MOJE AMBULANCE a.s.
Radlická 117, Praha

Jsem velmi spokojena s léčením paní MUDR Mimčičová. Vždy mi vždy pomáhá jakmile mám zdravotní problém.Jsem sní velice spokojena. A doporučuji i jiným pacientům. Jana Valošková

paní doktorka je chladná a arogantní a nesnažila se poslouchat mým problémům. obecně na mojeambulance.cz se mi stalo, že jsem čekal i hodinu, i když jsem byl objednaný. Co oceňuji je přístup sestřiček.

V porovnání s ostatními lékaři v Moje Ambulance v Butovicích na Praze 5 je paní doktorka poklad. Je příjemná, rychlá, konstruktivní. Asi nejlepší lékař, se kterým jsem se v Moje ambulance setkala.

Mam jinou zkusenost ....prijemna,konstruktivni s dobrym pristupem k pacientovi

V mém případě to nebylo tak hrozné, paní doktorka je sice trochu arogantnější, ale vyšetřila mne vcelku dobře, možná trochu rychleji než je obvyklé. Takže nečekejte zázraky avšak žádná tragedie se nekonná.

K pane doktorke nechodim dlho, ale za to viem povedat, ze je naozaj fajn a este som s nou nemala ziadem problem.Dufam,ze ani nebudem mat.NAOZAJ MI POMOHLA