Praktický lékař pro dospělé
José Martího 31, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Lékařka, která má trpělivost na starší občany, kterou neodradí problémy a zdánlivá nemožnost zvítězit. Lékařka, která je profesionálně na vysoké úrovni a eticky asi ještě na vyšší. Za 30 let neudělala předchozí lékařka tolik, co MUDr. Formánková za pár měsíců. A samozřejmě, děkujeme i sestřičce, měla s námi dost trápení. Díky moc

C

Chválím paní doktorku za vstřícný přístup, empatii, důslednost a schopnost dobře diagnostikovat. U předchozího obvodního jsem více než rok běhala po specialistech se špatnou diagnózou a ještě na mne prskali, že se mi to nelíbí..a že mne vracejí zpět k obvodnímu.
Doktorka Formánková pracuje nad rámec svých povinností a kritizovat ji za pozdní příchody mi připadá arogantní a narcistické. Sama dojíždím do zaměstnání z venkova a znám dopravní komplikace, ať už u Českých drah, anebo na silnicích. Stačí bouračky, uzavírka nebo jen dopravní zácpa...Dále se paní doktorka Formánková nebojí postavit proti pojišťovnám a vybojovat lepší místo na slunci pro pacienty, což v této době není příliš časté. Obětavost jí určitě nechybí a doufám, že si paní Formánková za čas nebude říkat známé české poříkadlo "za dobrotu na žebrotu".....

Pani doktrka je skvela, i sestricka, profesne i lidsky. Jedine bych jenom rekla, ze tam je casto hodne lidi v cekarne, je dobre predem zavolat. Zdena Aris

Opravdu svědomitá paní doktorka. K níže uvedené kritice: nejezdí třeba hudrující pacient Evropskou třídou opačným směrem než paní doktorka Formánková, která bydlí mimo hranice Velké Prahy?

Paní doktorka má velmi dobrý vztah k pacientům.Je milá a velmi pracovitá

Velmi vstřícná, profesionální přístup. Odborník na svém místě.

Hodnotímširoký záběr lékařky, která se zaměřuje na praktickou praxi i na další specializace medicíny. Už umístěním ordinace v budově tělovýchovné fakulty UK je dáno její tělovýchovné lékařství. Mnoho se zabývá i rehabilitačními cvičeními pro lidi s omezenou hybností či Běchtěrevovou nemocí. Velkou část volného času věnuje MUDr. Formánková i kardiakům, věnuje se jim v takzvaném kardioklubu, kde se pro ně snaží individuálně nacházet ta nejvhodnějšíé cvičení a volnočasové aktivity. V neposlední řadě bych zdůraznil lékařčin velmi vstřícný a empatický přístup ke starším spoluobčanům.

Paní doktorka Formánková je vstřícná, ochotná a za každých okolností připravená pomoci.
Dojíždím za ní z Kladna a neměnila bych. Oceňuji její profesionální a zároveň osobní a citlivý přístup k pacientům. Pokaždé když s ní hovořím (třeba jen po telefonu, když si zjišťuji výsledky vyšetření) se zeptá jak se cítím, zda je mi dobře, jak se mi daří... Je to lékařka na svém místě, každému ji mohu jen doporučit. Sestřička Hoskovcová je též velmi milá, ochotná a vždy dobře naladěná.

Osobně oceňuji lidský přístup zdravotní sestřičky Hoskovcové, která je velmi ochotná, příjemná a zkušená. V mnoha ohledech mi dovedla poradit sestřička i bez přítomnosti paní lékařky.

Tato moje praktická lékařka je velmi profesionální a svědomitá. Nenechá nic náhodě a o pacienta se po celou dobu nemoci dobře stará (kontroly, informace, léky....) jsem naprosto spokojený a mohu jen doporučit.