Moje ambulance a.s.
Radlická 117/520, Praha 5, Praha

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Ráda bych poděkovala Mudr.Urbanovi a také personálu. Když jsem měla nějaký vážný problém tak mi sestra nabídla nejbližší volný termín a telefonickou konzultaci. Mudr. Urban je hlavně lidský a zkušený lékař. Já určitě patřím mezi ty pacienty, kteří si váží práce všech lékařů v dnešní době a chtěla bych touto cestou všem poděkovat.

Pan doktor Urban je človek na svém místě - vždy jsem s ním byl maximálně spokojen, je to milý a ochotný doktor, který své práci (nebo spíš svému poslání) nejen rozumí, ale dělá to srdcem.
I co se jeho ordinace v Moje Ambulance Hostivař týče, byl jsem pokaždé odbaven buď načas, nebo s přijatelnou tolerancí, přístup sestriček na recepci nebo při odběrech vždy milý a profesionální.
Takže za mě úplná spokojenost.

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Naprostá spokojenost. Milý, ochotný a vstřícný personál. Při objednání prakticky nečekáte (osobně jsem přišel na řadu max. do 10 minut). Pan Dr. M. Urban je velmi erudovaný lékař, jezdí i na záchranné službě, pomáhá lidem, vždy mi skvěle poradil. Veškeré žádosti (výpis z karty PL atp.) vyřízeny v podstatě na počkání. Vřele doporučuji.

Pan Doktor Urban je lekar na svem miste a diky nemu jsem zustala v Me Ambulanci Hostivar. Jeho pece je precizní na profesionalni urovni a nic nepodcenuje. Vzdy Vas vyslechne, jaky problém mate a podle toho dle uvazeni zahaji vysetreni a lecbu. Z mého hlediska je to kapacita v jeho oboru, protože i v dobe covidu kdyz jsem zavolala do ordinace a nechala jsem se prepojit, vzdy byl ochotny pomoci. A hlavne je to lekar, na kterem vidite, ze ho ta prace bavi, a ne ze ho otravujete svou pritomnosti. Takze velke diky!

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Po zkušenosti s Moje Ambulance na Proseku jsem říkal, že nikdy víc. Pak jsem ale dostal doporučení na pana doktora Miroslava Urbana a pobočku v Hostivaři tak jsem si řekl, že to zkusím. Musím uznat, že praktik s lepším přehledem a vstřícností se fakt hledá blbě! Vzdělanej, ochotnej ale hlavně je úplně super. Jo má svůj styl, který nemusí úplně každému na poprvé sednou, ale když si na pana doktora zvyknete, tak už nebudete chtít jinam. I to mě přesvědčilo napsat na mapy po dlouhé době pozitivní recenzí. Překvapil mě i personál a sestry na recepci, věčně usměvavé a naprosto v pohodě.

Moc doporučuji pana doktora Urbana kterého najdete v Mojí Ambulanci Hostivař. Je to špička ve svém oboru a jsem vděčná za to, ze ještě potkáte lékaře jako je on, který se snaží pomoci a záleží mu na zdraví svých pacientů!!! Díky moc

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Naprostá spokojenost. Milý, ochotný a vstřícný personál. Při objednání prakticky nečekáte (osobně jsem přišel na řadu max. do 5 minut). Pan Dr. M. Urban je velmi erudovaný lékař, jezdí i na záchranné službě, pomáhá lidem, vždy mi skvěle poradil. Veškeré žádosti (výpis z karty PL atp.) vyřízeny na počkání. Za mě 10 z 10. Vřele doporučuji.

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Lékař byl empatický, sestřičky milé, komunikace bezproblémová. S pobočkou Mojí Ambulance v Hostivaři jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

Umístění: Moje ambulance a.s. Jiný

Maximální profesionalita a vstřícnost.
Jeho zájem pomoci pacientům je vážně ohromující, nikdy jsem neměla lepší zkušenost.
MUDr Urbanovi patří velké díky.

Nechal jsem si z důvodu svého nynějšího pobytu ve Zlíně poslat výpis z zdravotní dokumentace od pana doktora, který zřejmě ordinace na oc Hostivař. Výpis, který mi přišel je opravdu výživný. Sice jsou tam i pravdivé informace, ale třeba to, že mám nízkou úroveň osobní hygieny a hepatitidu typu C, kterou mám prelecenou interferonem nechápu, když se mám s tímto ucházet o práci.