Adres

Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy + 4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní sestřičce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.sestricka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.sestricka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora mohu vřele doporučit, je to odborník. Velmi oceňuji, že je vše na jednom místě-stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, atd. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, OPRAVDU to u něj nebolí a to ani následně po zákroku! Vyzkoušeli jsme jeho služeb, tak i dentální hygieny, oboje na jedničku, velká spokojenost.

Umístění: Mykyta Gorokhov Prevence a kaz

Velmi děkuji za milé přijetí, ačkoliv jsem složitější pacient co se velmi bojí..no užili jste si se mnou své. Moc děkuji za rychlé odstranění zubního kazu a preventivní prohlídky. Rozhodně panu doktoru a milé sestřičce děkuji a rozhodně jejich ordinaci doporučím i svým známým!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Myslím, že vysoké hodnocení zdejších pacientů mluví za vše. Já doporučuji pro i všechny, kdo se bojí zubařů (tak jako já). Pan doktor je sympatický, usměvavý a velice šikovný! Měla jsem obavy, zda vrtání kazu a následná bílá plomba bude bolet, ale vůbec se tak nestalo. Naopak. Zub vypadá úžasně a nikde stopy po tom, že by tam kaz kdy byl. Určitě doporučuji!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov keramická korunka

Chci tomuhle doktorovi moc poděkovat, za jeho skvělou a kvalitní odvedenou práci. Vždy jsem měla se zubaři velice špatné zkušenosti, jak s přístupem, jak s neopatrností tak ze vším. Bude to znít asi bláznivě, ale do této ordinace chodím ráda :) Nechala jsem si v této ordinaci udělat keramické zuby a po 10 letech mi pan doktor splnil sen a já mám krásný úsměv :) I laboratoř odvedla skvělou práci a i této firmě moc děkuji. Myslím si, že ceny mají skvělé k tomu, jak k Vám doktoři přistupují. Taková péče se vidí málokde :) Sestřičky též skvělé, vždy ochotné a usměvavé :) Více takových doktorů, jako jste Vy :) Od doby co k Vám chodím, jen a stále doporučuji.
Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a jsem ráda, že patřím mezi ně :)
Konopásková Zdeňka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Pana doktora Gorokhova mohu jenom doporučit. Opravdový profesionál ve svém oboru. Návštěva zubaře byla vždy moje noční můra, než jsem zavítal do jeho ordinace. Vše mi bylo panem doktorem vysvětleno, neustále se zajímal jak moc je zákrok citlivý a jestli něco nebolí. Příjemné prostředí ordinace navodí už po příchodu úsměv sestřičky, nemusíte čekat dlouhé hodiny, jdete na řadu hnedka. Pan doktor je vtipálek, ale hlavně odvede rychlou a kvalitní práci. Více takových doktorů.

Umístění: Mykyta Gorokhov Удаление зуба

Если боитесь боли и врачей, то вам 100% к доктору Горохову! Во первых он отличный психолог, во вторых руки золотые. После удаления зуба, даже десна не болела. В следующую пятницу иду опять, и думаю что далеко не последний раз. И сестричка очень милая и внимательная! В общем отличная ординация, спасибо огромное остальным участникам сайта - попала туда только начитавшись кучу положительных рецензий.

Umístění: Mykyta Gorokhov hledal jsem nového zubaře

zatím jsem byl spokojen s přístupem , žádné čekání , ceny srovnatelné s konkurenci, velice příjemný , ohodnotím práci po výkonu - korunka .

