Ordinace praktického lékaře
Generála Janouška 902, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je nejlepší, jakou jsem kdy měl. Je skvělá diagnostička. Hned vyhmátne podstatu problému, najde optimální řešení a snaží se pomoc. Rozhoduje se rychle a nestalo se, že by se spletla. Ovšem kdo se chce u lékaře hlavně vypovídávat, tak nepochodí.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka AROGANTNÍ, nepříjemná, nemá v sobě ani kousek lidskosti ,empatie… vyšetřuje od stolu.. v ordinaci jste max. 3min…K práci a lidem má veliký odpor, který neskrývá… Neměla by pracovat ve zdravotnictví…
Už nikdy víc!!
PS: paní sestřička je úplný opak doktorky!:)

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Arogantní paní, co vás nenechá domluvit a jakmile máte psychiatrickou diagnózu, tak na ni svede vše. Lituju, ze jsem si nepřečetla recenze dřív. Praktickou doktorku můžeme měnit 3 měsíce po registraci a to moc doporučuju. Neposlouchá, nepřečte si zprávy, vadí jí vegetarinství. Na nic se neptá, nic pro vás neudělá. Jsem moc zklamaná.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pokud můžete, této paní doktorce se vyhněte. Nekomunikace, naštvanost, neprofesionalita. Vůbec nechápu, jak může vykonávat lékařské povolání. Pokud máte opravdu akutní problém, tak je vám v podstatě řečeno ať jdete domů a vyležíte to. Nedělám si legraci. Prosím, jestli jenom trochu můžete, paní doktorku nenavštěvujte a nebo se rychle přehlašte! Je to v zájmu vašeho zdraví.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

No, možná je rázná, někdy třeba není naladěná, ale když mě syn v prosinci přivezl s těžkým zápalem plic, měla jsem CRP 200, tak se předvedla jako hrdinka z americkýho filmu. Okamžitě volala do laboratoře, na RTG a EKG, aby mě všude vzali přednostně.

Musím se paní doktorky zastat, toto špatné hodnocení nechápu. Ke uplne v pohodě. Pokud někomu vadí že se na něj paní doktorka neusmívá jak měsíček a nechce plkat o počasí tak si uvědomte jak náročnou a odpovědnou ná práci, ona je ten voják v první řadě co musí určit diagnózu a popřípadě odkázat dál. Taky by stálo za úvahu jak se k ní chovají ti, co jí tady pomlouvají. Já k paní doktorce chodím přes 10 let a nikdy jsem neměl sebemenší problém..Vždy byla profesionální a věcná ( to je asi to, co někomu vadí) ale já si nechodím k doktorce pokecat. Vždy mi velmi pomohla. Myslím že je velmi zkušená a já ji rozhodne doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Arogantní, neochotná. Návštěva pouze v krajní nouzi. Přeplněná čekárna, pacienti čekají na předpis paralenu a zajištění razítka do zaměstnání/školy či vyřízení vstupních prohlídek pro své zaměstnavatele. Lékařka je vhodná pro zdravé pacienty, kteří potřebují být někde zaevidováni v místě bydliště. Jsem ráda, že jsem si lékaře již změnila a jsem nesmírně spokojená.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Aroganci a velmi rázné jednání paní doktorky jsem vždy nějak překousla, i když mi nebylo příjemné. Poslední kapkou však pro mě byla návštěva lékaře dle ordinačních hodin na webu polikliniky, lékařka má hodiny změněné a v daný čas již neordinuje (úterý 8-18 dle webu, skutečnost 8-12). To vnímám jako plýtvání mým časem a pohrdání pacienty. Již jsem zaregistrovaná u jiného praktického lékaře.

Nejhorsi lekarka s kterou jsem se setkala. Ve sve zdravotnicke praxi jsem poznala mnoho lekaru a tohle je hotova katastrofa. Zla, neprijemna, arogantni a neempaticka osoba, tudiz nechapu proc dela tuto praci. Po absolutne neprofesionalnim sdeleni meho zdravotniho stavu (hrube poukazovani na moji nadvahu, ne obezitu) mi pomluvila i vzhled mych nohou (trpim na krecove zily) a kdyz jsem se polonaha chystala oblekat, tak otevrela dvere k sestre, tudiz pacient, ktery byl u sestricky, si me mohl prohlednout v cele me krase. Pote moji vahu rozkrikla, takze ji vedeli mozna i pacienti v cekarne. Jsem opravdu velice zklamana jednanim teto doktorky a absolutne nedoporucuji a uprimne lituji tech, kteri ji maji jako praktickeho lekare. K ni bych chodila akorat se strachem a odchazela zklamana a ponizena. Amen.

Paní doktorka je velice arogantní člověk. Chodím k ní již 10 let a využijí jejích služeb pouze v krajních případech což je jednou za rok. Ani jednou za těch 10 let nezkontrolovala tetanovku, neposlala mě na žádné pravidelné testy atd. Nic ji nezajímá a pokud Vám něco je, nepošle Vás ani na krev, pouze předepíše paralen a tím to pro ní končí. Ona vždy pozná diagnozu pohledem. Již jsem musela po jejím vyšetření vyhledat pohotovost. Takže si samozřejmě hledám nového praktického lékaře, který se trochu stará a ne si jen připisuje body.