Moje ambulance
Švehlova 1391/32, Praha

Демонстративно-снисходительна, равнодушна и брезглива. Осмотр минимальный, а то и отсутствует. Любая претензия/ неудовольствие воспринимается ею "в штыки". Не советую. Осадок очень неприятный после каждого( вынужденного) посещения.

Umístění: Moje ambulance Jiný

Hrozný , velmi arogantni a nepříjemna. Kvuli tomu ze jsem nevedela a vstoupila ne v respirátoru, ale v rousce, vynadala mi a vytrhla mi papíry z rukou. Byla jsem sokovana takovym chovanim. Vseobecne jako doktorka strasne neprijemna, urcite nedoporučuji, nejhorsi zkusenost.

Umístění: Moje ambulance Jiný

naprosto spokojenost s paní doktorkou, vždy milá, ochotná, maximálně se snaží dodržovat čas objednání, vždy se omluví a vysvětlí důvod zpoždění vyšetření - což je minimální a vždy akutní pacient, který dojde be objednání

nejlepší lékařka, kterou jsem od svých 18 do 34 let měl. O té kvakitě péči, které dočkala moje mama ani nemluvím . Za 52 let nikdo nebyl k nim tak uctivy, pečlivý.

Paní doktorka je velmi ochotná a vlídná . Opravdu pečlivá, výborná diagnostika a hlavně lidský přístup. Zodpoví vždy všechny dotazy a vždycky nám vychází vstříc, navíc je ordinace skvěle dostupná a vybavená.

Paní doktorka i přesto, že jsme si museli opravdu dlouho počkat v čekárně, nebyla ochotna pořádně vyslechnout a pomoc. Jsem diabetik a potřeboval jsem recept na další dávku inzulínu. Po tom, co si mě konečně vyslechla, mi odmítla napsat recept a dala mi doporučení, že se mam stavit v KARDIOLOGII a OČNÍ! Já potřeboval pouze recept na inzulin, protože bez něj nemůžu a už mi dochází. Nakonec jsem odcházel popuzený po zacházení jak s člověkem, nedostatečné inteligence, a bez receptu. Rozhodně všem doporučuji se této Paní vyhnout.

Nejhorší paní doktorka, kterou si jenom můžete představit.
Mám problémy s trvalou únavou, a opravdu nese to i fyzické projevy- nemůžu se soustředit a pracovat. Taký mám problémy s vypadávanim vlasů. Na celý můj popis problémů a prosbu, jestli by se nedalo udělat nějaké rozbory, abychom jsme viděli celkový obraz organizmů a zda funguji všechny metabolické dráhy tak, jak mají bylo mi v arogantní a nepříjemné formě řečeno, že základní rozbory se dělaly před 3 měsíce a dle nej jsem v pořádku. Sedím s jasné viditelnými problémy před paní doktorkou která mi skoro říká že si to celé vymýšlím? Měla jsem taky problémy dřív s nízkým ferritinem a b12, na co jsem paní doktorku upozornila. Zase arogantním způsobem mi řekla, že pokud mám zájem, tak si mužů nechat rozbory zaplazit( což mi ani nevadí) a že musím se obrátit na kožní. NA KOŽNÍ? S trvalou únavou?!?!? Takhle neprofesionální a naprosto neschopnou ke komunikaci osobu jsem ještě nepoznala. Opravdu už nikdy do mojeambulance lužiny v Praze nevstoupim.
Doufám, že paní doktorka Anisimova čte recenze na tomto webu.

Umístění: Moje ambulance Jiný

Navštívila jsem paní doktorku v tomto roce jenom abych dostala papír pro zaměstnavatele. Paní doktorka Anisimova nebyla moc příjemná zpis arogantní, nepozdravila me, jenom řekla své tituly, bylo jí úplně jedno ohledně mého zdravotního stavu. Pak mi nechtěla mi dat papír pro autoškolu kvůli špatně zkušenosti z ostatníma pacientama, což jsem nepochopila. Změnila jsem ji na jinou doktorku stejně taky to udělaly hodně mých známých kdo měl špatnou zkušenost s Anisimovoi.

Highly skilled doctor and true professional. Very careful and pay attention to details. Perhaps the best doctor in Prague.

Paní doktorka je zkušená lékařka s odpovědným přístupem k řešení zdravotního problému. Práci paní doktorky hodnotím velmi kladně a doporučuji.