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Zirkonová korunka

Protézy

Běžný termín

Prevence zubního kazu

Vstupní prohlídka - noví pacient

Cena není uvedená

Pána doktora určite odporúčam. Objednal ma prakticky ihneď a všetko prebiehalo bez problémov a bez bolesti. Navyše sídli v príjemnom modernom prostredí, kde je milý a profesionálny personál :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla.
Milý a vstřícný, vždy přesně vysvětlí, jaký zákrok bude provádět a proč. Pokaždé se maximálně snaží o záchranu zubu, což se dneska už moc nevidí.
Již pár hodin po zákroku se sám od sebe zeptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí. S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si ho vynachválit.
Pokud se vyskytne náhlá bolest či úraz, ihned vás přijme a nenechá vás zbytečně dlouho trpět, jak je to jinde, bohužel, běžnou praxí.
Už nikdy jinam. Vždy dostanu tu nejkvalitnější péči.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor Gorokhov je profesionál s velmi přátelským a moderním přístupem. O svého pacienta má nefalšovanou starost a zajímá ho stav pacienta i po pár hodinách či dnech po zákroku.
Celkový kolektiv/tým Stomatologie Anděl je velmi příjemný a je na vysoké úrovni.
Takže pokud jste vystrašeni jako jsem byla vystrašená já, tak u tohoto pana doktora a jeho asistentky se rozhodně bát nemusíte :).

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vřele doporučuji. Je to zubař ke kterému se nemusíte bát jít je milý ochotný chápe když je člověk bojácný a je velmi šikovný pečlivý. Za mě velká spokojenost.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

MDDr. Gorochov je nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy potkala. Celý život jsem se bála zubařů a s ním není vůbec čeho se bát, protože všechno vysvětlí, uklidní, pokud je to potřeba, a je s ním vždycky sranda. Je to první lékař, za kterým chodím ráda, dokonce extrakce zubů moudrosti proběhla bez problémů a skoro bezbolestně. Pane doktore, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, přístup k lidem a vstřícnost.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po prve v životě jsem se dostala k zubnímu lékaři, ke kterýmu se chci vracet znova a znova. V této ordinaci je vše skvěle: milý personál, příjemná atmosféra a dobré zacházení s pacienty. Pán doktor je prakticky kouzelník, léčba v jeho podání je bez bolesti, je vnímavý k pacientům a vždy vysvětluje všechny svoje kroky. Bezchybná komunikace pomáhá předejít nepříjemnému napětí, které je spojováno s návštěvou zubní ordinace. I výsledek práce pana doktora potřebuje samostatnou velkou pochvalu, jeho práce je kvalitní a estetická. V mém případě, kdy už jsem byla skoro smířená s výsledkem léčby u mého minulého lékaře, mi tento pán doktor vrátil krásu a naději na to, že jsem našla doktora svých snů. Velmi děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je fakt borec :-) měl jsem ulomenou stoličku a teď mám zase celou stoličku. Vše vám vysvětlí a poradí. Přijdu zase ;-) Vřele doporučuji!!

Dr. Mykyta Gorokhov

Děkuji - ta práce byla bomba!))

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U pana doktora jsme teď v průběhu pár dní byly s ani ne 2letou dcerkou na spravení 4 stoliček. Pokaždé byl velmi vstřícný, trpělivý, všechno dcerce ukázal a vysvětlil tak, aby to pochopila. Dcerka většinou nikde dlouho neposedí, ale u pana doktora ji to bavilo:-) Co je hlavní, vždy pracoval rychle a precizně a ještě k tomu byla sranda:-) Můžu jedině doporučit: jde o top profesionála mezi zubaři! Pavlína Al-Madhagi

Dr. Mykyta Gorokhov

Jo!!!!)))))) děkuji taky to byl super zážitek i pro mě))

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Navstevu u Pana doktora urcite nebudete lutovat. Pri preventivnej prehliadke Vam vsetko podstatne vysvetli a ukaze na RTG snimkoch alebo dokonca pomocou zrkadla. Pri stomatologickych zakrokoch sa doktor niekolko krat spyta ci je vsetko v poriadku a v predstihu informuje ked mozete citit tlak alebo bolest. Je velmi ohladuplny a svoju pracu robi precizne. Urcite doporucujem!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan MDDr. Gorokhov je skuseny odbornik.
Oslovil som ho s prosbou o extrakciu stolicky (8). Do dvoch dni som dostal termin. Na mieste som bol informovany o ukone i o starostlivosti po zakroku.
Extrakcia prebehla bez bolesti do 5 minut. Celkovo som bol velmi spokojny: prijemne moderne prostredie, ochotny a prijemny personal a odbornost pana doktora.

Děkuji.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• zubní kaz
  • protézy