O nás

Naše zubní ordinace Vám může nabídnout opravdu tu nejlepší a nejmodernější péči, jaká v dnešní stomatologii je, nabízíme opravdu širokou škálu služeb, prakticky vše, co se dnes ve stomatologii dělá, vždy můžete očekávat kvalitní služby a nejmodernější technologie, jak například ve velmi oblíbeném bělení zubů, tak také například v dentální hygieně.Díky znalosti a zkušenosti našeho týmu Vám můžeme nabídnout nejlepší dostupnou péči, která nyní v moderní stomatologii existuje.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MUDr. Nader Banitorof zavedení zubních implantátů od

Skvělý přístup, vše důkladně vysvětleno, a výsledek naprostá spokojenost.....

MUDr. Nader Banitorof Jiný

Pan doktor je úžasný odborník a navíc umí jednat s pacienty a i s dětma. Chodíme k němu celá rodina, všichni rádi, děti se tam těší!

MDDr. Petra Filipcová Jiný

Výborná, vstřícná, vše řeší s předstihem, takže po několik let neměla celá čtyřčlenná rodina potíže

MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Úžasná PANÍ zubařka. Za celý svůj život jsem neměla lepší zubařku. Milá, velice šikovná, všechno vysvětlí. Doufám, že se po mateřské dovolené vrátí. A když ne, najdu si ji. Půjdu za ní v Praze kamkoli.

MDDr. Petra Filipcová Jiný

Dobrý den :) paní doktorka Filipcová je jak úžasná lékařka, tak úžasný člověk :) jsem v její péči již 9 let a jsem nesmírně spokojená. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s takovým přístupem jako u paní doktorky, vše mi je pečlivě vysvětleno, profesionální přístup, dokonce vím, kolik mne bude další návštěva stát. I když jsem se už 2x stěhovala, vždy si ráda dojdu k paní doktorce i kdyby byla na opačné straně republiky :) velice DĚKUJI!

MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Dobrý den, paní doktorka je neskutečně milá a lidská, vždy vše trpělivě vysvětlí a pečlivě ošetří. Je to profesionál na svém místě, který nic nezanedbá a vždy se snaží najít nejlepší možnost jak si s problémem poradit. Dokonale se postará i o děti. Za celou rodinu mnohokrát děkuji!

MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Paní doktorky si nesmírně vážím. Má naprosto profesionální a zároveň citlivý přístup. Vše vysvětlí a zubní problémy perfektně ošetří. Zákroky jsou bez bolesti. Díky přístupu paní doktorky jsem se zcela zbavil obav z pravidelných návštěv zubního lékaře. Dnes si neumím představit, že bych měl jiného zubního lékaře. Paní doktorce tímto ještě jednou děkuji.

MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Konečně se nebojím jít k zubaři. A dokonce se těším. Jsem velice spokojená a doporučuji. Velmi kvalitní péče.

MUDr. Nader Banitorof ošetření zubního kazu

Pan doktor je člověk na pravém místě - jak specialista a odborník , tak i skvělý člověk. Vřele doporučuji

MDDr. Petra Filipcová Jiný

Pani doktorka je uzasna, dochazim k ni uz par let. Vse dopodrobna vysvetli, do niceho vas nenuti, doporuci nasledne osetreni, opravu kazu apod. Vse naprosto bezbolestne! Je to prvni zubar, ke kteremu chodim rada a vzdy se na navstevu tesim. Dopredu hlasi, kolik co bude stat. Nyni pribrala i moji rocni dceru, s detmi to umi take skvele. Moc mila a sikovna doktorka, doporucuju vsema deseti :)

Kontakt

Kosmická 537/2, Praha 140 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda