Zubní ordinace
Reinerova 8/300, Praha

Nejlepší paní doktorka a sestřička, obě vždy milé, usměvavé, neumím si už představit že bych chodila na zubní jinam!

Péče této doktorky je kvalitativně tak vysoko, že se nedá vyjádřit počtem hvězd, ani jinými vesmírnými tělesy. Tato kvalita spočívá nejen v odbornosti, ale i v lidském přístupu, komunikaci s pacientem, o opatrnosti a šetrnosti při zákrocích nemluvě. Kdo se kdy bál zubaře, zde může strach bezpečně zapomenout.

Paní doktorka i její sestřička jsou milé, příjemné odbornice. V ordinaci panuje pohoda, klid a není třeba se ničeho obávat. Paní doktorka vše pečlivě vysvětlí, během vyšetření a zákroku pacienta uklidňuje, neustále s ním komunikuje. Mně osobě velice pomoha, zbavila mě bolesti zubu, který můj předešlý zubař zanedbal, dva a půl roku neviděl kaz, který paní doktorka odhalila jen při popisu mých obtíží. Rovněž mi zachránila dva další zuby, které mi můj předešlý zubař chtěl vytrhnout, že prý nejdou zachránit.... Paní doktorko, moc děkuji za Vaši péči a odbornou pomoc.

Paní doktorka je uplne nejlepsí a spolu se sestrickou tvori vyborny tym a prijemnou atmosferu. Jsem u nich klientem uz 6 let a chodim pravidelne a rada se vracim.

Pouhá návšteva u zubaře ve mně vždy vyvolával pocit neklidu a taky trochu strachu.Ovšem u paní doktorky je to vše jiné.Velmi citlivý,příjemný a pečlivý odborník z ní dělá lékaře,kde člověk nemusí mít obavu co bude.Spolu se sestřičkou,která je též na jedničku tvoří opravdu sehraný tým odborníkú na pravém místě.Konečně mohu chodit k zubaři,kde se opravdu nebojím.

Skvělá lékařka, pečlivá, příjemná, milá...neměl jsem lepší.

Nejlepsi zubarka! Vrele doporucuji! :o)

Velmi milá a ochotná, poradí a pohladí po duši.

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Je pečlivá a snaží se ošetřovat šetrně a bezbolestně. Je opravdu radost k ní chodit a zaslouží opravdu jen to nejlepší hodnocení. Bohužel už ale momentálně nenabírá nové pacienty.

Vskutku vyborna, poprve u zubarky,ktera je pecliva a prijemna, to same plati o sestricce - jen kdyby to cislo na dverich bylo... :)