Nad Malým mýtem 2b, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem na běžném vyšetření, doktor se na me hned osočil proč k němu vlastně lezu, vyšetření bylo ve stylu honem honem at to mám za sebou, je to nervák, pacienti ho moc nezajímají.

ještě jsem nepotkala někoho tak nepříjemného, arogantního a bez jakékoliv špetky zájmu o pacienta, nedejbože empatie nebo vstřícnosti. Takové chování jsem v profesionálním prostředí od lékaře nečekala. Rozhodně neporučuji, pokud se tedy nechcete dožadovat péče, půl dne viset na telefonu, když potřebujete výsledky, nedovoláte se a pak být peskován jako malé dítě, že jste si o ně nezavolal - to pak k tomuto lékaři choďte.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím řadu let. Je skvělý diagnostik, přemýšlí o souvislostech. Snaží se vždy poslouchat a pomoct.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý. Nikdy bych ho nevyměnila. Je empatický, umí správně rozlišovat a brát v potaz psychosomatiku a necpat člověka jen léky. Přemýšlí. Zároveň je jasný, přímý. Velký profesionál.

Umístění: Ordinace

Pan doktor je vynikající odborník a na to co má za znalosti a odbornosti a na to , kde působil dříve, je ho na obvodního lékaře asi trochu škoda.
Doporučuji.
A. Kutnarová

Nejsem spokojený s tímto doktorem. Možná je profesionál, nevím. Po komunikační a mezilidské stránce z něj nemám příjemný pocit. Proč voláte? Vždyť jste napsali e-maila. Na všechny nemoci má ibuprofen. Manželce bolela pata, doporučil ibuprofen, šli jsme teda k jinému doktorovi, a ten nás ihned objednal na ortopedii na laser. Souhlasím, že doktor hned jde do konfliktu a je velmi nerozhodný. Nepijte vitamíny, prý je to zlé. Nemohli jsme se mu dovolat, tak jsme poslali e-maila. Pak jsem se dovolal, tak mi řekl, proč voláte, když jste napsali e-maila. Nechápu, proč se na to vůbec ptal. Spěchá to. Potřebujeme rychlou odpověď, jestli si paní objednáte nebo ne. Uvažujeme, že s tímto panem jsme skončili. Nedoporučuji.

Jsem velice spokojena s panem doktorem. Profesionální jednání a především řešení problémů. Mohu jen doporučit.

Pan doktor Zeman se mi jevi po profi strance jako vzdelany a zkuseny praktik. Je aktivne v kontaktu s pacientem. Po komunikacni a mezilidske strance vsak z neho mam neprijemny pocit. Mate-li jiny nazor, jde do konfliktu. Jste-li bez nalady, jeste vas srazi. Navic je velmi nerozhodny - je to na antibiotika, neni... Velmi mi zkomplikoval bronchitidu - skutecne jsem jeho pristup odkaslala.

Pan doktor je laskavý a taktní, má opravdový zájem o každého pacienta. Dobře všechno vysvětlí, netrpí arogancí bílého pláště. Organizace ordinace je na výši, čekání minimální, sestra velmi schopná a milá. Jsem spokojená a svému lékaři důvěřuji.

Přístup vcelku milý, ale vypadal že není težké mu změnit náladu. Ke mě byl slušný snažil se i smát. Celkový přístup byl však příjemný. Naslouchal ochotně, hezky vysvětlil diagnózu. Objednaní pacienti šli na řadu včas a vycházeli velmi spokojení. Sám navrh datum kontroly, ochotně se přizůsobil a slíbil, že nebudu čekat déle než pár minut.