Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

Vstupní prohlídka - noví pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byl nadmíru spokojen. U předchozí doktorky jsem byl "zvyklý", že mi při vrtání kazu létají zbytky po ústech a někdy jsem málem začal dávit z toho odporného pachu spáleniny.

Pan doktor Gorokhov mne přesvědčil, že toto není běžné. Kaz odvrtal velmi pečlivě a tak, že jsem to málem necítil. V ordinaci panovala velmi klidná a uklidňující atmosféra.

Neříkám, že budu chodit na zubní s radostí, ale rozhodně už nebudu muset sbírat duševní síly na to, abych se odhodlal tam jít.

díky

PS: také mne potěšilo, že na plomby ap. nemusím s sebou nosit velkou hotovost a mohu zaplatit kartou. Nikdy jsem nepochopil, proč toto u zubaře, kde se běžně platí velké částky, toto nešlo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jaký bych asi měla mít komentář k úplně úžasnému, profesionálnímu přístupu pana doktora!? Jenom a jenom kladný! Nebyla jsem u zubaře několik let, strach byl větší než potřeba. Vybrala jsem si pana doktora nejprve pro syna (6 let) a poté, co jsem viděla ho poznala osobně, rozhodla se jít i sama a rozhodně jsem učinila správně. Doporučuji a chválím :-)

K panovi doktorovi som isla na zaklade velmi dobrych referencii a musim povedat ze je naozaj vyborny. Od predchadzajucej doktorky mi dava dokopy pomalicky vsetky zuby, nakolko som mala na Slovensku zlu zubarku. Vzdy sa vas opyta ci vas to boli, povie co vam bude robit. Ak hladate dobreho zubara a neviete sa rozhodnut tak jednoznacne by som na Vasom mieste isla k panovi doktorovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepši zubař co jsem kdy zažil. Bez strachu, bez bolesti, perfektní práce. Velice příjemný,ochotný,pečlivý a skutečný profesionál.
Tuto ordinaci už jsem doporučil svým známým a nejbližším, kteří jsou taky velmi spokojeni.
Všem vřele doporučuji. Děkuji pane doktore.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi zručný doktor s profesionálním přístupem, zanedbaný zoubek je jako nový a ani to nebolelo.Na další návštěvy se moc těším a už nemám žádný strach.Moc doporučuji a děkuji!

Tak konečně jsem našel toho správného odborníka,měl jsem nepřekonatelný strach ze zubařů,jenomže Pán Dr.Mykyta Gorokhov mi to vyvrátil,když během pár minut mi vytáhl tři ulomené stoličky,aniž bych o tom pomalu věděl,a na druhý den jsem šel v pohodě a bez bolesti do práce.Rád se k Vám Pane Doktore budu vracet.Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi šikovný, velice citlivý: během práce se ptá jestli nic nebolí, všechno vám vysvětlí. Výkon mi provedl bezbolestně. Pečlivá a výborná práce, díky moc. Vřele doporučuji!

Nejlepší zubař na světě! Bolestivý ´moudrák´ mi vytrhl během několika vteřin a hlavně BEZ BOLESTI! Takže další návštěvy už se rozhodně nebojím:))) Moc děkuji!!!

Pan doktor je opravdový profesionál. Je velice vstřícný a příjemný. Všecko vysvětli a doporučí případné varianty léčby. Dá se s ním hezký popovidát. Vždy je v dobré náladě a má smysl pro humor :) Rozhodně doporučují pana doktora!!!

Pan doktor je velmi šikovný a zručný, první zubař,ke kterému se nebojím chodit.Chodíme k němu já i manžel a oba jsme velmi spokojeni jak se zoubky, tak i s velkou vstřícností pana doktora.

Dekuji za důvěru !!!

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• zubní kaz