Přijímám: dospělí

Estetická stomatologie +10 Více

Fotokompozitní výplň • od 1 500 kč

Korekce tvaru zubů

Náhrada ztraceného zubu • 6 500 Kč

Děkuju svym pacientům za návštěvy, přízeň, dochvilnost a bezvadná hodnocení, opravdu moc si to vážím :) * * * O mně: Absolventka lékařské f...

• zničení části zubu

od 1 700 kč

Preventivní prohlídky

Preventivní prohlídky, dentalní hygiena

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

První pomoc (zavolejte - vás objednáme co nejdříve)

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

Ústní hygiena

Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o. Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
Děkuji, Zuzana F.

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru. Je opravdu pečlivá a k pacientům šetrná a citlivá. Opravdu vřele doporučuji. :)

Děkuji moc.

Paní doktora je velice milá a ochotná,vše pacientům bez problému vysvětlí, je vstřícná a trpělivá.S paní doktorkou jsem velice spokojená.Mohu jen vřele doporučit.

Moc děkuji za Váš názor

Paní doktorka je profesionál s velkým P. Snaží se najít co nejšetrnější řešení, všechno důkladně vysvětlí.
Je moc příjemná, ochotná a nic není problém. Má trpělivost i na mého 6ti letého synka, za což jí patří velké díky :-)

lékař Olena Rudiy

Děkuji, paní Bejvalová :)

Na preventivní prohlídku k zubaři jsem se odhodlala jít až po několika letech fóbie ze stomatologa. Na vstupní prohlídku jsem dorazila po několika dnech nevolnosti téměř se slzami v očích. Můj strach byl ale zbytečný, paní doktorka je neskutečně empatická, citlivá a také šikovná. Na druhé návštěvě, na kterou jsem již přišla v mnohem optimističtějším rozpoložení :), jsem zvládla vrtání - také hlavně díky trpělivé a pečlivé paní doktorce. Chválím i skvělou paní sestřičku. Zdá se, že se i já naučím chodit na pravidelné prohídky, což jsem si donedávna nedokázala ani představit a ze zubařského křesla jsem měla doslova noční můry. Moc děkuji!

Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě mě nenapadá nic špatného, co bych o paní doktorce mohl říct. Správně diagnostikovala můj problém a navrhla mi efektivní řešení situačně i do budoucna. Co však oceňuji ze všeho nejvíce, je její na dnešní dobu jen těžko uvěřitelný lidský přístup a úroveň komunikace.

Děkuji mockrát!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě a byla jsem velmi spokojena. Paní doktorka je velmi milá a ochotná s pacientem probrat další postup léčby aniž by byl pacient ve stresu ze strachu a z pocitu že zaplatí zbytečné tisíce. Paní doktorka má opravdu velmi profesionální a lidský přístup s jakým jsem se již dlouho nikde nesetkala. Schützová Petra

Děkuji moc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Rudiy, had to check up my 4 year old son's teeth, he was a bit afraid, and she was absolutely great. Very kind and comforting, the nurse was also very careful. We will continue our visits with her for sure. Thank you.

Děkuji, paní Trifonova.

• zničení části zubu