Praha 3
Laubova 4, Praha

Pan doktor je absolutně neprofesionální. Tváří se, jak je strašně vtipný, přitom pacienta svými vtípkami jenom ponižuje. Už nikdy více, byl to jednoznačně nejhorší doktor jakého jsem za život potkala.

Umístění: Praha 3 Jiný

Pan doktor, sice vtipkuje ale vystupuje neprofesionálně. Člověk neví co si má o něm myslet a zda vůbec vnímá zdravotní stav pacienta. Spíše svými vtipy vede do kontextu ponižování.

U doktora Hudiho jsem byla dvakrát a vždy jsem byla spokojená. Má svérázný smysl pro humor, což mi vyhovuje. Po profesionální stránce mu zatím nemohu nic vytknout.

Umístění: Praha 3 Nemoc

Pan doktor a neznama pani doktorka, ktera zde ordinuje jsou vic nez neprofesionalni. Doktorka se me neustale snazila ponizovat, zaroven se bavila s doktorem (ktery prisel o vice nez pul hodiny pozde) o nevhodnych vecech. Po nekolika urazkach jsem z ordinace odesla se slovy ze je to na me moc a asi bych mela jit jinam. Pani doktorka odpovedela, ze to bych mela.

Umístění: Praha 3 Najít nejlepšího doktora

Naprosto dokonalý doktor prostě jinak to říct nemohu ze zkušeností. Báječný přístup, diagnostik, lékař, velice lidský. Šmída Roman

W
Umístění: Praha 3 Přiřazený doktor od DHL Jirny

Žiji v Praze už šest let a již šest let mám jednoho a samého doktora a to Hudiho.
Je bajecnej, skvelej, uzasnej, chapajici, uprimnej, je s nim sranda, vždy vás pobaví a pomůže...
Je to Pan Doktor a všem doporučuji :)

Umístění: Praha 3

Bože co to bylo! Někomu se může jeho chování zdát familiérní a milé. Ale mě totálně stačila jedna návštěva. Takový přístup se mi jeví neprofesionální a nelichotivý. Opravdu nechápu čechoanličtinu kterou se pan ''doktor'' vyjadřuje. A opravdu netuším čemu se pořád směje. Návštěva u něj mi byla nepříjemná a nehodlám se tam nikdy vrátit. Od doktorů čekám jiné jednání. A tohle už nikdy více!!!

Trpím zhruba jednou za čtvrt roku nachlazením, na což mi doktor Hudi vždy předepíše silná komplexní antibiotika. Vlastně… Nepředepíše – vyndá je ze šuplíku se slovy: „Co kdybychom mu sestři zkusili dát tohleto nové antibiotikum?“. Dnes jsem se vrátil z ordinace, kde jsem čekal na vyšetření dvě hodiny (již ráno zcela plná čekárna, a to už po několik let – ale pan doktor neustále přijímá nové pacienty a na konkrétní čas se nelze objednat (Slovy sestřičky: „Prostě si přijďte a uvidíte…“). V čekárně je zima a tma.
Pokud si neřeknu o poslání k odborníkovi, tak ho to nezajímá. Na výtěr ani odběr vás při nachlazení nepošle, a prostě vám je naordinuje. (Včetně toho, že na nástěnce mu visí plakát o ne-nadužívání antibiotik.)
Při vyšetření pana doktora ani řádně nezajímají vaše příznaky. Nenechá vás domluvit, skočí do řeči a něco prostě naordinuje. A na prohlídku po skončení léčby mě nepozval ještě nikdy.
Od tohoto doktora odcházím, protože si vážím svého zdraví.

Teď jsem dorazila od pana "doktora" Hudiho. Zničehonic se mi udělalo zle a na doporučení přítele, který tam chodí dle jeho slov proto, že je nejblíž a že mu sám řekne, co chce napsat a on mu to napíše...???!!! No... Mám šílené bolesti hlavy, žaludku, zimnici, kašel a docela dost velké bolesti při polykání. Bývalá obvoďačka byla skvělá. Nikam jinde mě nehonila, předepsala léky a byl klid. Bohužel jsem se přestěhovala sem do Prahy a dlouho doktora neměla. Dnes jsem ale bohužel přišla do ordinace pana Hudiho. Co to proboha je?! Je zmatený, na jednu věc se ptá x-krát, a pak stejně napíše něco jiného. Na stole měl kromě jiného nepořádku dokonce i holicí strojek. Nepamatuje si, co zrovna udělal za úkon, co jsem mu řekla... Jeho chování je nedůstojné jeho povolání. Po dvou minutách jsem byla vykulená a bylo mi dost nepříjemně. Nechápala jsem čemu se pořád tak nekontrolovatelně směje. Takového "profesionála" prostě nemůžu brát vážně. Už si tady hledám novou doktorku a zítra to zkusím jinde.Sem už nikdy!

Konečně jsem se dopátrala nového působiště pana doktora Hudiho. V lékařské ambulanci na Praze 4, kde dříve pracoval, nikdo nevěděl, kde nyní ordinuje. Pak jsem si ho špatně vyhledávala na internetu, neboť jsem mu do příjmení zadala ypsilon místo měkkého i. Takže už vím, kam se mám objednat, když bude potřeba. Nechci na sebe přivolávat žádné choroby, ale za tímto lékařem půjdu vždycky a bez obav. Je rozkošný, vtipný a empatický člověk a určitě zkušený a dobrý lékař. Když mi vyprávěl, kde všude působil, jsem o tom přesvědčena. Při první návštěvě jsem byla trochu zmatená z jeho až skoro rodinného přístupu, neboť na to u našich lékařských suchopárů nejsem zvyklá, ale během pár minut jsem z něj byla nadšena. I vážnější chorobu umí srozumitelně vysvětlit, varovat, co by měl pacient dělat pro své zdraví. Vysvětluje to laskavě a s humorem, který nikdy nepřekročí hranici přijatelnosti. Tak podobně, jako tak činí dobrý farář. Přeji mu pevné zdraví, abychom i my byli "relativně" zdraví. Zdraví Alena Kotová