Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství
Člen České stomatologické komory
Člen České Akademie Dentá...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů

• zubní lékař - stomatolog

Po dlouhé řadě "doktorů" a puse plné oharků konečně kvalitní péče! No a s holkama je konec konců i celkem sranda :)

W

Jedná se o kvalitní stomatoložku. Bohužel chování zdravotní sestry jí velmi kazí reputaci. Absolutní nezájem o klienta. Máte pocit, že ji svojí přítomností naprosto obtěžujete. V dnešní době, kdy je velký výběr stomatologů opravdu budu velmi rozmýšlet jestli toto mám zapotřebí. Paní doktorka by si měla se sestrou promluvit.

S paní doktorkou a sestřičkou jsem byla maximálně spokojena. Sla jsem tam se strachem a nemela jsem důvod. Jsou fakt skvěle muzu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po velmi dlouhé době jsem se odhodlal ke změně lékaře a jediné, co mě mrzí, je fakt, že jsem se k tomuto kroku neodhodlal dřív. Paní doktorka je pečlivá, rychlá a velmi příjemná, sestřička je velmi sympatická a odbourá ve vás strach. Ordinace je čistá, výborně vybavená, takže mohu jen vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem zatím jen na vstupní prohlídce, po níž mohu jenom opakovat již zmíněné názory z předešlých hodnocení. Prostředí stomatologického centra je moderní a elegantní. Paní doktorka i její asistentka jsou velmi laskavé a pečlivé. Vzbudily ve mě důvěru, a tak se další návštěvy, kdy dojde k vrtání a plombování zubů vůbec neobávám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prostředí ordinace i ochota paní doktorky i sestřičky jsou skvělé. Jen mne mrzí, že vše nejde udělat najednou, jak jsem byla zvyklá v minulé ordinaci. Zde byla provedena prohlídka a zkonstatováno, že mám ulomen kousek plomby. Na nové zaplombování zubu jsem objednána za 2 týdny. Dále, že mám zubní kámen u "jedné" dvojky. Místo škrábnutí a odstranění, jak dřívější lékařka běžně dělala (zuby mám přes sebe a nejdou zde čistit), se mám na příští návštěvě objednat na třetí návštěvu. Má dřívější lékařka zaplombování zubu zvládla bez problému při prohlídce včetně zubního kamene, jen bohužel odešla na mateřskou. Škoda.
Jaké bude ošetření zubu, ještě netuším, uvidím.

Dnes první návštěva,přesto už nikdy jiného lékaře!! Paní doktorka i sestřička jsou naprosto báječné-milé a vstřícné jednání,ohleduplný přístup.Prostředí čekárny i ordinace luxusní.Můžu jen vřele doporučit. Tobiášová,PHA 10

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milé prostředí, paní doktorka i sestřička. Vše proběhlo v pořádku, i přesto, že jsem s sebou na ošetření měla roční dítě, které celý můj pobyt na křesle proplakalo. Obě dámy vše zvládly s úsměvem a práce byla i přes zhoršené podmínky odvedena skvěle.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dle slov mé dcery, které pani doktroka trhala zub: Mami, to je tá nejsuprovější zubařka na světě! Naprosto klidná povaha, nekonečná trpělivost s dětma a jejich strachem ... není co dodat. 100% lidský přístup. Kéž by takových bylo víc.

Mám panický strach ze stomatologů, ale dnes jsem se díky milé a úžasné sestřičce a následně stejně milé a úžasné doktorce cítila klidně a příjemně.. Konečně se asi přestanu bát zubařů, je to vše o lidech.. Všem vřele doporučuji!! Hezké prostředí, milé dámy!!

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den berete nové pacienty , dělate korunky a nastavby díky

Dobrý den, přijímáme nové pacienty a děláme korunky i nástavby.
Hezký den
Dr. Jiroušová

MDDr. Monika Jiroušová

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik u vás stojí odstranění kazu jednoho zubu, dentální hygiena, atd..? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, vše najdete na mých stránkách fimodent.cz.
S pozdravem
Jiroušová