Císař Pavel Jiný

K panu doktorovi chodime cela rodina jiz nekolik let a s urcitosti mohu rict, ze na lepsiho zubare jsme nemohli narazit. Je jemny, vse vzdy vysvetli, k detem citlivy a empaticky. Mohu jen doporucit!

Umístění: MDDr. Císař Pavel Jiný

Pan doktor je velmi milý a šetrný. Navštěvuji ho již 7 let a jsem s jeho službami velmi spokojena. Trhal mi osmičku a dělal mi plomby, vždy vše bez problémů. Důležité je, že vždy všechno podrobně vysvětlí, než začne zákrok provádět.

Umístění: MDDr. Císař Pavel Jiný

Pan doktor je velmi precizní. V jeho péči je celá naše rodina již cca 10 let a jsme maximálně spokojeni.

Pan doktor je velmi příjemný, ochotný a šikovný, opravdu jsem velmi spokojená a nadšená jeho pečlivostí a lidskostí.