Milan Líška, praktický lékař Praha

Zenklova 340/22 2p, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Stránky ordinace www.medifox.cz

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám hodně za sebou, něco před sebou, a když vás lékař na nějaké vyšetření nepošle, ani netušíte aktuální zdravotní stav. Po změně obvodního lékaře, mě MUDr. M. Líška otevřel oči. Chodím na vyšetření a to třeba i kolonoskopii, a jestli se můj zdravotní stav zlepší, bude to jeho zásluha. Neměl jsem lepšího obvodního lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skoro se stydíme, že jsme svůj velice pozitivní názor na pana doktora Líšku nevyjádřili již dávno, protože jsme jeho pacienty již 17 let. Při každé návštěvě se nám pan doktor vždy velmi pečlivě věnoval, nikdy neprojevil nervozitu nebo spěch i když čekárna byla zcela zaplněna a sebeméně nenaznačil, že se mu přednesený problém nezdá důležitý. Proto také se na něj obracíme s plnou důvěrou, která nikdy nebyla zklamána. Zvláště nyní v době covidu a všeobecné nervozity si uvědomujeme, jak je důležité mít na koho se obrátit s plnou důvěrou. Moc touto cestou děkujeme a doufáme, že pan doktor se nebude věnovat jinému místu či jiné problematice a zůstane tady pro nás, vděčné pacienty

Zrovna dnes jsem byla u pana doktora a jsem velice snim spokojena. Bydlela jsem v zahranici a setkala jsem se s mnoha lekari a musim rict ze pan doktor patri
mezi nejlepsima. Chova se vzdycky velmi prijemne, profesionalne a vstricne. Vystreni ktere je zapotrebi mi vzdycky napise a vzdycky odchazim s dobrym pocitem ze mam spolehliveho lekare.

Pan doktor je velmi kvalitni lekar a kdybych se neodstehoval mimo ceskou republiku jsem uneho porad, doporucuji ho........... M.V apreji mu vela uzpechu

Pan doktor Líška je výborný profesionál, vždy mi se vším pomohl, mám k němu důvěru. Chodí k němu celá naše rodina.

MUDr. Liska je velmi zodpovedny lekar, alespon co mohu soudit z me vlastni zkusenosti.

já s panem doktorem Líškou mám jen ty nejlepší zkušenosti, vzhledem k tomu, že mám malé dítě, nikdy mě nežene zbytečně na x vyšetření a co může provede sám, staral se o mě od těhotenství, přes žlučník, bolavé ruce i únavu .... tohoto pana doktora vřele doporučuji, přihlásila jsem k němu i manžela a nemáme problém, pan doktor je svědomitý, příjemný, empatický, pečlivý a vtipný :) myslím, že je příjemné že i "obyčejný" praktický lékař může přesahovat český standard neochotného a otráveného lékaře a jsem za to jen a jen ráda ....

Skvělý doktor!!:)))

Pan doktor je pečlivý a svědomitý. Občas se sice stane, že není přítomný a neordinuje, což není zrovna dobrá vizitka, ale z doktorského hlediska nemám problém. Teď má dokonce novou příjemnou sestřičku a sní si vždy rád popovídám a den je hned příjemnější. Takže já určitě DOPORUČUJI.

P.Líška je v ordinaci pozorný a vždy mi dobře poradil, není důležité jestli je chladný nebo veselá kopa, vyslechne pacienta a zajímá se. Mám ovšem připomínky, které by se daly do budoucna zlepšit. Čekárna útulná, ale lavice jsou nepohodlné při opírání (obvzlášť když čekáte 2 hodiny a není Vám dobře), s tím souvisí i objednávání (byla jsem zvyklá, že v normálních případech si člověk zavolá a objedná se), rádio by se mohlo přeladit, ale to je maličkost. A chtělo by nějak vylepšit aktuální otevírací dobu a informace o otev.době během svátků a při nepřítomnosti P.Líšky obecně. Pokud se jdete do Poznaňské podívat večer či o víkendu, jsou zavřená vrata a nic se nedozvíte. Doplňovat na web nebo na ceduli před vraty do areálu objektu:-)

Stránky ordinace www.medifox.cz