Odhadovaná doba odpovědi:

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

Mykyta Gorokhov

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
Posuz...

• Angličtina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byl nadmíru spokojen. U předchozí doktorky jsem byl "zvyklý", že mi při vrtání kazu létají zbytky po ústech a někdy jsem málem začal dávit z toho odporného pachu spáleniny.

Pan doktor Gorokhov mne přesvědčil, že toto není běžné. Kaz odvrtal velmi pečlivě a tak, že jsem to málem necítil. V ordinaci panovala velmi klidná a uklidňující atmosféra.

Neříkám, že budu chodit na zubní s radostí, ale rozhodně už nebudu muset sbírat duševní síly na to, abych se odhodlal tam jít.

díky

PS: také mne potěšilo, že na plomby ap. nemusím s sebou nosit velkou hotovost a mohu zaplatit kartou. Nikdy jsem nepochopil, proč toto u zubaře, kde se běžně platí velké částky, toto nešlo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jaký bych asi měla mít komentář k úplně úžasnému, profesionálnímu přístupu pana doktora!? Jenom a jenom kladný! Nebyla jsem u zubaře několik let, strach byl větší než potřeba. Vybrala jsem si pana doktora nejprve pro syna (6 let) a poté, co jsem viděla ho poznala osobně, rozhodla se jít i sama a rozhodně jsem učinila správně. Doporučuji a chválím :-)

K panovi doktorovi som isla na zaklade velmi dobrych referencii a musim povedat ze je naozaj vyborny. Od predchadzajucej doktorky mi dava dokopy pomalicky vsetky zuby, nakolko som mala na Slovensku zlu zubarku. Vzdy sa vas opyta ci vas to boli, povie co vam bude robit. Ak hladate dobreho zubara a neviete sa rozhodnut tak jednoznacne by som na Vasom mieste isla k panovi doktorovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepši zubař co jsem kdy zažil. Bez strachu, bez bolesti, perfektní práce. Velice příjemný,ochotný,pečlivý a skutečný profesionál.
Tuto ordinaci už jsem doporučil svým známým a nejbližším, kteří jsou taky velmi spokojeni.
Všem vřele doporučuji. Děkuji pane doktore.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi zručný doktor s profesionálním přístupem, zanedbaný zoubek je jako nový a ani to nebolelo.Na další návštěvy se moc těším a už nemám žádný strach.Moc doporučuji a děkuji!

Tak konečně jsem našel toho správného odborníka,měl jsem nepřekonatelný strach ze zubařů,jenomže Pán Dr.Mykyta Gorokhov mi to vyvrátil,když během pár minut mi vytáhl tři ulomené stoličky,aniž bych o tom pomalu věděl,a na druhý den jsem šel v pohodě a bez bolesti do práce.Rád se k Vám Pane Doktore budu vracet.Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi šikovný, velice citlivý: během práce se ptá jestli nic nebolí, všechno vám vysvětlí. Výkon mi provedl bezbolestně. Pečlivá a výborná práce, díky moc. Vřele doporučuji!

Nejlepší zubař na světě! Bolestivý ´moudrák´ mi vytrhl během několika vteřin a hlavně BEZ BOLESTI! Takže další návštěvy už se rozhodně nebojím:))) Moc děkuji!!!

Pan doktor je opravdový profesionál. Je velice vstřícný a příjemný. Všecko vysvětli a doporučí případné varianty léčby. Dá se s ním hezký popovidát. Vždy je v dobré náladě a má smysl pro humor :) Rozhodně doporučují pana doktora!!!

Pan doktor je velmi šikovný a zručný, první zubař,ke kterému se nebojím chodit.Chodíme k němu já i manžel a oba jsme velmi spokojeni jak se zoubky, tak i s velkou vstřícností pana doktora.

Dekuji za důvěru !!!

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.