V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
Opatovská 1763/11, Praha
POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Výborná doktorka!!! Znám ji odmalička a nemůžu si vůbec stěžovat!!! Celá nemocnice je skvělá, ten přístup, doktoři, atmosféra a je to jediná nemocnice, ze které se mi nikdy nechtělo domů. A to jsem navštívila hodně nemocnic... opravdu vynikající doktorka, která pomůže. I to, jak je rázná se mi na ní moc líbí! :)

Vynikající odborník ve své práci!! Jsem vděčná, že jsem jí navštívila se svojí dcerou. Dcerka má od narození problém s kyčlí. Jezdíme za paní doktorkou na kontroly a na péči si nemohu stěžovat. S kombinací rehabilitace a častým kontrolám u paní doktorky se to lepší.

Léta jsem jako dítko byla její pacient a musím moc pochválit a jsem jí za její přístup a chování velice vděčná a i přes bolest, kterou jsem měla po operacích a v době rekonvalescence, na paní doktorku stále ráda vzpomínám. Andrea M.

Nejlepší ortoped.

Paní doktorka je vynikající, moc nám pomohla při léčbě potíží s kyčlemi u naši dcery. Navíc musím pochválit její přístup (i k velmi malým) dětem. Děkuji.

velmi dobrá lékařka. jsem moc spokojená

Nejlepší lékařka jakou znám. Dcera se narodila s těžkou vadou pes equinovarus. Paní doktorka ji operovala obě dvě nohy. Dceři je nyní 15 let a chodí jako každý jiný člověk bez žádných známek vady. Jezdíme tam dodnes na kontroly a paní doktorka si ji vždy fotí a chválí si jí i svoji práci. Samozřejmě oprávněně. Moc ji za všechno děkuju. A všem doporučuji.

Š

Paní doktorku Schejbalovou mohu jen chválit, oba synové se nám narodili s polohovou vadou nohou, paní doktorka nám moc pomohla, zvládly jsme to bez operací. Prvotřídní specialista, mohu jen doporučit. Paní doktorce samozřejmě moc děkujeme.

Paní doktorka je to víc než vynikající. Děkuju za všechno.

G

K paní doktorce Schejbalové s dcerou chodím již 10 let. Je to skvělá odbornice a dodnes jí vděčíme za to, že dcera chodí normálně, narodila se s těžkou vadou pes equinovarus. Nikdo se do operací nechtěl pouštět. K paní doktorce jsme se dostali až ve skoro třech letech, běžně se děti operují do roka věku. Navrhla nám léčbu, operace dopadly velmy dobře. Jsme jí opravdu hodně vděčni za její péči.