Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

Vstupní prohlídka - noví pacient

Mykyta Gorokhov

Díky recenzím,které jsem zde četla,jsem si vybrala pana doktora M. Gorokhova a jsem moc ráda!! Posledních pár let jsem se odhodlávala k návstěvě zubaře,ale ze strachu z toho,ze na mě bude někdo nepříjemný, arogantni a chovat se ke mě jako k nějakému frackovi,tak jak se mi to stalo dřive, jsem měla úplně psychicky blok. Raději jsem snášela bolest a všechny potíže. Ted jsem v péči pana Dr. Gorokhova a od první chvíle jsem nadšená jeho přístupem! Je velice přijemný,ohleduplný,pohodový sympaťák! Takže člověk není v ordaninaci v žádném stresu,tak jak to většina lidí poznala jinde. Ošetření je díky zručnosti pana doktora paráda, opravdový profesionál,nic nebolí,dokonce i po vytržení kořene člověk odchází s úsměvem. Jsem šťastná,ze jsem našla zubaře,který mi pomahá napravit vše,co jsem díky svému strachu zanedbala! Takže pokud se někdo bojí,tak u tohoto zubaře rozhodně přestane! Nebude k vám mít žádné připomínky, vše vám vysvětlí a pomůže se na svět opět usmívat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pane doktore,
ten ulomený roh zubu stále drží a vypadá to, že stále bude držet! Jsem tak šťastná! Věřila jsem Vám, že mi ho dáte dokupy. Moc, moc děkuji. Martina Valentová

Po návštěvě konstatuji, že pozitivní hodnocení ani v nejmenším nepřehánějí, pan doktor je naprostý profesionál; odvěká hrůza ze zubních zákroků mě opouští a pana doktora doporučuji všem.
Lea Dordová

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je super!Milí,sympatický,šikovný.Určite jen doporučit můžu všem.Moja rodina a moji známi všichni jsme ,a budeme jeho pacientem.Všude ho budú chválit a doporučit!Sem moc ráda,že sem našla konečne výborného zubaře!

Ze zubaru a hlavne z te injekce mam panickou hruzu, a jen pomysleni na to me dokaze naprosto psychicky rozebrat + diky genetice kazivejsi zuby a decka zubarka ktera rikavala "to je jeste maly kazik, to jeste nechame" je fakt blba kombinace ..pan Gorokhov je muj paty zubar, ale prvni ke kteremu se nebojim objednat. Zakrok, ktery je u jinych bez injekce naprosto traumazizujici zkusenosti je u nej jen neprijemny, po celou dobu se pta zda je vse ok, pripadne se snazi maximalne vyjit vstrict. Po treti navsteve u nej napravil praci predchozi zubarky, ktera se mi snazila rict ze to je proste "vekem" (je mi 26) tak, ze se poprve po vice nez roce muzu bezbolestne najist. Takze urcite jedine doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je ten najlepsi zubar akeho si viem predstavit. Pracuje rychlo, bezbolestne, odborne, je velmi priatelsky a vidno, ze ho jeho povolanie naplna. Na navstevy sa skutocne tesim a viem, ze mam tu najlepsiu starostlivost a ze budem s vysledkom nadmieru spokojna. Vrelo odporucam a garantujem, ze budete s vyberom velmi spokojni.

Dr. Mykyta Gorokhov

dekuji za duveru.tesim se na dalsi spolupraci))

Doktorum neverim a nemam rad, kdyz musim spolehat na um a naladu nekoho neznameho, zvlaste co se tyce mojeho zdravi, protoze to mam jenom jedno. Po spatnych zkusenostech jsem se rozhodl jeste jednou zkusit najit dobreho zubare. K panu Dr. Gorkhovi jsem dosel i na zaklade recenzi, ktere jsem tady cetl. Se zlomenou stolickou a zraly na prvni korunku. Pan doktor byl po dlouhe dobe jeden z mala, ktery se na me hned nevrhnul s vrtackou, protoze cas jsou penize, ale uplne bez stresu muj problem se mnou probral, navrhnul reseni, nechal me at se sam rozhodnu. Jak rikam jsem neduverivy, a to i co se tyce cen, ktere jednotlivy zubari uctuji, i pres to jaky jsem vrtal, pan doktor naprosto v klidu a s prehledem nabidl co umi a do niceho me netlacil. Pri samotnem zakroku probehlo vse v pohode, nebudu tvrdit, ze tahani nervu, bylo prijemne a hrozne jsem se u toho zasmal, ale bolest byla minimalni, a myslim ze vse probehlo tak rychle jak jen to jde, zub je v pohode a nakonec mi nevadilo za tu bolest si jeste zaplatit :)). Jo a platit muzete i kartou!
Pana doktora doporucuji, i znamym a zustavam spokojenym pacientem.

