Family Medical Care s.r.o.

(33 názorů)

Family Medical Care s.r.o.

Kosmická 537/2

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše zubní ordinace Vám může nabídnout opravdu tu nejlepší a nejmodernější péči, jaká v dnešní stomatologii je, nabízíme opravdu širokou škálu služeb, prakticky vše, co se dnes ve stomatologii dělá, vždy můžete očekávat kvalitní služby a nejmodernější technologie, jak například ve velmi oblíbeném bělení zubů, tak také například v dentální hygieně.Díky znalosti a zkušenosti našeho týmu Vám můžeme nabídnout nejlepší dostupnou péči, která nyní v moderní stomatologii existuje.

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Nader Banitorof

Zubař, MUDr.

• I
      Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

MUDr.Nader Banetorof,который я хожу с радостью.Безболезненное лечение ,абсолютно новое оборудование. Прекрасный доктор, профессионал своего дела,внимательный.
      Gabibulaeva.

• J
      Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: zoubky :-)

Velmi milé,ochotné,moudré jednání p.doktora i oš.personálu.
      Doporučuji na 100%.Strach ze zubařů už nemám :-) Děkuji za péči.J.Šefrnová

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Petra Filipcová

Zubař, MDDr.

• Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Vůbec nedoporučuji doktorku Filipcovou, nejhorší zkušenost, nechtěla ošetřit akutní případ syna, že přeji to nedělá, hlavně že sy ho vzala jako pacienta. Že prej dokud nebude spolupracovat tak ho nemůže vyšetřit, tohle po prvé v životě slyším že 4 leté dítě by mělo spolupracovat jako dospělý. K zubaři se netěší ani dospělý, a bude mi něco o tom povídat. V Dům péče v strašnicích, mí řekli že musela vyšetřit syna a že v žádném případě neměla ho poslat pryč s bolavým zubem. V doktorky Filipcove už nikdy víc. Nejhorší

• D
      Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: vypadlá plomba /malá na předním zubu/

Paní doktorka Filipcová sice pracuje pečlivě, ale trvá jí to dlouho a jaksi zapomíná dávat potrvrzení o přijetí platby.
      Před rokem mi udělalla malou plombu, která mi vypadla. S otevřeným zubem jsem dostala termín na konec června. Upozorňuji, že plomba mi vypadla na začátku března. Takže pokud nechcete přijít o celkem zdravý chrup, doporučuji jinou doktorku. Nechápu proč si nabírá tolik pacientů, když jim pak nedokáže zajistit rychlou a kvalitní péči.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře