Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Mykyta Gorokhov

U pana doktora jsem byla zatím jen jednou, a to na extrakci moudrého zubu. Během zákroku se pan doktor několikrát zeptal, jestli necítím bolest, pracoval velmi rychle a citlivě. S takto milým přístupem jsem se dosud nesetkala u žádného doktora, má skutečně nefalšovaný zájem o pacienta. Návštěvu u něj mohu vřele doporučit.

Pan doktor Gorokhov je nejen výjimečný profesionál a expert svého oboru, nýbrž také úžasná osobnost s empatickým a vřelým individuálním přístupem k pacientům. Návštěva u takového zubaře je skutečně unikátním zážitkem! Dokud bude žít v Praze, a budu moci být zapsána v jeho seznamu pacientů, v budoucnu nikdy nechci vidět jiného lékaře:). Už od první návštěvy jsem věděla, že jsem ve správných rukou, a mohu s lehkostí a jistotou odhodit všechny minulé traumatické zážitky z předchozích návštěv zubních ordinací. Od mládí jsem měla se zuby vlivem špatných stravovacích návyků v pubertě velké komplikace a pan doktor je všechny zvládá s grácií napravovat. A navíc, naprosto bezbolestně a precizně - nové zuby jsou k nerozeznání od výstavních zdravých, a to je po zničení, které jsem si na nich způsobila, hotový zázrak. Není drobností, že po spravení komplikací ve stoličkách též zmizely bodavé bolesti v uších, spojené se záněty. Je zřejmé, že má svou práci rád, a neustále se vzdělává a zdokonaluje. Jde příkladem všem aktivním a houževnatým lidem. Děkuji Vám, pane doktore za příkladou práci, péči a osobní přístup, jste obdivuhodná bytost a můj respekt, obdiv a vděk směrem k Vám je skutečně ohromný a neměnný. Díky za všechno, zůstaňte stále takovým, jakým jste:). S úctou, Kateřina

Doctor Gorokhov is not only exceptional proffesional with an outstandning knowledge and medical practise - he also has truly excellent personality with pure kind and individual approach to each pacient. Such a unique experience visiting this great dentist! For as long as he is living in Prague and I have a chance to be in his pacient´s register, I don´t want to see any other doctor, ever:) Since the very first visit I was 100% sure that I am in the right hands, and that I can just easily shake all my previus traumatic experience with other dentist´s offices off. I had damaged my teeth by wrong nutrition choices in puberty and for Mr. Gorokhov it seems like there is absolutely no obstacle correcting such a bad teeth condition. And not only to correct it all - he continues to fix those imperfections with grace and the best precision. And for what´s more, there is absolutely no pain in undergoing his surgery. New teeth are visualy like naturally brand new and you could not possibly match the old ones with those new beautiful, made by him. With the destruction I did to my mouth, his job is a mind-blowing miracle. It is worthy to say that after his surgery also my ear-ache (related to inflammation) have finally dissapeared for good. It is obvious that Mr. Gorokhov still honestly likes his job and enjoys studying even more and more to develop himself and reach for even higher perfection. He is genuine inspiration for all active and ambitious people. Thank you, Mr. Gorokhov, for exemplary job, kind care and approach, you are admirable person and my respect, admiration and gratitude towards you will stay huge and constant. Thanks for all, stay yourself as you are now:). With regards, Katerina

Milé přijetí, a jelikož nemám dobré zkušenosti s mými minulými lékaři, věřím, že zase budu mít hubu plnou zubů.Situaci jsme probrali a jdeme na to.

Pána doktora určite odporúčam. Objednal ma prakticky ihneď a všetko prebiehalo bez problémov a bez bolesti. Navyše sídli v príjemnom modernom prostredí, kde je milý a profesionálny personál :)

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla.
Milý a vstřícný, vždy přesně vysvětlí, jaký zákrok bude provádět a proč. Pokaždé se maximálně snaží o záchranu zubu, což se dneska už moc nevidí.
Již pár hodin po zákroku se sám od sebe zeptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí. S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si ho vynachválit.
Pokud se vyskytne náhlá bolest či úraz, ihned vás přijme a nenechá vás zbytečně dlouho trpět, jak je to jinde, bohužel, běžnou praxí.
Už nikdy jinam. Vždy dostanu tu nejkvalitnější péči.

Pan doktor Gorokhov je profesionál s velmi přátelským a moderním přístupem. O svého pacienta má nefalšovanou starost a zajímá ho stav pacienta i po pár hodinách či dnech po zákroku.
Celkový kolektiv/tým Stomatologie Anděl je velmi příjemný a je na vysoké úrovni.
Takže pokud jste vystrašeni jako jsem byla vystrašená já, tak u tohoto pana doktora a jeho asistentky se rozhodně bát nemusíte :).

Vřele doporučuji. Je to zubař ke kterému se nemusíte bát jít je milý ochotný chápe když je člověk bojácný a je velmi šikovný pečlivý. Za mě velká spokojenost.

MDDr. Gorochov je nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy potkala. Celý život jsem se bála zubařů a s ním není vůbec čeho se bát, protože všechno vysvětlí, uklidní, pokud je to potřeba, a je s ním vždycky sranda. Je to první lékař, za kterým chodím ráda, dokonce extrakce zubů moudrosti proběhla bez problémů a skoro bezbolestně. Pane doktore, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, přístup k lidem a vstřícnost.

Po prve v životě jsem se dostala k zubnímu lékaři, ke kterýmu se chci vracet znova a znova. V této ordinaci je vše skvěle: milý personál, příjemná atmosféra a dobré zacházení s pacienty. Pán doktor je prakticky kouzelník, léčba v jeho podání je bez bolesti, je vnímavý k pacientům a vždy vysvětluje všechny svoje kroky. Bezchybná komunikace pomáhá předejít nepříjemnému napětí, které je spojováno s návštěvou zubní ordinace. I výsledek práce pana doktora potřebuje samostatnou velkou pochvalu, jeho práce je kvalitní a estetická. V mém případě, kdy už jsem byla skoro smířená s výsledkem léčby u mého minulého lékaře, mi tento pán doktor vrátil krásu a naději na to, že jsem našla doktora svých snů. Velmi děkuji.

Pan doktor je fakt borec :-) měl jsem ulomenou stoličku a teď mám zase celou stoličku. Vše vám vysvětlí a poradí. Přijdu zase ;-) Vřele doporučuji!!

Dr. Mykyta Gorokhov

Děkuji - ta práce byla bomba!))

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz