MUDr.

Martin Rusnák

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Vynikajici pece a vysledky! Vrele doporucuji. Uz nekolik let mam zuby jako nove, vyplne i modelaze drzi. Drazsi, ale vyplati se. Jedinou vadou je to cekani, vetsinou pan doktor nestiha.
    Petra

• Skvělý specialista, profesionální přístup. Mohu doporučit, jeho práce je velice kvalitní, cena je vyšší, ale vyplatí se - nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala.

• Při pravidelných návštěvách benefity, chrup se nehorší a vstřícné možnosti a varianty řešení problémů, včetně slušné cenové relace

• naprostá spokojenost, vřele doporučuji, jen údaje nejsou aktuální a nevím, kde se to dá nahlásit. Pan doktor už neordinuje ve Verdunské, ale má kliniku na Ořechovce www.fidentia.eu

• Výborný dentista, 100% výsledek !

• Lepšího lékaře jsem nikdy nepoznala...

• Ze své vlastní zkušenosti mohu s klidným srdcem doporučit. Je drahý, ale umí. Vždy podává profesionální výkon, má mou plnou důvěru. U žádného zubaře jsem se necítila tak v klidu, že vše dobře dopadne. Bezbolestně a vždy perfektně. Neznám lepšího.

• Nejlepší znamená nejlepší

• Nejlepší stomatolog, kterého znám. A můžu říct, že jsem jich poznala hodně!
    Skvělý přístup a ještě lepší práce. Vřele doporučuji!

• Vynikajici stomatolog. Chodi k nemu cela rodina uz 15 let a jsme velmi spokojeni. Vyborne modeluje zuby. Krome inicialni injekce clovek neciti nic, na jeho kresle by se dalo usnout. Vrele doporucuji.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online