Kateřinská 32, Praha
Stomatologická klinika 1. LF UK

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Už 2x jsem u něj byla na chirurgické extrakci osmičky, pokaždé naprostá spokojenost jak během tak i po zákroku. Navíc opravdu příjemný lidský přístup. Moc doporučuji.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. extrakce zubu

Naprosto bezproblemovy zakrok, extrakce tri zubu behem 5 minut s prakticky nulovou bolesti a po zakroku tez uplne v poradku. Doktor Šipoš je perfektni odbornik.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Šipoš je profesionál. Měl jsem před sebou extrakci dvou osmiček, nejdřív jsem uvažoval, že se nechám uspat, protože ze zubních zákroků mám panickou hrůzu. Ale pan doktor mě uklidnil a přesvědčil, že to zvládneme bezbolestně během několika minut. Jelikož jsem dostal doporučení od své zubní lékařky, za kterou bych dal ruku do ohně, souhlasil jsem. Pan doktor všechno vysvětlil, byl šetrný, opatrný a hlavně mi nezpůsobil žádné trauma ani jakkoli jiné psychické obtíže. Naopak! S jeho přístupem jsem se i usmál, i když mi do úsměvu vůbec nebylo. Nakonec zákrok proběhl naprosto bezbolestně jen při umrtvení, vysvětlil mi co bude následovat, jak se to bude hojit a tak dále. Pokud se bojíte čehokoli, co se zubů týče, jděte za panem Šipošem, protože je to profík na svém místě a rozhodně nebudete litovat. Děkuji Vám pane doktore! :) Víc takových doktorů, jako jste Vy! A pochvala i Vaší sestřičce, která byla suprová. :)

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Pan Šipoš je jak po profesionální tak lidské stránce naprosto skvělý. Byla jsem u nej na trhani 3 osmiček v celkové anestézii a vše proběhlo naprosto v pořádku. Jeho přístup k pacientům se jen tak nevidí, stejně tak ošetřující sestry a externího anesteziologa, se kterým pan Šipoš spolupracuje. Jestli někdo má špatně zkušenosti se zubari nebo se boji většího zákroku, nemůžu více než doporučit pana Šipoše.

Take jsem byla u pana dr . Šipoše na trhani osmicek a musim rict ze jeho pristup se jen tak nevidi. Ochotny , nejdrive rekne co bude delat jak to bude delat co ucitim a jak to bude vypadat po zakroku. Super a vsem doporucuji.

Pan doktor Šipoš je skvělý stomatochirurg. Je skvělý odborník, příjemný a klidně působící člověk. Měla jsem celou dobu pocit, že se výkonu, (odstranění zbytku zubu a vyčistění zánětu, který jsem měla i na kosti) nemusím bát. Vše proběhlo rychle a pohodově.
Se sestřičkou Bohunkou se výborně doplňují a pacientovi dodávají pocit klidu a pohody. Jsou trpěliví a chápající pacientův strach. Pan doktor vždy vysvětlí, jaký úkon udělá a co přitom budu cítit. To je z jeho strany velmi vstřícné a mne to uklidňovalo.
Už jsem na kliniku objednaná na další prohlídku :-)

u pane doktora jsem byl také s osmičkou. ani jsem nevedel ze je uz venku. fakt je skvelej a sestricka bohunka je sama sranda.... opravdu super

U MUDr. Šipoše jsem byla na trhání všech čtyř osmiček. Tři byly naprosto bezproblémové, ani jsem nevěděla, že už jsou venku. Poslední byla nevyrostlá, byl trochu boj ji dostat ven, ale pan doktor mne svým profesionálním přístupem uklidnil natolik, že byl celý zákrok jen nepříjemný. Díky MUDr. Šipošovi jsem se přestala bát zubařů, má zlaté ruce a do jeho ordinace přicházím s úsměvem. A stejně tak s ním i docházím. Doufám, že dlouho se zuby nebudu mít žádné potíže, ale kdyby, tak vím kam jít:).

Podstoupila jsem vytažení všech 4 osmiček najednou, v analgosedaci. Samotný zákrok je hrazen zdravotní pojišťovnou (u málokteré soukromé kliniky tomu tak je), doplácíte jen za analgosedaci, která vyšla na 5.500,- a se vším naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.