50°6'20.942"N
Bechyňova 3, Praha 6, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: 50°6'20.942"N Jiný

Návštěva jako zastupujícího lékaře za dovolenou, s akutním stavem. Vyšetření, spočívající ve výslechu o dosavadní léčbě, životním stylu a stravování prováděla sestra, doktor z povzdálí pouze přihlížel. Situaci posoudil velmi vzdáleným pohledem, jediným praktickým vyšetřením bylo změření tlaku sestrou. Laboratorní testy prý nemůže uskutečnit, zastupovaný praktik mu nenechal razítko. Možnou špatnou funkci ledbin tedy nemůže ověřit?! Doporučil, abych si elektronicky vyžádal žádanku od lékaře, kterého zastupuje, ze svého domova, a s touto se dostavil někam na odběr. Nebyl schopen si žádanku operativně vyžádat od zastupovaného lékaře sám, přestože odběr bylo možno realizovat ihned, dokonce jsem byl i tzv. "na lačno". Zprávu o ošetření napsala sestra až po vyžádání, a ještě s údivem. Hodnocení lékaře: Zcela laxní v přístupu, naprosto neasertivní, bez zájmu potíže pacienta skutečně řešit. Naprosto nelze nedoporučit !!!!

Umístění: 50°6'20.942"N Jiný

Velmi vstricny lekar i sestra. Jsem u nej uz 16 let a nemenil bych. Poradi, pomuzou a jsou lidsky. Muzu jen doporucit.

Umístění: 50°6'20.942"N Jiný

Super doktor, nemam zadne vyhrady. Vzdy kdyz jsem potreboval tak byl vecny, vstricny a komunikoval okamzite (telefon, email). Za velke plus povazuji i praci sestry, ktera ochotne a rychle vyresi jakoukoliv administrativni vec ci sama 'ze zkusenosti" poradi. 5 a více hvezdicek.

Umístění: 50°6'20.942"N Jiný

K výkonu pana doktora nemám žádné výhrady, vždy pomůže sám, nebo ochotně zprostředkuje odborné vyšetření. K pravidelným preventivním úkonům (odborné vyšetření, očkování) mě vždy včas pozve.

Umístění: 50°6'20.942"N preventivní prohlídky

Pan doktor je dle mého názoru rozumný a zkušený. Zbytečně nenasazuje antibiotika, ale, když jsou potřeba, tak je předepíše. A že člověka pošle ke specialistovi mi nevadí. Naopak jsem ráda, že přizná, že na daný problém nestačí a nedělá z člověka ,,pokusného králíka" jako jiní lékaři s příliš vysokým egem.

Co dodat. Jsem rád že mě pošle na spec. pracoviště, když má na něco podezřenÍ, než aby hádal dle svého ega. Přiznat totiž, že je někdo více kompetentní - což jsou v dané věci ve sRovnání s praktickým lékařem na každém specializovaném pracovišti. To je podle mě známka dobrého charakteru.

Pana doktora považuji za člověka na správném místě. Objevují se zde názory, že s každou větší věcí klidně posílá lidi k jiným doktorům - ale od toho přece praktický lékař je! Mám zkušenosti s předchozím doktorem, který nejen, že zásadně nikam neposílal, ale když si to pacient chtěl vyžádat, doktor ho poslal jemně do háje. Pan doktor Czolko se naopak nebojí jít proti proudu a místo toho, aby jako ovce ve stádu (neboli většina odstatních praktiků) nasadil při sebemenším problému antibiotika, člověka radši pošle na tři různé odběry. Všichni přece víme, jak jsou antibiotika ve větším než malém množství škodlivá. Jediné mínus - některé zpoplatněné úkony (např. potvrzení o schopnosti vykonávat zaměstnání) jsou poněkud dražší než jinde, zato provádí prohlídku poctivě.

Nemuzeme si stezovat, pan Czolko i jeho prijemna sestricka maji dobry odborny prehled, setri s casem pacientu. Pan doktor je schopen resit veci online e-mailem i po telefonu, takze clovek muze rovnou vyrazit ke specialistovi aniz by travil zbytecne cas v cekarne aby se po nekolika hodinach dozvedel, ze musi stejne navstivit specialistu. Vzhledem k tomu, ze takto usetri spoustu casu ma pan doktor vetsinou prazdnou cekarnu, takze pokud je potreba resit neco primo s nim, cekaci doba je minimalni. Muzu vrele doporucit pro lidi, kteri nechteji zbytecne travit cas v cekarne. Mozna vhodnejsi pro mladsi lidi, duchodce zde temer nepotkate.

Pan doktor věčně zalezlý ve vedlejší místnosti, vše s vámi řeší sestra, která se rádoby ve všem vyzná. Pan doktor se mnou nikdy nic neřešil.. Stále posílají k jinému lékaři na vyšetření, jen aby neměli práci... Čekárna věčně prázdná - což se ze začátku zdálo být fajn - přijít a nečekat. Čím to ale asi bude, že je tam vždy prázdno. Hledám jinde

Pana doktora nelze přimět k provedení preventivní prohlídky, na kterou má pojištěnec VZP nárok jednou za dva roky. Vše je omezeno jen povšechné konzultace, ani si nenasadí stetoskop.