Soukromá stomatologická ordinace
Kytlická 19/779, Praha

Chodím k p. Lammovi asi 4 roky a doteď jsem byla s jeho prací spokojená, přišel mi precizní, výkon vysvětlil, takže žádný problém...Nicméně nyní jsem k němu šla s několikadenní bolestí pod korunkou (dolní stolička), nejdříve jsem bolest přisuzovala vedlejšímu zubu (4), který mi p. Lamm před pár dny vrtal a čeká mě na něj korunka..Nejdříve mě chtěl vzít až za několik dní, pak jsem to nakonec ukecala na násl. den, kde mi po rentgenu potvrdil mojí domněnku, že je nález-zánět u kořenového kanálku, napsal mi atb s tím, že problém sice neřeší, ale nebude mě to tolik bolet a objednal mě nejdříve až za 14 dní, posléze zjistil, že mám přijít za týden kvůli té nedodělané korunce u 4...Nicméně přede mnou byly s víkendem 3 dny volna a zub bolel stále více a já se bála zubní pohotovosti...tak jsem se s ním snažila domluvit, jestli by mě nevzal hned v pondělí, že to do té doby s paralenem snad nějak vydržím, na to mi odpověděl, že má v pondělí volno, že bude až v úterý a že mi stejně nepomůže, že má plno a nemůže se mi věnovat..Jen ještě dodám, že mám 2 malé děti (2roky, 5 měs.) a stále kojím, proto se mi do atb, který nic neřeší, nechce jít..Já chápu, že mě třeba neošetřil hned, ale proč mě objednal až za 14 dní?? Myslela jsem, že akutní případy se řeší dříve, nežli např. běžná prohlídka..Nikdy jsem se s takovým přístupem v minulosti nesetkala, proto mě to hodně mrzí...

Měl jsem skrytý kaz v osmičce nahoře - díra v zubu byla na té straně u sedmičky takže nebyla vidět. Několik týdnů jsem měl bolesti, zubařka mě posílala na rentgen a nemohla zjistit o co se jedná. Pan doktor to zjistil za dvě vteřiny. Po předchozí zkušenosti se zubařkou, která mi mimo jiné vyvrtala i zdravé zuby, rozhodně doporučuji. Jezdím za panem doktorem 150 km, stojí to za to. Děkuji.

Pan doktor Lamm je vynikající specialista a skvělý člověk. Citlivý a zdvořilý k pacientům, šetrný k zubům. Vysvětlí postupy, nabídne alternativy, mně osobně zachránil chrup, na které se podepsalo mnoho nekvalitních lékařů před ním. Kdyby bylo víc tak špičkových odborníků a lidí kolem nás, svět by byl mnohem krásnější!!

Pan zubar je naprosty profesional. Vse dokonale vysvetli pred pripadnym zakrokem, nazorne ukaze. Kez by bylo takovych zubaru vice.

Pan doktor je nejlepší zubař, u kterého jsem byla. Je velice precizní, každý zákrok vám pořádně vysvětlí, když máte náký problém snaží se ho řešit, ne jako ostatní co vám řeknou, že je to v pořádku. Ceny jsou trošku vyšší, ale stojí za to si připlatit:) Pan doktor i sestřička jsou velice přijemní. Mohu jedině doporučit.

Dneska jsem absolvovala preventivní prohlídku u pana doktora a musím říci, že mi zatím nikdo nevěnoval takovou pozornost, stejně tak nevysvětlil tak podrobně zákroky, které mě čekají a co je v mém případě třeba. Čekárna Vás z prvu možná překvapí,ale jakmile vstoupíte do ordinace, je opravdu velmi moderně zařízená, stejně tak technologie, které pan doktor používá jsou velice moderní. Pan doktor je velmi přátelský, stejně tak sestřička a ceny zákroků jsou i pro lidi s menším příjmem myslím adekvátní, navíc je možnost rozložit si různé zákroky do různých intervalů dle vašich finančních možností. Byla jsem na prohlídce opravdu po velmi dlouhé době a za sebe mohu pana doktora opravdu je doporučit. Rozhodně nelituji výběru. Takových zubařů by mělo být opravdu více.

Perfektní a precizní práce na nejvyšší úrovni. V čekárně se nečeká, prostě na jedničku.

Jak otce, tak syna, jehož jsem pacient, mohu jen doporučit. Začínal jsem u otce, přešel jsem k synovi, kyž se mne otec zeptal,ale docela v pohodě, zda bych nechtěl přejít k synovi, že je mladší a má větší trpělivost na mých 8 abcesů. Syn mi zachránil chrup, v 66 jsem přišel o 6 zubů - z toho 4 8. Dělal mi 1 implantát, naprosto bez problémů již 2 roky. Pro mne je návštěva ordinace MUDr. Martina Lamma docela příjemná záležitost. Nejsem citlivka, vím že pobyt na křesle není návštěva cukrárny. Děkuji. Ivan Hrnčíř.

Dobrej kolík, sranda. Vždycky jsem se vrtačky bál, ale u něj jsem v pohodě. Příjemná sestřička. Žádné fronty, plazma v čekárně, jednání na úrovni. Vrtat umí, to se musí nechat. Dal mně zoubky do latě jedna báseň.

Jsem s panem doktorem velice spokojena, vždy mi vyšel vstříc. Skvělý stomatolog. Dal mi chrup do skvělého stavu. Vřele doporučuji všem! Sedláčková Marcela

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, ano, přibíráme nové klienty. Více na webových stránkách.

MUDr. Martin Lamm