Odhadovaná doba odpovědi:

Od 1 500 Kč

6 500 Kč

Od 1 700 Kč

Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o.

Děkuju svym pacientům za návštěvy, přízeň, dochvilnost a bezvadná hodnocení, opravdu moc si to vážím :)

* * *

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. Jiný

Jednim slovem - skvělá. Konečně se už tak moc nebojím zubaře, bohužel ale neprovádí extrakce, to uz bych se nebala vůbec :D

Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem.
Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :)
J. Suda

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

Děkuji :)

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o.

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
Děkuji, Zuzana F.

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru. Je opravdu pečlivá a k pacientům šetrná a citlivá. Opravdu vřele doporučuji. :)

Děkuji moc.

Paní doktora je velice milá a ochotná,vše pacientům bez problému vysvětlí, je vstřícná a trpělivá.S paní doktorkou jsem velice spokojená.Mohu jen vřele doporučit.

Moc děkuji za Váš názor

Paní doktorka je profesionál s velkým P. Snaží se najít co nejšetrnější řešení, všechno důkladně vysvětlí.
Je moc příjemná, ochotná a nic není problém. Má trpělivost i na mého 6ti letého synka, za což jí patří velké díky :-)

lékař Olena Rudijová

Děkuji, paní Bejvalová :)

Na preventivní prohlídku k zubaři jsem se odhodlala jít až po několika letech fóbie ze stomatologa. Na vstupní prohlídku jsem dorazila po několika dnech nevolnosti téměř se slzami v očích. Můj strach byl ale zbytečný, paní doktorka je neskutečně empatická, citlivá a také šikovná. Na druhé návštěvě, na kterou jsem již přišla v mnohem optimističtějším rozpoložení :), jsem zvládla vrtání - také hlavně díky trpělivé a pečlivé paní doktorce. Chválím i skvělou paní sestřičku. Zdá se, že se i já naučím chodit na pravidelné prohídky, což jsem si donedávna nedokázala ani představit a ze zubařského křesla jsem měla doslova noční můry. Moc děkuji!

Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě mě nenapadá nic špatného, co bych o paní doktorce mohl říct. Správně diagnostikovala můj problém a navrhla mi efektivní řešení situačně i do budoucna. Co však oceňuji ze všeho nejvíce, je její na dnešní dobu jen těžko uvěřitelný lidský přístup a úroveň komunikace.

Děkuji mockrát!