Odhadovaná doba odpovědi:

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • Od 1 000 Kč +9 Více

Dentální hygiena (60 min.) • Od 1 000 Kč

Implantologická konzultace 30 min od • Od 500 Kč

Korunka na implantát od • Od 11 000 Kč

Konzervativní stomatologie, stomatochirurgie, implantologie, fixní protetika, protetika na zubní implantáty, kosmetická stomatologie, dětská stomato...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové (abs. 2006)

• zubní lékař - stomatolog

Od 11 000 Kč

Od 4 500 Kč

Od 7 000 Kč

Umístění: Family Medical Care s.r.o. zavedení zubních implantátů od

Skvělý přístup, vše důkladně vysvětleno, a výsledek naprostá spokojenost.....

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Pan doktor je úžasný odborník a navíc umí jednat s pacienty a i s dětma. Chodíme k němu celá rodina, všichni rádi, děti se tam těší!

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je člověk na pravém místě - jak specialista a odborník , tak i skvělý člověk. Vřele doporučuji

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Celá rodina jsme nadmíru spokojeni s prací pana doktora. Díky němu je jeho ordinace první v mém životě, ve které se nebojím, jelikož je tu důvěra, že pan doktor vždy pomůže. Oceňuji lidský a citlivý přístup k pacientům, pokaždé vše srozumitelně vysvětlí. Jednoznačně je nejlepší ze všech, které jsem kdy poznala, prostě profík.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. Jiný

Pan doktor na mě působí jako odborník, nemohu si stěžovat. Péče je kvalitní, chodíme k němu celá rodina, vždy bez problémů. Dokonce mi i pohlídal malou dcerku, když jsem musela na rentgen, aby nebyla malá zbytečně vystavena záření :)

Umístění: Family Medical Care s.r.o. socket preservation + implant

This is one of the best dentists I ever met in my life. Dr Banitorof is experienced surgeon, his approach very professional and responsible with respect to the patient. I paid exactly the same price he said before every treatment. Doctor didn't save on anesthesia and he made all procedures with as little pain as possible or no pain at all. Everything was paid from my insurance, if it was possible. After treatment was done, he asked to let him know 3 months later if everything is okay. It's a pity that he is surgeon, otherwise I would definitely register to him permanently.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. ošetření zubního kazu

MUDr.Nader Banetorof,который я хожу с радостью.Безболезненное лечение ,абсолютно новое оборудование. Прекрасный доктор, профессионал своего дела,внимательный.
Gabibulaeva.

Umístění: Family Medical Care s.r.o. zoubky :-)

Velmi milé,ochotné,moudré jednání p.doktora i oš.personálu.
Doporučuji na 100%.Strach ze zubařů už nemám :-) Děkuji za péči.J.Šefrnová

Děkuji Moc :)))

Umístění: Family Medical Care s.r.o.

Mel jsem za zivot 3 vyborný zubare a Pan doktor patří mezi ně! Moc se zubaru bojím a na zuby jsem velmi citlivý ! Takže panu doktorovi verim a vkladam v nej velkou duveru. Je rychly,peclivy a profesional ve sve praci. Není drahy ! Coz dnes je velmi dulezity! u někoho zaplatite ,když sahnete jen na kliku ,u pana doktora to takhle není ! Prostě je to vyborný zubar a jsem rád ,že jsem si ho našel.

I thing Mr. Banitorof its one of the best dentist here in Prague ... he doing his job very well !

Creo que este dentista es uno de los mejores aqui en praga ,no es caro y su trabajo hace muy bien .. lo aconsejo a todos !

Kif halak :) Alejandro

Gracias :)

Umístění: Family Medical Care s.r.o.

Pan doktor je příjemný, vstřícný a šikovný. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a na profesionální úrovni. Vždy se těším na další návštěvu.

Dekuji moc :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mluvíte arabksy? Bylo by možné k Vám objednat manžela? Má komplexní zdravotní pojištění od SLavie pojištovny a je čekatel na přechodný pobyt. Minulý týden jsme byli u zabařky hovořící rusky a nebylo to ono,chtěla bych někoho kdo mu vše vysvětlí v jeho rodném jazyce.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Chouli

Dobry den
Ano arabsky mluvime taky.
Hezky den

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové (abs. 2006)

Ceny ZnamyLekar.cz

• zubní lékař - stomatolog