Family Medical Care s.r.o.

(41 názorů)

Naše zubní ordinace Vám může nabídnout opravdu tu nejlepší a nejmodernější péči, jaká v dnešní stomatologii je, nabízíme opravdu širokou škálu služeb, prakticky vše, co se dnes ve stomatologii dělá, ... Více

O nás

Ordinace

Family Medical Care s.r.o.

Kosmická 537/2

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Naše zubní ordinace Vám může nabídnout opravdu tu nejlepší a nejmodernější péči, jaká v dnešní stomatologii je, nabízíme opravdu širokou škálu služeb, prakticky vše, co se dnes ve stomatologii dělá, vždy můžete očekávat kvalitní služby a nejmodernější technologie, jak například ve velmi oblíbeném bělení zubů, tak také například v dentální hygieně.Díky znalosti a zkušenosti našeho týmu Vám můžeme nabídnout nejlepší dostupnou péči, která nyní v moderní stomatologii existuje.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Nader Banitorof

  Zubař, MUDr.

  • S
   Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: Jiný

   Pan doktor na mě působí jako odborník, nemohu si stěžovat. Péče je kvalitní, chodíme k němu celá rodina, vždy bez problémů. Dokonce mi i pohlídal malou dcerku, když jsem musela na rentgen, aby nebyla malá zbytečně vystavena záření :)

  • P
   Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: socket preservation + implant

   This is one of the best dentists I ever met in my life. Dr Banitorof is experienced surgeon, his approach very professional and responsible with respect to the patient. I paid exactly the same price he said before every treatment. Doctor didn't save on anesthesia and he made all procedures with as little pain as possible or no pain at all. Everything was paid from my insurance, if it was possible. After treatment was done, he asked to let him know 3 months later if everything is okay. It's a pity that he is surgeon, otherwise I would definitely register to him permanently.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Petra Filipcová

  Zubař, MDDr.

  • G
   Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: definitivní endodontické ošetření (kořenový kanálek)

   Paní doktorka byla pro mě tou nejlepší volbou. Jsem jí neskutečně vděčná za přístup a péči kterou mě a moji rodině věnuje.

  • J
   Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

   Nejlepsi zubarka co jsem zatim zazil. Vzdy usmevava, pecliva a nejlepsi je ze vse hned vysvetluje stylem ze i ja neodbornik vsemu rozumim, to jsem nikdy nezazil a velmi me to potesilo.

  Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře