Family Medical Care s.r.o.

(27 názorů)

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Family Medical Care s.r.o.

Kosmická 537/2

140 00 , Praha , hl. město Praha

Naše zubní ordinace Vám může nabídnout opravdu tu nejlepší a nejmodernější péči, jaká v dnešní stomatologii je, nabízíme opravdu širokou škálu služeb, prakticky vše, co se dnes ve stomatologii dělá, vždy můžete očekávat kvalitní služby a nejmodernější technologie, jak například ve velmi oblíbeném bělení zubů, tak také například v dentální hygieně.Díky znalosti a zkušenosti našeho týmu Vám můžeme nabídnout nejlepší dostupnou péči, která nyní v moderní stomatologii existuje.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MDDr. Petra Filipcová Jiný

Výborná, vstřícná, vše řeší s předstihem, takže po několik let neměla celá čtyřčlenná rodina potíže

Lékař: MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Úžasná PANÍ zubařka. Za celý svůj život jsem neměla lepší zubařku. Milá, velice šikovná, všechno vysvětlí. Doufám, že se po mateřské dovolené vrátí. A když ne, najdu si ji. Půjdu za ní v Praze kamkoli.

Lékař: MDDr. Petra Filipcová Jiný

Dobrý den :) paní doktorka Filipcová je jak úžasná lékařka, tak úžasný člověk :) jsem v její péči již 9 let a jsem nesmírně spokojená. Nikdy a nikde jsem se nesetkala s takovým přístupem jako u paní doktorky, vše mi je pečlivě vysvětleno, profesionální přístup, dokonce vím, kolik mne bude další návštěva stát. I když jsem se už 2x stěhovala, vždy si ráda dojdu k paní doktorce i kdyby byla na opačné straně republiky :) velice DĚKUJI!

Lékař: MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Dobrý den, paní doktorka je neskutečně milá a lidská, vždy vše trpělivě vysvětlí a pečlivě ošetří. Je to profesionál na svém místě, který nic nezanedbá a vždy se snaží najít nejlepší možnost jak si s problémem poradit. Dokonale se postará i o děti. Za celou rodinu mnohokrát děkuji!

Lékař: MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Paní doktorky si nesmírně vážím. Má naprosto profesionální a zároveň citlivý přístup. Vše vysvětlí a zubní problémy perfektně ošetří. Zákroky jsou bez bolesti. Díky přístupu paní doktorky jsem se zcela zbavil obav z pravidelných návštěv zubního lékaře. Dnes si neumím představit, že bych měl jiného zubního lékaře. Paní doktorce tímto ještě jednou děkuji.

Lékař: MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Konečně se nebojím jít k zubaři. A dokonce se těším. Jsem velice spokojená a doporučuji. Velmi kvalitní péče.

Lékař: MUDr. Nader Banitorof ošetření zubního kazu

Pan doktor je člověk na pravém místě - jak specialista a odborník , tak i skvělý člověk. Vřele doporučuji

Lékař: MDDr. Petra Filipcová Jiný

Pani doktorka je uzasna, dochazim k ni uz par let. Vse dopodrobna vysvetli, do niceho vas nenuti, doporuci nasledne osetreni, opravu kazu apod. Vse naprosto bezbolestne! Je to prvni zubar, ke kteremu chodim rada a vzdy se na navstevu tesim. Dopredu hlasi, kolik co bude stat. Nyni pribrala i moji rocni dceru, s detmi to umi take skvele. Moc mila a sikovna doktorka, doporucuju vsema deseti :)

Ž
    Lékař: MDDr. Petra Filipcová ošetření zubního kazu

Paní zubařku Filipcovou můžu jen vřele doporučit. Byla to nejlepší volba, i pro nás, co se zubařů spíše bojí:). Paní zubařka je pečlivá, vždy vše dokonale vysvětlí, popíše, takže člověk ví, co ho čeká. K tomu je neustále veselá,usměvavá a lidská! Za mne moc doporučuji!

Lékař: MDDr. Petra Filipcová Jiný

K paní dr. Filipcové chodím opakovaně. Cením si její pečlivosti a schopnosti vysvětlit, v čem zákrok spočívá. Jsem v důchodu, a tak už jsem poznala celou řadu zubařů. Když opominu ty útrapy, co jsem zažívala za socialismu, poznala jsem i pár zubařů po změně režimu, a tudíž mohu s čistým svědomím konstatovat, že dr. Filipcová je ze všech zubařů, co jsem kdy poznala, ta nejkvalitnější. Je erudovaná, používá tu nejmodernější techniku a pomůcky s cílem mi pomoci. Určitě k ní budu chodit i nadále. Jsem jí velice vděčná, že se stará o můj chrup, k němuž se někdy, jako asi jako většina lidí, nechovám, jak bych měla.