lékař

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

35 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 16 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Děkuju svym pacientům za návštěvy, přízeň, dochvilnost a bezvadná hodnocení, opravdu moc si to vážím :) * * * O mně: Absolventka lékařské fakulty, Diplom s vyznamenáním obor… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• E

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

• J

Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru. Je opravdu pečlivá a k pacientům šetrná a citlivá. Opravdu vřele doporučuji. :)

Olena Rudiy2015-10-21

Děkuji moc.

• V

Paní doktora je velice milá a ochotná,vše pacientům bez problému vysvětlí, je vstřícná a trpělivá.S paní doktorkou jsem velice spokojená.Mohu jen vřele doporučit.

Olena Rudiy2015-10-21

Moc děkuji za Váš názor

• Paní doktorka je profesionál s velkým P. Snaží se najít co nejšetrnější řešení, všechno důkladně vysvětlí.
    Je moc příjemná, ochotná a nic není problém. Má trpělivost i na mého 6ti letého synka, za což jí patří velké díky :-)

Olena Rudiy2015-07-13

Děkuji, paní Bejvalová :)

• M

Na preventivní prohlídku k zubaři jsem se odhodlala jít až po několika letech fóbie ze stomatologa. Na vstupní prohlídku jsem dorazila po několika dnech nevolnosti téměř se slzami v očích. Můj strach byl ale zbytečný, paní doktorka je neskutečně empatická, citlivá a také šikovná. Na druhé návštěvě, na kterou jsem již přišla v mnohem optimističtějším rozpoložení :), jsem zvládla vrtání - také hlavně díky trpělivé a pečlivé paní doktorce. Chválím i skvělou paní sestřičku. Zdá se, že se i já naučím chodit na pravidelné prohídky, což jsem si donedávna nedokázala ani představit a ze zubařského křesla jsem měla doslova noční můry. Moc děkuji!

Olena Rudiy2015-04-01

Děkujeme.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě mě nenapadá nic špatného, co bych o paní doktorce mohl říct. Správně diagnostikovala můj problém a navrhla mi efektivní řešení situačně i do budoucna. Co však oceňuji ze všeho nejvíce, je její na dnešní dobu jen těžko uvěřitelný lidský přístup a úroveň komunikace.

Olena Rudiy2015-03-26

Děkuji mockrát!

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě a byla jsem velmi spokojena. Paní doktorka je velmi milá a ochotná s pacientem probrat další postup léčby aniž by byl pacient ve stresu ze strachu a z pocitu že zaplatí zbytečné tisíce. Paní doktorka má opravdu velmi profesionální a lidský přístup s jakým jsem se již dlouho nikde nesetkala. Schützová Petra

Olena Rudiy2015-02-14

Děkuji moc!

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Rudiy, had to check up my 4 year old son's teeth, he was a bit afraid, and she was absolutely great. Very kind and comforting, the nurse was also very careful. We will continue our visits with her for sure. Thank you.

Olena Rudiy2015-02-09

Děkuji, paní Trifonova.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je skvela odbornicka a velmi mily clovek. Mam za sebou 3 navstevy a vzdy som odchadzal s usmevom na tvari. Pani doktorka je velmi citliva, bolestivost zakroku bola vzdy minimalna a som presvedceny ze osetrenie velmi kvalitne. Nikdy som u nej nemusel cakat v cakarni, vzdy som bol v ordinacii presne v zjednany cas. Velmi kladne hodnotim aj moznost objednania online. Vzdy mila, citliva, velka profesionalka, co viac si moze clovek priat! Jednoznacne doporucujem kazdemu, kto ma zle skusenosti a strach zo zubarov. Aj zubara mozete mat radi!

Olena Rudiy2015-01-29

Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc hodná, pečlivá, šikovná paní doktorka. Věnovala se mi tak, jako ještě žádný jiný zubař. Místo strachu se na příští návštěvu těším. Můžu jen doporučit!

Olena Rudiy2015-01-28

Děkuji moc !

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

* * *
    O mně:

Absolventka lékařské fakulty, Diplom s vyznamenáním obor - zubní lékařství, Kyjev
    Stomatologická praxe od r.2004:
    2004: Dentální asistentka, Soukroma ordinace
    2008 : Osvědčení - Stomatolog specialist
    2009: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze;
    2010: Úspěšně absolvování praktické a teoretické části aprobační zkoušky Ministerstva zdravotnictví České republiky; Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky".
    Člen České stomatologické komory.
    2018: Zařazení do systému celoživotního vzdělávání ČSK

Nemoci

• zničení části zubu
  • obnažené zubní krčky
  • zánět zubního nervu
  • zánět v okolí hrotu kořene
  • poškození skloviny
  • prořezávající se zuby