Další dostupný termín:

602 61.....

Endodontické konzultace

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Absolvent Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy Účast na školeních: Dental Summit 2013,2014,2015 ...

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně
  • bolesti zubů

Endodontické konzultace

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 zubní vyšetření

Pan doktor byl vstricny a flexibilni. Doplneni ulomeneho zubu provedl velmi precizne behem jedine navstevy. Vrele doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídky

Byla jsem u lékaře poprvé, komunikativní lékař, spokojenost. Zatím jen na preventivní prohlídce. DĚKUJI

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 zubní vyšetření

Byl jsem spokojen, jakkoliv mě informace pana doktora o dalších problémech se zuby, než ten jediný, se kterým jsem přišel, mne vůbec, ale vůbec nepotěšily. Za zmínku stojí i specializace pana doktora - mikroskopická endodoncie. Pan doktor má i moc šikovné ruce. Znalosti, technika, zručnost a nefalšovaná komunikativnost v jedné osobě, to je pan doktor Onřej Král.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídky

Účelem návštěvy šlo o zjištění reálného stavu zubů a následující domluva na další návštěvu, která bude reálný stav řešit. Dále jsme si domluvili a nastavili komunikační kanály pro nepředvídatelné situace.Z preventivní prohlídky jsem odcházel spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi příjemný a precizní. Vše nám detailně vysvětlil a obvzlášť oceňuji skvělý přístup k dětem, při ošetření dcerku uklidňoval a měl obrovskou trpělivost. Sestra ochotně a mile ve všem vyhověla.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídky

Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Lékař i sestra jsou velice příjemní, nápomocní a usměvavý. Byl jsem zatím jen na preventivní prohlídce, ale z příštího setkání strach nemám. Nemám co vytknout!

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně