Fidentia Dental Clinic, s r.o.

(30 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme komplexní péči. Více

Fidentia Dental Clinic, s r.o.

Zbrojnická 1

162 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme komplexní péči.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jan Pavlečka Jiný

Mudr. Pavlečka je skvělý zubař, který používá nejmodernější metody ošetření. Jeho tým je také velice profesionální a příjemný. Líbí se mi model komplexního vstupního vyšetření, přípravy plánu, vyřešení akutních potíží a dále úkony podle stanoveného plánu. Člověk hned ví, na čem je a co ho čeká. Dále oceňuji velmi příjemné, komorní prostředí, kde se cítíte opravdu dobře, a to i díky skvělému servisu zdejších recepčních. Co se týče recepce mi vyhovuje flexibilita - změny objednání, pokud je to možné. Celkově se zde všichni snaží pacientům vyjít vstříc. Nyní zde ošetřují již i naši dceru a jsme také spokojeni - MUDr. Bělinová.
    Kliniku bych velmi doporučila, a to i když nemá smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Ceny zde jsou odpovídající a poskytovaný servis a profesionalita za to opravdu stojí. Za mne 1*.

Lékař: MUDr. Jan Pavlečka Jiný

MUDr. Pavlečka je výborný profesionál, s jeho péčí jsem byla vždy spokojena.
    Zákroky jím provedené jsou na vysoké odborné úrovni, většinou bezbolestné a vedeny s lidským přístupem. Doporučuji.