Praktický lékař pro dospělé
Nekvasilova 2/625, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší lékař co znám , poradí , vyslechne a hlavně pomůže.Chodíme k němu celá rodina a jsme velmi spokojeni.Také sestřička má velmi hezký přístup k pacientům.Děkuji , že jste.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Naprosto super přístup i jednání.Vždycky mi pomohl, poradil takže vřele doporučuji.Navíc možnost objednat se i po telefonu!

Chodím k pnu doktorovi, už když pracoval v ulici Peckové, jsem velice spokojená, je velice pečlivý a dobře určuje diagnosu, mohu jen doporučit

Jsem u pana doktora jen rok ale mohu říci ze jsem velice spokojen

Je na něj spolehnutí, hovoří srozumitelně. V ordinaci je klid a pohoda.

Pan doktor je ochotný, vyslechne, poradí, pomůže a vše klidně opakovaně vysvětlí. Odborník na svém místě.

Jsem spokojen, vysvětlí,pomůže...!

S prací p. Dr. Kubíka jsem velmi spokojen, dokáže pacienta vyslechnout, vysvětlit problém a navrhnout řešení. Přestože bydlím až na Zahradním Městě, k dr. Kubíkovi chodím a budu chodit i nadále.
Bohužel mezi lidmi existují notoričtí stěžovatelé, kterým není nikdy nic vhod. Naštěstí je volná volba lékaře, tak ať chodí tam, kde si myslí, že jim bude poskytnuta lepší péče.
Vláďa Sejrek

Mám s p. dr. Kubíkem po mnoho let ty nejlepší zkušenosti. Ochotně pomůže, vysvětlí problém a navrhne řešení. Chodím k němu, a budu chodit i dál, přestože bydlím na Zahradním Městě. Jeho zdravotní sestra je velmi milá a profesionálně zdatná.
Bohužel, vždycky se mezi lidmi najdou notoričtí stěžovatelé, kterým není nic vhod. Ostatně, máme možnost volby lékaře, nic jim tedy nebrání, aby si našli podle jejich mínění lepšího.

U tohoto lékáře jsem hlášena již 18let a nikdy nebyl žádný problém.