Praktický lékař pro dospělé
Morseova 251, Praha

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku navštevuji již radu let a nemenil bych ...
Důsledná presto empatická svoji praci dělá vyborne a se sestřičkou jsou sehrany team :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Dlouhodobe potize s pateri

Pani doktorka je velmi zkusena,lidska,pecliva a skvela diagnosticka.Vzdy vse do detailu vysvetli.Jeji pece je dokonala.Sestricka taky tak.Skvelá péče!!

Paní doktrorka naprosto skvělá, vstřícná a objetavá, ovšem sestřička neuvěřitelně arogantní. Podle mého názoru by ji měla vystřídat jiná sestra, která nedělá rozdíly mezi lidmi.

Paní doktorka je úžasná, příjemná, ochotná. Sestřička, která bohužel odešla do důchodu byla tkaé skvělá, jsem zvědavá, kdo tam bude teď :) Byla jsem tam poprvé jen předat kartu, pak jsem tam šla po dvou letech a ona si mě i přesto pamatovala!

Pečlivá, profesionální, navíc lidsky nesmírně milá a vstřícná paní doktorka. Jsem moc vděčná, že mi ji na doporučení sousedky osud přihrál. Sestřička veselá, usměvavá, ale taky na vysoké odborné úrovni. Jen chválím a doporučuji!

Nechodim sice k doktorovi příliš rád, ale paní doktorka Chalupová i její sestřička odvádějí skvělou nejen profesní ale i lidskou práci a dalo by se říct, že jsem nepoznal lepší přístup a je to u nich jako doma...

Chtěla bych se také přidat ke kladnému hodnocení naší paní doktorky.Je to skrátka profesionál na svém místě.Jenom se děsím kam budeme chodit až bude paní doktorka v důchodu.Doufám,že to bude až za mnoho let.Děkuji D

pani doktorka lecila meho muze se zanetem krecovych zil, lecila jej antibiotikama, po dvou mesicich kdy se stav nezlepsil ba prave naopak zhorsil (stale otekla noha o 6 cm v lytku vetsi než duhá) se pani doktorka neobtezovala manzela poslat na specializovane vysetreni (SONO) zda se neco nedeje a manzel jeji vinou skoncil v nemocnici s akutni TROMBOZOU hlavni dute zily. mame velke stesti ze neprisel o nohu. Beru to jako velke zanedbani a pani doktorku v zadnem pripade NEDOPORUCUJI

Nejlepší lékařka jak po profesní, tak i lidské stránce. Skvělá paní doktorka i sestřička. Za úžasnou péči a mimořádnou ochotu děkujeme . Přejeme paní doktorce zdraví a pohodu i v osobním životě.Děkujeme Jana a Ivo Humlovi

Dnes som bola u pani doktorky, ale bohužial už nenaberajú ďalších pacientov :( je to ale status k dnešnému datu, možno sa to časom zmení.
Možem aspoň ohodnotiť pani sestričku, bola celkom milá a snažila sa mi doporučiť inú lekárku.