Moje Ambulance
Budova A, Prosecká 851/64, Praha

Umístění: jiné místo Bolesti hlavy, teplota

Jiz pres 6 let jsem pacientem Mudr. Rataje nikdy jsem ho k nicemu nepotreboval, tudiz idealni klient. Po 6-ti letech jsem ho poprve navstivil kvuli dlouhodobym bolestem hlavy a vysokym teplotam. Pan doktor aniz by udelal jakekoliv vysetreni (RTG hlavy,krevni testy) okamzite urcil diagnozu antibiotika na 14dni a do neschopnosti.Nedalo mi to a zasel jsem si sam na ORL a problem je nakonec uplne jinde, zadna neschopnost, zadna. Od nekoho kdo na me bere 6 let penize bych cekal opravdu vic. Pan doktor nema evidentne zajem pomoci pacientum ale pouze si odskrtnout dalsi polozku

Umístění: jiné místo Vstupní prohlídka a před operační vyšetření

Lékařské centrum Vaccinium jsem našla na internetu. Velmi rychlé objednání k vstupnímu vyšetření a potřebnému předoperačnímu vyšetření. Avšak zklamání se dostavilo po návštěvě ordinace. Předložila jsem nezbytné předoperační pokyny pro odběr krve a pan doktor Rataj zhodnotil, že to, co požaduje klinika, není nezbytně nutné, a tak mi udělá jen odběry krve, které považuje za dostačující. Přesto jsem trvala na kompletním vyšetření (dle pokynů mé kliniky). Následovala debata ve které pan Doktor Rataj zmínil "nesmyslnost" sepsaných požadavků na předoperační vyšetření a tím znevážil práci jeho kolegů lékařů (kteří mají daleko delší praxi). Což bylo velmi neprofesionální. Nadále "od stolu" zhodnotil, že můj zdravotní stav je dobrý (včetně orgánů jako jsou játra atp.) a tudíž nejsou nutné laboratorně vyšetřit.