Michal Koudelný, zubař Praha

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Bolesti zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

1 700 Kč

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: Dentario s.r.o. - Váš zubař Praha 4 ošetření zubního kazu

Pan doktor je špička ve svém oboru. Byla jsem na odstranění velkého zubního kazu, který zasahoval až do dřeně zubu. Vše bylo naprosto bezbolestné, dokonce i aplikace anestezie proběhla bez bolesti. Bylo vidět, že ví co dělá. Před každou činností mi řekl co bude provádět. Můj strach ze zubařů byl během prvních minut naprosto pryč a ošetření jsem si i celkem užila. Ordinace moderní, čistá, příjemná. Moc děkuji. Jsem objednaná na další vyšetření a dentální hygienu.

Umístění: Dentario s.r.o. - Váš zubař Praha 4 ošetření zubního kazu

Jsem hrozny srab a u zubare jsem nebyl cca 15 let. Mam hrozny stach z injekci a hlavne zubaru.
Kazdopadne jsem si rekl, ze by to opravdu chtelo nejakeho navstivit.
Kolega z prace me navedl sem k panu doktorovi.

Prvni navsteva jsem se bal ale byla jenom kontrolni , ale uz z teto navstevy ze mne strach opadl. Pan doktor mi vse vysvetlil , popsal a rekl co a jak , byl pratelsky a diky tomu jsem se na dalsi navstevu ( vrtani kazu ) nebal .

Druha navsteva uz byla v ramci vrtani kazu . A musim rict, ze od zacatku az do konce jsem nic necitil a vse bylo super a bezbolestne ( tedka vlastne ani nechapu proc jsem se vždycky tak moc bal ???? ).

Takze jestli se hodne bojite zubaru, tak tady budete extremne spokojeni.

Profesionalove, , bezbolestne osetreni , pekna ordinace , vse rychle a peclive .

Umístění: Dentario s.r.o. - Váš zubař Praha 4 ošetření zubního kazu

Dobry den, bohuzel se musim podelit o negativni zkusenost. Dcera (2,5 roku) u zadneho lekare nespolupracuje a tuto kliniku jsem si vybrala, jelikoz ruci milym a pohodovym pristupem. S dcerou jsem tedy navstivila pana doktora, jelikoz mela malinky kaz na stolicce. Pri vstupu do ordinace MDDr. nenavazal zadny kontakt a ptal se, jak chci vyvrtat zub, kdyz dcera ani neotevre pusu. Zadna snaha lekare, sestry, nikoho, ji nejak rozptylit. Rekl, ze jedina varianta je vyvrtat zub pod celkovou narkozou nebo to nechat a pockat az bude rozumnejsi.... sli jsme tedy domu s tim, ze pockame a pod celkovou narkozu s malym kazem rozhodne nepujde. Pozdeji jsem se registrovala u jineho lekare, jelikoz kaz se za pul roku rozsiril po cele stolicce a do hloubky. Tam mi okamzite dala nova lekarka poukaz na vysetreni pod analgosedaci. Dnes jsme byli na soukrome klinice vyvrtat dceri hluboky kaz, p. doktorka chtela zub hned vytrhnout, kdyz ho videla. Shrnula bych to tedy tak, ze klinika Dentario je krasna a nova, ale pan doktor nema vztah k detem a ani snahu si ho vytvorit. Kdyby me uz tenkrat informoval, ze existuje sirup, ktery dite vypije a zub se osetri a tento zakrok si dite nepamatuje, jiste by to nezaslo tak daleko, ze by se zub mel trhat????

Umístění: Dentario s.r.o. - Váš zubař Praha 4

Na kliniku Dentario k panu doktorovi Koudelnýmu jsem začal chodit před půl rokem, když jsem se rozhodl dát si zuby do pořádku. Do té doby jsem měl z jakéhokoliv zákroku strach, ale po druhé návštěvě u pana doktora strach zmizel. Každé ošetření bylo vždy naprosto bezbolestné (čištění kanálků, vrtání kazů i trhání osmiček). Pan doktor Koudelný je obrovský profesionál a zárověň má velmi milý přístup, takže kdo se bojí, tak rozhodně není čeho :-) Tímto panu doktorovi ještě jednou moc děkuju!

Umístění: Dentario s.r.o. - Váš zubař Praha 4 Bolet zubu

Díky velkému strachu ze zubařů, jsem k nim nechodil více jak 10 let. Tato doba si na zubech vybrala svou daň a poslední bolest zubů, mě donutila si nějaké zubaře už najít. Na internetu jsem narazil na kliniku Dentario a v bolestech někdy ve 2h ráno jsem jim psal, zda neberou nové pacienty. Ráno jsem dostal odp.že nové pacienty berou a dokonce jsem pak dostal info, že se jim i uvolnil termín a že mohu s bolestí zubů přijít další den. Přiznáme se že v 31 letech jsem měl strach, stejný jako má asi dítě. Když mi pan zubař řekl, že zbytek zubu co mě bolí musí ven - tak by se ve mě krve nedořezal. Nic méně díky jeho milému přístupu, vysvětlení situace jsem svolil a zub mi vyrval. Jeho přístup byl fakt parádní, vždy mi říkal co bude dělat atd..a když jsem pak od nějak odcházel, tak jsem si říkal paráda- ani mě to nějak moc nebolelo. Tak že doufám, že další návštěva u něj bude také tak super a že se snad přestanu i zubařů (díky němu) bát :-)

Umístění: jiné místo ošetření kořenových kanálků

Nejlepší péče, kterou jsem kdy měla. Pan doktor je šikovný, velmi pečlivý a má perfektní a milý přístup. Snaží se zub za každou cenu zachránit. Každý zákrok, jaký jsem podstoupila byl naprosto bezbolestný a vděčím mu za zbavení strachu. "Třešničkou na dortu" je nádherná a čistá ordinace. S radostí doporučuji!!!

Byl jsem mile překvapen moderní ordinací a zvláště bych chtěl ocenit velmi profesionální přístup pana doktora. Dokonce se přestávám bát zubařů :)

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měl.
Krasna ordinace přijemny a profesionalni přistup . Pan doktor má zlaté ruce, nikdy mi od nej nic nebolelo.Chodim k nĕmu už několik let a můžu jen doporučit.Vždy jsem měl hrůzu ze zubařů ale pan doktor mi ukázal že není čeho se bát. Mockrát děkuji za pomoc!

Velmi příjemné prostředí, milá sestřička, špičkové ošetření, všem mohu jen doporučit. Pacientkou pana doktora jsem již tři roky a vždy jsem se setkala s profesionálním přístupem.

Pan doktor je velmi šikovný a pečlivý. Dbá na to, aby jeho zákroky byly řádně provedené a bezbolestné. Jde mu o záchranu zubů a ne o kvantitu. Líbí se mi jeho osobitý a empatický přístup. Také chci pochválit jeho novou ordinaci na Praze 4 a jeho báječný personál, který se o vás stará. Už mám za sebou několik návštěv a za sebe mohu říct, že pokaždé odcházím plný optimismu. A tímto panu doktorovi moc děkuji.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně