Praktický lékař pro dospělé
Sídliště 1100, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Silné bolesti na hrudi

Paní doktorka je můj anděl a to myslím vážně! Ten,kdo ji tu haní je lhář a nejspíš jste si její chování zasloužili ohledně komunikace.Je pečlivá až moc a jinému doktorovi nevěřím! Zachránila mi život a poznala celkem velký problém před 2 lety.Po každé se mi věnuje i když je to banalita a poradí mi ochotně. Jsem velmi ráda, že ji mám a mám ji ráda.Petra.L

Pani doktorku ,jsem poznal ve spatnem svetle...Neprijemna,rozklepana,neochotna,velky problem napsat recept...A za pacientem domu?Ano ,ale s takovou nechuti ze jsem to nevidel...A kdyz by jste potrebovali napsat pomucku pro nemohouciho od pojistovny?Nic ani nahodou (neporadi ,nepomuze) Sestra perfektni a asi vi co je Dr zac...

Paní doktorka Janatová je evidentně velmi zkušená a erudovaná. Pracuje zodpovědně a pacientům vše ochotně a srozumitelněvysvětlí. Člověk se v její péči cítí opravdu bezpečně.

I přesto, že k ní chodím jen kvůli preventivní prohlídce pro zaměstnavatele (bydlím v jiné části Prahy, kde mám svého obvodního) si jí velmi cením za precizní, přesný styl práce. Je zároveň lidská, chová se s ohledem na stav pacienta (např.těhotenství) Díky ní je u ní uvolněná atmosféra, hlavně souvisle s pacientem komunikuje (což je pro mě příjemná změna) a dává vám najevo, že pro ni nejste jen položka v kartotéce, i když chodíte jednou za čas
Určitě doporučuji
Dokonce i test moči, ve kt. je něco špatně vám okomentuje a řekne jak je třeba se zařídit (před týdnem mi brali moč na gyndě a prostě se slovy "dobrý") a změnu tlaku krve (oproti zápisu z těhot.průkazky)vysvětlí možné příčiny a apeluje na pravidelné prohlídky. Moc se mi tato zodpovědnost líbí..
DOPORUČUJI

Velmi precizní, udělá hodně nad rámec PL, příjemný lidský přístup k pacientům.

Bohužel s touto paní doktorkou nemám nejlepší zkušenosti. Běžně se u ní čeká na vyšetření i déle jak 3 hodiny. Je sice svědomitá, ale dost často nepříjenmá.

Paní doktorka je milá,komunikativní a schopná.

velice obetava

Dobrá lékařka. Je sice velký praktik, ale není rutinérka. Doporučuji.

Vztřícný vztah k pacientům