Děkuji za duveru!)

U pana doktora jsem byla zatím jen jednou, a to na extrakci moudrého zubu. Během zákroku se pan doktor několikrát zeptal, jestli necítím bolest, pracoval velmi rychle a citlivě. S takto milým přístupem jsem se dosud nesetkala u žádného doktora, má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit.

Pan doktor Gorokhov je nejen výjimečný profesionál a expert svého oboru, nýbrž také úžasná osobnost s empatickým a vřelým individuálním přístupem k pacientům. Návštěva u takového zubaře je skutečně unikátním zážitkem! Dokud bude žít v Praze, a budu moci být zapsána v jeho seznamu pacientů, v budoucnu nikdy nechci vidět jiného lékaře:). Už od první návštěvy jsem věděla, že jsem ve správných rukou, a mohu s lehkostí a jistotou odhodit všechny minulé traumatické zážitky z předchozích návštěv zubních ordinací. Od mládí jsem měla se zuby vlivem špatných stravovacích návyků v pubertě velké komplikace a pan doktor je všechny zvládá s grácií napravovat. A navíc, naprosto bezbolestně a precizně - nové zuby jsou k nerozeznání od výstavních zdravých, a to je po zničení, které jsem si na nich způsobila, hotový zázrak. Není drobností, že po spravení komplikací ve stoličkách též zmizely bodavé bolesti v uších, spojené se záněty. Je zřejmé, že má svou práci rád, a neustále se vzdělává a zdokonaluje. Jde příkladem všem aktivním a houževnatým lidem. Děkuji Vám, pane doktore za příkladou práci, péči a osobní přístup, jste obdivuhodná bytost a můj respekt, obdiv a vděk směrem k Vám je skutečně ohromný a neměnný. Díky za všechno, zůstaňte stále takovým, jakým jste:). S úctou, Kateřina

Doctor Gorokhov is not only exceptional proffesional with an outstandning knowledge and medical practise - he also has truly excellent personality with pure kind and individual approach to each pacient. Such a unique experience visiting this great dentist! For as long as he is living in Prague and I have a chance to be in his pacient´s register, I don´t want to see any other doctor, ever:) Since the very first visit I was 100% sure that I am in the right hands, and that I can just easily shake all my previus traumatic experience with other dentist´s offices off. I had damaged my teeth by wrong nutrition choices in puberty and for Mr. Gorokhov it seems like there is absolutely no obstacle correcting such a bad teeth condition. And not only to correct it all - he continues to fix those imperfections with grace and the best precision. And for what´s more, there is absolutely no pain in undergoing his surgery. New teeth are visualy like naturally brand new and you could not possibly match the old ones with those new beautiful, made by him. With the destruction I did to my mouth, his job is a mind-blowing miracle. It is worthy to say that after his surgery also my ear-ache (related to inflammation) have finally dissapeared for good. It is obvious that Mr. Gorokhov still honestly likes his job and enjoys studying even more and more to develop himself and reach for even higher perfection. He is genuine inspiration for all active and ambitious people. Thank you, Mr. Gorokhov, for exemplary job, kind care and approach, you are admirable person and my respect, admiration and gratitude towards you will stay huge and constant. Thanks for all, stay yourself as you are now:). With regards, Katerina

Milé přijetí, a jelikož nemám dobré zkušenosti s mými minulými lékaři, věřím, že zase budu mít hubu plnou zubů.Situaci jsme probrali a jdeme na to.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz