Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Nekolik let pravidelnych preventivnich navstev pani doktorky, kdy jsem vzdy do 5 minut odesla s pochvalou, presto ze jsem upozornovala na problemy, vedlo loni k pohotovosti, kde se ukazal neleceny zanet. bohuzel ani to me neodradilo, dalsi bolest jineho zubu pani doktorka vyhodnotila slovy "tam vas nic bolet nemuze to je mrtvy zub". az zubni hygienicka jinde mi upozornila, ze kaz na osmicce vyzaduje akutni peci. Vyzadala jsem si rentgen, podle ktereho bylo dle pani doktorky vse v poradku. Presla jsem s bolesti jinam, kde dle jejich rentgenu nasli nekolik kazu a dalsi neleceny zanet. NEDOPORUCUJI!!

Dobrý den, k paní doktorce chodím již několik let a rozhodně nehodlám měnit. Paní doktorka je velice milá a má rozumný a citlivý přístup a co je hlavní, má i velice mnoho zkušeností s ošetřováním dětí, které jsou z jiné ordinace označeny za neošetřitelné!!!!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je citlivá lidsky i profesionalně. Díky jí mám stále ve svém věku krom dvou, všechny zuby. Je šetrná a uvažuje, jak zuby zachránit. Nechtěla bych chodit jinam.

bohuzel i my mame s pani doktorkou spatne zkusenosti a jiz jeji ambulanci nenavstevujeme. Chova se mile a vse vypada na prvni pohled dobre, ale nase dcera byla z kresla vzdycky za par sekund dole s pochvalou, ze ma zoubky jako perlicky, vysetreniprobiha jen se zrcatkem a podle meho nazoru povrchne. Mesic po preventivni prohlidce s pochvalou jsem si pri smichu dcery vsimla, ze ma nejaky hnedy zub..., i laicky bylo jasne, ze je tam defekt a pokrocily zubni kaz. Objednani jako 'akutni' bylo za dva mesice. Tak jsme byli u jineho lekare, ktery se zdesil, ze takovy nalez musel nekdo uz davno poznat a lecit. Kaz zasahoval skoro k nervu, nastesti nam ho mistrovsky osetrili jinde. Zuby vysetril daleko dukladneji nez pani dr. Zimova. Bohuzel mam zpetne pocit, kdyz uz mam moznost srovnani s jinou ambulanci, ze nabizena pece je nedosatecna a nedukladna. NEDOPORUCUJI.

Paní doktorka je velmi milá, k dětem se moc pěkně chová. Nicméně mému 5-letému synovi před vrtáním a následném plombování kazu nedala injekci, že prý je to první zub, kaz je povrchový atd. a že to vydrží. Jenže nevydržel, šil s sebou a nechtěl se nechat ošetřit. Téměř po týdnu si začal na zub stěžovat, že ho to bolí atd. Nějakou dobu jsme zub nechávali "usadit", ale když už byla bolest velká, šli jsme k ní znovu. Jenže ten den tam paní doktorka Zímová nebyla. Naštěstí se uvolili, že syna vezme někdo jiný ihned. No, plomba "netěsnila" a tak byl nerv v zubu stále drážděn. Muselo se to vrtat znovu, doktor raději dal jen vložku a poslal nás domů. Za nějakou dobu /asi 10 dní/ pak ten zub zaplomboval finálně. Takže jsme s jedním kazem byli na stomatologii 3x. Další zkušenost je u mé 8 leté dcery. Paní doktorka Zímová jí vytrhla naprosto zdravý horní špičák - trojku (první/mléčný zub) , aby se jí do horní čelisti vešla právě rostoucí druhá dvojka. Mezera po tomto vytrženém zubu časem téměř zanikla, mezitím jsme na doporučení jiné stomotoložky vyřešili malou/úzkou horní čelist fixními rovnátky na 4 měsíce. Nyní ale pozorujeme, že se jí díky tomu, že má stále jen jednu (první) horní trojku, mezera mezi horními stálými jedničkami posunuje směrem k té mezeře po zcela zbytečně vytržené první trojce. Všimli jste si někdy, jak vypadají lidé, co mají mezeru mezi předními zuby posunutou stranou??? Takže nás opět čekají rovnátka a to ještě nemá všechny stálé zuby...

Chodíme k paní doktorce celá rodina.Děkujeme za velmi kladný přístup k pacientům a to i k dětem.Je pravda že většina pacientů je objednaná ale nestalo se mi že by nikoho z nás neošetřila při bolestech :-).