Kartouzská 204/6, Praha
DentalModern

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Kontakt: ‭‭+ ‬

Umístění: DentalModern

K paní doktorce jsem začal chodit ve chvíli, kdy můj lékař přestal ordinovat a nová lékařka mne (i přes předchozí domluvu) odmítla 3 roky přijmout do pece. Paní docentka je úžasná, přístup, pece i kvalita jsou takové, ze mě návštěva zubaře začala bavit i přes počet nedostatku, které mi v ústech opravuje.

doc. Olga Kozel

Moc děkuji! Pro lékaře je největší rádost, když pacient tak vysoko hodnotí jeho práci a je spokojený.
Dr. Kozel Olga

Umístění: DentalModern

K paní doktorce jsem začala jeste v době, kdy pracovala blízko mého bydliště. Vždy jsem mívala strach ze zubaře, ale u paní doktorky po první návštěvě docela zmizel. Paní doktorka mi dala zuby do pořádku, což se nikomu předtím ještě nepodařilo. Po nějaké době paní doktorka změnila místo pracoviště.Bylo to pro trochu z ruky a tak jsem párkrát ještě šla na kliniku, kde paní doktorka původně působila. Ale brzy jsem pochopila, že za ní radši pojedu i kdyby byla na druhém konci města. Jsem naprosto spokojená a k zubaři se dokonce skoro těším! Dříve bych bez injekce neotevřela pusu, ale u paní doktorky ji vůbec nepotřebuju! Jsem naprosto spokojená a zůstávám stálou pacientkou navždy!

Úžasně! Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Paní doktorku můžu jenom doporučit. S ošetřením jsem vždycky moc spokojená. Profesionální přístup a příjemná atmosféra.

Děkuji!

Umístění: DentalModern

Paní doktorka je příjemná, pomůže s péčí a poradí. Zuby zbytečně netrhá a ošetření je vždy velmi profesionální. Přijímání všech pojišťoven je také přínosem.
Paní doktorku mohu jen doporučit.

doc. Olga Kozel

Děkuji! Když to jde, použivám minimální invazivní léčbu a snažím se o co nejdéle prodloužit životnost zubu.

Umístění: DentalModern

Skvělá profesionální péče. Zuby se zbytečně netrhají ???????? Paní doktorka a její sestřička jsou velmi příjemné. Vhodné i pro děti - zubaře se pak nebojí. Doporučuji ????????

Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Paní doktorka mi prováděla čištění kanálků, ošetření bylo bezbolestné a po vyplnění se podařilo zub zachránit. Rozhodně doporučuji.

Děkuji moc!

Umístění: DentalModern

Skvělá paní doktorka, profesionální přístup. Vždy bezbolestné ošetřeni. Paní doktorku mohu jen doporučit ????

Děkuji!

Kontakt: ‭‭+ ‬