Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Morseova 251, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku navštevuji již radu let a nemenil bych ...
Důsledná presto empatická svoji praci dělá vyborne a se sestřičkou jsou sehrany team :)

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Dlouhodobe potize s pateri

Pani doktorka je velmi zkusena,lidska,pecliva a skvela diagnosticka.Vzdy vse do detailu vysvetli.Jeji pece je dokonala.Sestricka taky tak.Skvelá péče!!

M
Ověřeny pacient

Paní doktrorka naprosto skvělá, vstřícná a objetavá, ovšem sestřička neuvěřitelně arogantní. Podle mého názoru by ji měla vystřídat jiná sestra, která nedělá rozdíly mezi lidmi.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná, příjemná, ochotná. Sestřička, která bohužel odešla do důchodu byla tkaé skvělá, jsem zvědavá, kdo tam bude teď :) Byla jsem tam poprvé jen předat kartu, pak jsem tam šla po dvou letech a ona si mě i přesto pamatovala!

Z
Ověřeny pacient

Pečlivá, profesionální, navíc lidsky nesmírně milá a vstřícná paní doktorka. Jsem moc vděčná, že mi ji na doporučení sousedky osud přihrál. Sestřička veselá, usměvavá, ale taky na vysoké odborné úrovni. Jen chválím a doporučuji!

J
Ověřeny pacient

Nechodim sice k doktorovi příliš rád, ale paní doktorka Chalupová i její sestřička odvádějí skvělou nejen profesní ale i lidskou práci a dalo by se říct, že jsem nepoznal lepší přístup a je to u nich jako doma...

Ověřeny pacient

Chtěla bych se také přidat ke kladnému hodnocení naší paní doktorky.Je to skrátka profesionál na svém místě.Jenom se děsím kam budeme chodit až bude paní doktorka v důchodu.Doufám,že to bude až za mnoho let.Děkuji D

Ověřeny pacient

pani doktorka lecila meho muze se zanetem krecovych zil, lecila jej antibiotikama, po dvou mesicich kdy se stav nezlepsil ba prave naopak zhorsil (stale otekla noha o 6 cm v lytku vetsi než duhá) se pani doktorka neobtezovala manzela poslat na specializovane vysetreni (SONO) zda se neco nedeje a manzel jeji vinou skoncil v nemocnici s akutni TROMBOZOU hlavni dute zily. mame velke stesti ze neprisel o nohu. Beru to jako velke zanedbani a pani doktorku v zadnem pripade NEDOPORUCUJI

Nejlepší lékařka jak po profesní, tak i lidské stránce. Skvělá paní doktorka i sestřička. Za úžasnou péči a mimořádnou ochotu děkujeme . Přejeme paní doktorce zdraví a pohodu i v osobním životě.Děkujeme Jana a Ivo Humlovi

Dnes som bola u pani doktorky, ale bohužial už nenaberajú ďalších pacientov :( je to ale status k dnešnému datu, možno sa to časom zmení.
Možem aspoň ohodnotiť pani sestričku, bola celkom milá a snažila sa mi doporučiť inú lekárku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař