Adres

Pod Klamovkou 472/7, Praha
Zubní ordinace FAMILYDENT (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
777 23.....

Ošetření kořenových kanálků (od 1 500 kč)

Dentální hygiena (od 1 500 kč)

Fotokompozitní výplň (od 1 500 kč) + 10 Více

Náhrada ztraceného zubu (6 500 Kč)

Preventivní prohlídky

Vyšetření rtg

Děkuju svym pacientům za návštěvy, přízeň, dochvilnost a bezvadná hodnocení, opravdu moc si to vážím :) * * * O mně: Absolventka lékařské f...

• zničení části zubu
  • obnažené zubní krčky
  • zánět zubního nervu

Fotografie

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
Děkuji, Zuzana F.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru. Je opravdu pečlivá a k pacientům šetrná a citlivá. Opravdu vřele doporučuji. :)

Děkuji moc.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktora je velice milá a ochotná,vše pacientům bez problému vysvětlí, je vstřícná a trpělivá.S paní doktorkou jsem velice spokojená.Mohu jen vřele doporučit.

Moc děkuji za Váš názor

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál s velkým P. Snaží se najít co nejšetrnější řešení, všechno důkladně vysvětlí.
Je moc příjemná, ochotná a nic není problém. Má trpělivost i na mého 6ti letého synka, za což jí patří velké díky :-)

lékař Olena Rudiy

Děkuji, paní Bejvalová :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Na preventivní prohlídku k zubaři jsem se odhodlala jít až po několika letech fóbie ze stomatologa. Na vstupní prohlídku jsem dorazila po několika dnech nevolnosti téměř se slzami v očích. Můj strach byl ale zbytečný, paní doktorka je neskutečně empatická, citlivá a také šikovná. Na druhé návštěvě, na kterou jsem již přišla v mnohem optimističtějším rozpoložení :), jsem zvládla vrtání - také hlavně díky trpělivé a pečlivé paní doktorce. Chválím i skvělou paní sestřičku. Zdá se, že se i já naučím chodit na pravidelné prohídky, což jsem si donedávna nedokázala ani představit a ze zubařského křesla jsem měla doslova noční můry. Moc děkuji!

Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě mě nenapadá nic špatného, co bych o paní doktorce mohl říct. Správně diagnostikovala můj problém a navrhla mi efektivní řešení situačně i do budoucna. Co však oceňuji ze všeho nejvíce, je její na dnešní dobu jen těžko uvěřitelný lidský přístup a úroveň komunikace.

Děkuji mockrát!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě a byla jsem velmi spokojena. Paní doktorka je velmi milá a ochotná s pacientem probrat další postup léčby aniž by byl pacient ve stresu ze strachu a z pocitu že zaplatí zbytečné tisíce. Paní doktorka má opravdu velmi profesionální a lidský přístup s jakým jsem se již dlouho nikde nesetkala. Schützová Petra

Děkuji moc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Rudiy, had to check up my 4 year old son's teeth, he was a bit afraid, and she was absolutely great. Very kind and comforting, the nurse was also very careful. We will continue our visits with her for sure. Thank you.

Děkuji, paní Trifonova.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je skvela odbornicka a velmi mily clovek. Mam za sebou 3 navstevy a vzdy som odchadzal s usmevom na tvari. Pani doktorka je velmi citliva, bolestivost zakroku bola vzdy minimalna a som presvedceny ze osetrenie velmi kvalitne. Nikdy som u nej nemusel cakat v cakarni, vzdy som bol v ordinacii presne v zjednany cas. Velmi kladne hodnotim aj moznost objednania online. Vzdy mila, citliva, velka profesionalka, co viac si moze clovek priat! Jednoznacne doporucujem kazdemu, kto ma zle skusenosti a strach zo zubarov. Aj zubara mozete mat radi!

lékař Olena Rudiy

Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

Běžný termín

Estetická stomatologie

Korekce tvaru zubů

Náhrada ztraceného zubu

6 500 Kč

6 500 Kč

První pomoc (zavolejte - vás objednáme co nejdříve)

Vyšetření rtg

Děkuji, Zuzana F.

Děkuji moc.

Moc děkuji za Váš názor

lékař Olena Rudiy

Děkuji, paní Bejvalová :)

Děkujeme.

Děkuji mockrát!

Děkuji moc!

Děkuji, paní Trifonova.

lékař Olena Rudiy

Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

• zničení části zubu
  • obnažené zubní krčky