Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Boloňská 312, Praha

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Byla nejlepší ke komu jsem kdy chodil teď střídám doktory páni petraskova byla doktorka top.velice hodna a profesionální škoda že šla do důchodu. Byla nejlepší

Já jsem u paní doktorky byla pouze jednou,když zastupovala mou lékařku a rozhodně NEDOPORUČUJI,paní doktorka je sice milá,ale to je tak všechno. Lék který mi byl předepsán na alergii aniž bych nějakou trpěla,(šla jsem původně s chřipkou),mi způsobil super jízdu na "horské dráze" navíc mi byl předepsán lék na horečku,který se NESMÍ užívat při horečce a chřipce???!!! Tak nevím,jestli je tak super...

Úžasná paní doktorka, se vším poradí a je velice ochotná, i po telefonu. Má milou sestřičku, díky za tyhle lidi :)

Já mnoho lékaře nenavštěvuji (jako většina mladých mužů), ale u paní doktorky Petráškové jsem nalezl pochopení hodné vlastní mámy. Mohu napsat, že s touto paní doktorkou jsem velmi spokojen a děkuji za ní. Tonik P.

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy mohla mít :) Vše krásně vysvětlí, poradí a pošle na podrobnější vyšetření. Sestřička je úžasně milá. Ráda tam chodím, protože vím, že se mi vždy dostane té správné léčby.

Paní dokotorka je velmi vřelá a vždy mi adekvátně pomohla.
Jediné, co mi vadí je, že nekouká do očí, ikdyž za ty roky jsem si zvykla.
A zdá se mi, že má nejvíce pacientů oproti ostatním lékařkám v ordinaci, takže fronty..
Sestřička je také milá.

Jako k lékařce nemám výhrady, ale je hrozná drbna. Strašně se vybavuje a nabyté informace šíří dál.

Výborná a příjemná paní doktorka

K paní doktorce chodím několik let. Je to odborník na svém místě. Snaží se každému pomoci, pokud sama situaci nezvládá, protože je potřeba specializované péče, zná hned plno odborníků, ke kterým člověka pošle a ušetří mu zbytečné běhání od jednoho lékaře k druhému, protože sama rychle odhadne, která odbornost je potřeba.
Děkuji za péči Dan Kubečka

Je to lékařka vysoké odborné kvality. Má za všech okolností profesionální chování, je milá a příjemná. Vždy si umí na pacienta najít čas. Je to PANI LÉKAŘKA, žena na svém místě. Se zdravotní sestřičkou tvoří perfektní tým. Vřele doporučuji.

Jíšová Markéta