MaSH spol. s r.o. - PL pro dospělé
Kutilova 2/3061, Praha

Pane Remenare mam jako sveho zavodniho lekare a nemuzu si ho vynachvalit :-)

Vzdy vstricny a flexibilni

To nejleší co znám

S panem doktorem jsem velmi spokojeny. Ochotny, poradi, pomuze a kdyz je treba, doporuci ke specialistum. Mohu se na nej kdykoli obratit po telefonu, v pripade potreby i o vikendu.
Doporucuji ho sve rodine, ktera je s jeho profesionalnim pristupem take spokojena.
Marek

Považuji Mudr . Michala Řemenáře za velmi dobrého diagnostika. Empatického,
poradí, povzbudí a doporučí příslušného specialistu.

J. Křepelová Praha 4

Velmi vstřícný a ochotný :-)

Ode mne nikdy MUDr. Remenar nebral zadny rocni poplatek, jedine zakonem stanovenych 30 kc. Vzdy je mozne si domluvit schuzku, je ochotny a poradi. Jsem spokojena

Kdykoliv zavolám tak si najde čas v čase který potřebuju a dodrží termín schůzky ato mě vyhovuje a poslal mě na všechny vyšetření které jsem potřebovala.

Již dlouhá léta se stará o celou naší rodinu, jsme naprosto spokojeni.

Všechna negativní hodnocení jsou nejspíše od "kamarádů" jeho bývalého zaměstnance, lékaře, který je t.č.trestně stíhán Policií ČR a Lékařskou komorou za to, co mu provedl. Poplatek měsíčně 500.-Kč platím zcela dobrovolně na účet jeho firmy za naprosto nadstandartní přístup k celé mé rodině. Je dostižitelný na mobilu od rána do večera a i o svátcích a víkendech a stejně nám zajišťuje nadstandardně i péči svých kolegů-odborníků. Neznám obětavějšího lékaře.