Praha, Praha

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Po první návštěvě musím říct, že jsem naprosto spokojená! Pan doktor je nesmírně příjemný, pohodový, komunikativní a usměvavý :-) A protože šlo o mou první návštěvu, tak mi byl proveden rentgen, následován ještě další důkladnou prohlídkou, na základě které mi byl sestaven léčebný plán. Ten se mnou pan doktor pečlivě prošel a vše vysvětlil. Oceňuji vytvoření cenové kalkulace a to zejména z toho důvodu, abych poté při placení nebyla zralá na infarkt :-) Takhle už dopředu vím, kolik mě který zákrok bude stát. A co se týče prvního ošetření - než jsem se nadála, tak bylo hotovo. Injekce bez bolesti, vše provedeno precizně a s citem. Závěrem - jsem šťastná, že jsem se dostala do péče pana doktora Krále, protože jsem naprosto přesvědčená, že jsem v dobrých rukách :-)

ר
Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Pan Král byl nejen příjemný v chování, rovněž koukatelný. 1 zubař u kterého mě při zákroku nic nebolelo a u kterého jsem se při vstupu do ordinace nebála. Ordinace malá, ale útulná. Vše mají se sestřičkou po ruce. Jako zubař je citlivý a ptá se, zda nemáte bolesti a zda je vše v pořádku. Nevýhody jsou opravdu vysoké ceny. Při registraci Vás eviduje do systému, dřív jsem nic za registraci neplatila (nevím jak je to nyní. Udělá vám rentgen chrupu, kontrolu a na PC Vám vyselektuje ceník. Plomby jsou od 1500 do 2500 Kč. Je dost škoda, že to nikde neuvádí, pro normální lidi je to kolikrát devastující částka, neboť si to nemohou dovolit. Já k němu i přesto chodila. Vzala jsem si půjčku 40 tisíc a holt, také o ní byla chudší. Chápu, že z něčeho musí žít i pan doktor a že výdaje má v Praze vyšší než třeba jiné ordinace. Nicméně, jsem zažila i dny, kdy mi vyvrtal kaz - ale ne úplně. Sdělil mi že byl pouze malý, tak ho tam nechal a zaplomboval bílou plombou. Byla jsem dost naštvaná, protože jsem zaplatila za bílou plombu a kaz jsem tam stále měla. Přišlo mi to, jako by chtěl, abych se do budoucna vrátila s tentýž zubem a opět uhradila další peníze. Po delších návštěvách jsem měla citlivost zubů a velké mezizubní prostory, což jsem nikdy dřív neměla. Zubaře jsem změnila následkem stěhování se do jiného města. Závěr: citlivý přístup, informovanost, krasavec na pohled, otázkou zůstává, zda toho nevědomí pacientů někdy nezneužívá. Ps: amalgánové plomby neaplikoval. Alespoň ne mě. Hezký den přeji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. zubní vyšetření

Pan doktor byl vstricny a flexibilni. Doplneni ulomeneho zubu provedl velmi precizne behem jedine navstevy. Vrele doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. preventivní prohlídky

Byla jsem u lékaře poprvé, komunikativní lékař, spokojenost. Zatím jen na preventivní prohlídce. DĚKUJI

Byl jsem spokojen, jakkoliv mě informace pana doktora o dalších problémech se zuby, než ten jediný, se kterým jsem přišel, mne vůbec, ale vůbec nepotěšily. Za zmínku stojí i specializace pana doktora - mikroskopická endodoncie. Pan doktor má i moc šikovné ruce. Znalosti, technika, zručnost a nefalšovaná komunikativnost v jedné osobě, to je pan doktor Onřej Král.

Účelem návštěvy šlo o zjištění reálného stavu zubů a následující domluva na další návštěvu, která bude reálný stav řešit. Dále jsme si domluvili a nastavili komunikační kanály pro nepředvídatelné situace.Z preventivní prohlídky jsem odcházel spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi příjemný a precizní. Vše nám detailně vysvětlil a obvzlášť oceňuji skvělý přístup k dětem, při ošetření dcerku uklidňoval a měl obrovskou trpělivost. Sestra ochotně a mile ve všem vyhověla.

O

Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Lékař i sestra jsou velice příjemní, nápomocní a usměvavý. Byl jsem zatím jen na preventivní prohlídce, ale z příštího setkání strach nemám. Nemám co vytknout!