MUDr.

Martin Rusnák verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• P

Vynikajici pece a vysledky! Vrele doporucuji. Uz nekolik let mam zuby jako nove, vyplne i modelaze drzi. Drazsi, ale vyplati se. Jedinou vadou je to cekani, vetsinou pan doktor nestiha.
    Petra

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat. No… Více

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem… Více

Ekaterina Horáková
    Ekaterina Horáková
    Ovenecká 78/33, Praha
    Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!! Více

Viktoria Gusarova
    Viktoria Gusarova
    Františka Křížka 683/22, Praha
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí.… Více

Lada Štalzerová
    Lada Štalzerová
    Ječná 1, Praha
    Vyborna pani zubarka. Maximalni spokojenost, dala mi me zuby doporadku. Byla vzdy vstricna a ochotna. Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Petra

• M

Skvělý specialista, profesionální přístup. Mohu doporučit, jeho práce je velice kvalitní, cena je vyšší, ale vyplatí se - nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala.

• R

Při pravidelných návštěvách benefity, chrup se nehorší a vstřícné možnosti a varianty řešení problémů, včetně slušné cenové relace

• naprostá spokojenost, vřele doporučuji, jen údaje nejsou aktuální a nevím, kde se to dá nahlásit. Pan doktor už neordinuje ve Verdunské, ale má kliniku na Ořechovce www.fidentia.eu

• Výborný dentista, 100% výsledek !

• Lepšího lékaře jsem nikdy nepoznala...

• Ze své vlastní zkušenosti mohu s klidným srdcem doporučit. Je drahý, ale umí. Vždy podává profesionální výkon, má mou plnou důvěru. U žádného zubaře jsem se necítila tak v klidu, že vše dobře dopadne. Bezbolestně a vždy perfektně. Neznám lepšího.

• Nejlepší znamená nejlepší

• A

Nejlepší stomatolog, kterého znám. A můžu říct, že jsem jich poznala hodně!
      Skvělý přístup a ještě lepší práce. Vřele doporučuji!

• P

Vynikajici stomatolog. Chodi k nemu cela rodina uz 15 let a jsme velmi spokojeni. Vyborne modeluje zuby. Krome inicialni injekce clovek neciti nic, na jeho kresle by se dalo usnout. Vrele doporucuji.