Dr.

Mykyta Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

96 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem jen na kontrole, takže jsem nepodstupoval nic dramatického, ale pan doktor Gorokhov se choval velmi příjemně, byl klidný a jeho přístup profesionální. Zajděte ).

• Přidávám se k pozitivním recenzím a nemohu jinak, než potvrdit, že pan doktor Gorokhov pracuje profesionálně a rychle, k pacientům je milý, během zákroku se zajímá, zda nebolí, plomba nepřekáží apod., rád vše vysvětlí a navíc se dá prohodit i pár slov, co se netýkají jen vašich zubů, takže se člověk v ordinaci necítí až tak nesvůj :)

• J

Musím souhlasit s ostatními názory zde. Pan Dr. Gorokhov je velmi profesionální, optimistický, má výborný přístup k pacientovi, vše vysvětlí a během zákroku se opakovaně ptá, zda něco nebolí. Trhání 8ček proběhlo velmi rychle a bezbolestně. Asi nejlepší lékař, kterého jsem zatím potkal. Vřele doporučuji

• J

Vynikající zubař, profesionálně a hlavně bezbolestně mě dokázal napravit to, co jsem dlouhé roky zanedbával. Všem mohu jen a pouze dopuručit!

• S prací pana doktora jsem opravdu spokojen a mohu jen potvrdit zdejší pozitivní recenze. K pacientům přistupuje osobně, vše vysvětlí, nabídne varianty (i podle finančních možností) a pracuje rychle. Je to sympaťák a fajn se s nim povídá. Pomohl překonat až panický strach ze zubařů... díky! :)

Mykyta Gorokhov2016-12-23

Děkuji za důveru a spoluprací))

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Recenze, které jsem zde četl, uplně odpovídají skutečnosti. Pan doktor je opravdu špičkový odborník.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem po druhé navštívila pana doktora a jsem velice spokojená. Má k pacientům profesionální přístup a odvádí kvalitní práci. Navíc je velmi milý a trpělivě zodpovídá všechny otázky, i ty všetečné :D
    Jen tak dál! :)

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečný profesionál. Pokud neradi chodíte k zubaři, s tímto panem doktorem, názor změníte, já se k zubaři teď těším :)))

• Díky recenzím,které jsem zde četla,jsem si vybrala pana doktora M. Gorokhova a jsem moc ráda!! Posledních pár let jsem se odhodlávala k návstěvě zubaře,ale ze strachu z toho,ze na mě bude někdo nepříjemný, arogantni a chovat se ke mě jako k nějakému frackovi,tak jak se mi to stalo dřive, jsem měla úplně psychicky blok. Raději jsem snášela bolest a všechny potíže. Ted jsem v péči pana Dr. Gorokhova a od první chvíle jsem nadšená jeho přístupem! Je velice přijemný,ohleduplný,pohodový sympaťák! Takže člověk není v ordaninaci v žádném stresu,tak jak to většina lidí poznala jinde. Ošetření je díky zručnosti pana doktora paráda, opravdový profesionál,nic nebolí,dokonce i po vytržení kořene člověk odchází s úsměvem. Jsem šťastná,ze jsem našla zubaře,který mi pomahá napravit vše,co jsem díky svému strachu zanedbala! Takže pokud se někdo bojí,tak u tohoto zubaře rozhodně přestane! Nebude k vám mít žádné připomínky, vše vám vysvětlí a pomůže se na svět opět usmívat.

• K

Pane doktore,
    ten ulomený roh zubu stále drží a vypadá to, že stále bude držet! Jsem tak šťastná! Věřila jsem Vám, že mi ho dáte dokupy. Moc, moc děkuji. Martina Valentová

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy