MaSH spol. s r.o. - PL pro dospělé
Zárubova 498, Praha

Umístění: MaSH spol. s r.o. - PL pro dospělé Jiný

Pan doktor působí jako příjemný profesionál, sestra velmi milá, příjemná a ochotná. Komunikaci lékař -pacient hodnotím 1+.
Minimální čekání - celkově výborný dojem z návštěvy u lékaře.

Pana doktora doporučuji,vždy mi pomohl,nemám s ním žádný problém,sestra milá,bez hodinových sezení v čekárně :-)

Pan doktor je dokonalý, v čekárně je volno, žádná hodinová čekání mezi nemocnými. I když to vypadá, že se pan doktor pacientům "málo věnuje", není tomu tak. Když je opravdu potřeba, je neuvěřitelně akční. Když se mi udělalo špatně (hodně vysoký TK), okamžitě byl schopen telefonicky kontaktovat mého internistu a konzultovat s ním úpravu léčby. Všem, kdo nechtějí u lékaře trávit hodiny a hodiny, vřele doporučuji. A. Růžička

Me se u pana doktora libi. Umi s pocitacem, takze odpada ta cast,kdy se lekar i sestra hloubaji v zazloutle kartotece. Clovek vkroci do dveri, rekne jmeno a pan doktor hned muze zacit lecit. Diky tomu jsou cekaci doby skoro nulove, coz ocenuji, predstava ze se budu nekde v cekarne potit spolu s dalsimi lidmi s chripkou me moc nelaka. Pan doktor neplytva antibiotiky, ale celkem nevaha udelat vyter, aby se presvedcil, zda cloveka netrapi neco vaznejsi bacil. Chapu stesky ze si s panem doktorem clovek moc nepopovida, ale tady bych asi doporucil k te povestne tricetikorune jeste neco dosetrit, a zajit si misto k doktorovi treba ke kadernici. Manzelka ma obcas dojem, ze pan doktor "malo leci", tady bych asi panu doktorovi doporucil, aby nosil kolem krku stetoskop a obcas zamumlal neco latinsky.

Prázdná čekárna, nikde žádný důchodci. S doktorem komunikace na výtečnou, na nic si nehraje, vyslechne a doporučí další postup.
Lepšího doktora jsem zatím neměl.

Pan doktor mně zatím vždy pomohl. S vážnějšími problémy mě zaslal na další vyšetření, myslím, že je až příliš opatrný, takže si vše ověřuje. Ale to, že se v ordinaci příliš nezdržím, mi vyhovuje. Jeho předchůdkyně se v ordinaci s každým "vykecávala" hodinu, a bohužel ne k věci - přes dveře bylo slyšet, že řeší všechno možné, aby si babči podrbaly, od kočky, receptů, apod. Na to fakt zaměstnaný člověk čas nemá!

Jsem u tohoto doktora již několik let a vůbec si nemůžu na něj stěžovat a i přesto,že jsem se přestěhoval a mám to k němu docela daleko,bych rozhodně neměnil a raději si zajedu.Já ho můžu jen doporučit.

Potřebovala jsem narychlo lékaře (přestup od dětského) jelikož jsem byla nemocná a dětská mě už nechtěla ošetřit. Teď po 5 letech jsem navštívila pana doktora a teda moc mě nepotěšil. V ordinaci jestli jsem byla 5 minut tak to bylo hodně. Přepadla mě teplota, neskutečná bolest v krku, bolest kloubů. Pan doktor se mě zeptal co mě trápí, řekla jsem mu to a soucitně řekl: vyléčíme to. Podíval se mi do krku a to bylo vše. Napsal mi léky - Amoksiklav a konečná. Třeba něco na bolest krku - NIC. Akorát si řekl o 30 Kč.
Zítra jdu na kontrolu .... tak uvidíme co se mnou udělá, jelikož bolest krku mě neopustila a mám k tomu ještě kašel.
Jako lékaře nedoporučuji. Je se vším hned hotový.

Velmi dobrý lékař, pečlivý, vstřícný. Mám s ním jen dobré zkušenosti.

Velmi dobrý lékař, pečlivý, vstřícný. Asi záleží na tom, co od lékaře očekáváme. Já s ním mám velmi dobré zkušenosti.