Adresa

Zubní ordinace
Reinerova 8/300, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka a sestřička, obě vždy milé, usměvavé, neumím si už představit že bych chodila na zubní jinam!

Ověřený profil

Péče této doktorky je kvalitativně tak vysoko, že se nedá vyjádřit počtem hvězd, ani jinými vesmírnými tělesy. Tato kvalita spočívá nejen v odbornosti, ale i v lidském přístupu, komunikaci s pacientem, o opatrnosti a šetrnosti při zákrocích nemluvě. Kdo se kdy bál zubaře, zde může strach bezpečně zapomenout.

J
Ověřený profil

Paní doktorka i její sestřička jsou milé, příjemné odbornice. V ordinaci panuje pohoda, klid a není třeba se ničeho obávat. Paní doktorka vše pečlivě vysvětlí, během vyšetření a zákroku pacienta uklidňuje, neustále s ním komunikuje. Mně osobě velice pomoha, zbavila mě bolesti zubu, který můj předešlý zubař zanedbal, dva a půl roku neviděl kaz, který paní doktorka odhalila jen při popisu mých obtíží. Rovněž mi zachránila dva další zuby, které mi můj předešlý zubař chtěl vytrhnout, že prý nejdou zachránit.... Paní doktorko, moc děkuji za Vaši péči a odbornou pomoc.


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je uplne nejlepsí a spolu se sestrickou tvori vyborny tym a prijemnou atmosferu. Jsem u nich klientem uz 6 let a chodim pravidelne a rada se vracim.


P
Ověřený profil

Pouhá návšteva u zubaře ve mně vždy vyvolával pocit neklidu a taky trochu strachu.Ovšem u paní doktorky je to vše jiné.Velmi citlivý,příjemný a pečlivý odborník z ní dělá lékaře,kde člověk nemusí mít obavu co bude.Spolu se sestřičkou,která je též na jedničku tvoří opravdu sehraný tým odborníkú na pravém místě.Konečně mohu chodit k zubaři,kde se opravdu nebojím.


V
Ověřený profil

Skvělá lékařka, pečlivá, příjemná, milá...neměl jsem lepší.


Nejlepsi zubarka! Vrele doporucuji! :o)


Velmi milá a ochotná, poradí a pohladí po duši.


Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Je pečlivá a snaží se ošetřovat šetrně a bezbolestně. Je opravdu radost k ní chodit a zaslouží opravdu jen to nejlepší hodnocení. Bohužel už ale momentálně nenabírá nové pacienty.


Vskutku vyborna, poprve u zubarky,ktera je pecliva a prijemna, to same plati o sestricce - jen kdyby to cislo na dverich bylo... :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání