Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
96 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Pan doktor Gorokhov je profesionál s velmi přátelským a moderním přístupem. O svého pacienta má nefalšovanou starost a zajímá ho stav pacienta i po pár hodinách či dnech po zákroku.
  Celkový kolektiv/tým Stomatologie Anděl je velmi příjemný a je na vysoké úrovni.
  Takže pokud jste vystrašeni jako jsem byla vystrašená já, tak u tohoto pana doktora a jeho asistentky se rozhodně bát nemusíte :).

 • L

  Vřele doporučuji. Je to zubař ke kterému se nemusíte bát jít je milý ochotný chápe když je člověk bojácný a je velmi šikovný pečlivý. Za mě velká spokojenost.

 • E

  MDDr. Gorochov je nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy potkala. Celý život jsem se bála zubařů a s ním není vůbec čeho se bát, protože všechno vysvětlí, uklidní, pokud je to potřeba, a je s ním vždycky sranda. Je to první lékař, za kterým chodím ráda, dokonce extrakce zubů moudrosti proběhla bez problémů a skoro bezbolestně. Pane doktore, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, přístup k lidem a vstřícnost.

 • Po prve v životě jsem se dostala k zubnímu lékaři, ke kterýmu se chci vracet znova a znova. V této ordinaci je vše skvěle: milý personál, příjemná atmosféra a dobré zacházení s pacienty. Pán doktor je prakticky kouzelník, léčba v jeho podání je bez bolesti, je vnímavý k pacientům a vždy vysvětluje všechny svoje kroky. Bezchybná komunikace pomáhá předejít nepříjemnému napětí, které je spojováno s návštěvou zubní ordinace. I výsledek práce pana doktora potřebuje samostatnou velkou pochvalu, jeho práce je kvalitní a estetická. V mém případě, kdy už jsem byla skoro smířená s výsledkem léčby u mého minulého lékaře, mi tento pán doktor vrátil krásu a naději na to, že jsem našla doktora svých snů. Velmi děkuji.

 • Pan doktor je fakt borec :-) měl jsem ulomenou stoličku a teď mám zase celou stoličku. Vše vám vysvětlí a poradí. Přijdu zase ;-) Vřele doporučuji!!

  Mykyta Gorokhov2016-03-01

  Děkuji - ta práce byla bomba!))

 • P

  U pana doktora jsme teď v průběhu pár dní byly s ani ne 2letou dcerkou na spravení 4 stoliček. Pokaždé byl velmi vstřícný, trpělivý, všechno dcerce ukázal a vysvětlil tak, aby to pochopila. Dcerka většinou nikde dlouho neposedí, ale u pana doktora ji to bavilo:-) Co je hlavní, vždy pracoval rychle a precizně a ještě k tomu byla sranda:-) Můžu jedině doporučit: jde o top profesionála mezi zubaři! Pavlína Al-Madhagi

  Mykyta Gorokhov2016-03-01

  Jo!!!!)))))) děkuji taky to byl super zážitek i pro mě))

 • Navstevu u Pana doktora urcite nebudete lutovat. Pri preventivnej prehliadke Vam vsetko podstatne vysvetli a ukaze na RTG snimkoch alebo dokonca pomocou zrkadla. Pri stomatologickych zakrokoch sa doktor niekolko krat spyta ci je vsetko v poriadku a v predstihu informuje ked mozete citit tlak alebo bolest. Je velmi ohladuplny a svoju pracu robi precizne. Urcite doporucujem!

 • Pan MDDr. Gorokhov je skuseny odbornik.
  Oslovil som ho s prosbou o extrakciu stolicky (8). Do dvoch dni som dostal termin. Na mieste som bol informovany o ukone i o starostlivosti po zakroku.
  Extrakcia prebehla bez bolesti do 5 minut. Celkovo som bol velmi spokojny: prijemne moderne prostredie, ochotny a prijemny personal a odbornost pana doktora.

  Mykyta Gorokhov2016-01-15

  Děkuji.

 • S MDDr. Gorokhovem je spokojenost slabé slovo, protože je to nejlepší zubař, kterého jsem měla tu čest potkat. Je to profesionál ve svém oboru. Byl narozen proto, aby z něho byl zubař a mohl pomáhat lidem. Ví přesně co dělá, je velmi opatrný a pečlivý. Je srozuměn s tím, že spousta lidí má strach z návštěvy zubaře a proto je klidný a snaží se vyjít vstříc pacientovy. Při vyšetření se vždy ptá jestli vás něco nebolí. A po něm vám srozumitelně vše vysvětlí. Velmi mi pomohl, když jsem měla silné bolesti. Neskutečně jsem mu za to vděčná. Za mě rozhodně 5 hvězdiček, protože je to jediný zubař,který mě dokázal zbavit strachu a pomoct mi. Vím, že moje " zoubky" jsou v nejlepší péči. Všem kteří hledají zubaře, mají strach a chtějí vidět výsledky tak doporučuji jedině k tomuto specialistovy, litovat toho rozhodně nebudete.))

  Mykyta Gorokhov2016-01-15

  Moc děkuji.

 • S panem doktorem jsem vždy naprosto spokojena. Na to, jak nemám ráda zubařské vyšetření a zásahy, z kterých mám naprosto panickou hrůzu, dokázal pan doktor ve mě vzbudit klid a důvěru. Vše vysvětlí ukáže a perfektně provede svou práci. A bez bolesti! Vždy jsem byla spokojena s jeho opravou zubu a také jsem vděčna za jeho lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
  Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

 • Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina
 • ruština

Nejblížší termíny:

další dny