Jste tento lékař?

91

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

 • Ordinace PL pro dospělé

  Těšnov 17
  11705 Praha, hl. město Praha

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

 • Pan doktor Kárník je podle mého názoru velmi špatný doktor. Pacientů má mnoho, protože jde o závodního doktora ministerstva zemědělství a jeho agentur. Jedinou jeho otázkou je vždy to, jestli nemá pacient prošlou tetanovku a požadavek na sono štítné žlázy, protože si pořídil nový přístroj a potřebuje si ho prostřednictvím vyšetření na pacientech zaplatit. Po telefonu mu vůbec není rozumět, zavěšuje telefony. Pokud diagnostikuje, tak si něco mumlá a vůbec mu není rozumět. Nikdy víc ....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Nechápu ta negativní hodnocení. Proč se dotyční nespokojení pacienti nepodepíší? Pan doktor vždy řádně vyšetřuje! Provádí i CRP, aby si byl jist, jestli nasadit ATB. Jedná se o velice pečlivého lékaře. Specialista, ke kterému jsem byla odeslána já, si jeho léčby a závěrů považoval a chválou rozhodně nešetřil ( což se u specialistů směrem k praktikům často nevídá ).
  Na mě dělá dojem, že negativní hodnocení psal buď hypochondrický pacient, který se v čekárně lékaře čtyřikrát do týdne dožaduje pozornosti, což bohužel není možné, jelikož tento lékař má nevídaně mnoho pacientů - nebo nějaký méně úspěšný kolega...
  Já určitě tohoto lékaře doporučuji!
  P. Štětková

 • Doktor Kárník je možná znalý a erudovaný lékař, ale jeho přístup k pacientovy je velmi špatný. Myslím, že často jedná také podle toho jak se vyspal. Problém je podle mne v jeho psychické nevyrovnanosti a tím je také ovlivněno jeho chování. Je neklidný, věčně spěchající, nediskutuje moc, bere pacienty jako ne běžícím pase. Jsou i výjimky, těch je ale málo.
  Moje poslední zkušenost byla poslední kapkou, když jsem panu doktorovi volala ze zahraničí do ordinace a byla v ohrožení zdraví nákazou.... Chtěla jsem se zeptat a poradit co v takovém případě dělat, když jsem ve styku s postiženým, prostě radu, když jsem daleko...Pan doktor ani nechtěl slyšet kdo volá, natož pak proč volá a zavěsil. Při druhém pokusu udělal to samé. Možná neměl čas jako vždy diskutovat (natož pak po telefonu), ale v tom případě nemá vůbec zvedat telefon a zajistit aby ho zvedala sestřička, jak to bývá jinde zvykem. Z dlouhodobé zkušeností již nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Mel jsem problemy po nachlazeni, vubec neosetril nic, rikal ze nekam specha, ma jednoduse reseni na kazdy pripad - antibiotika.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Pan doktor je velice vstřícný, ochotný, zodpovědný a pečlivý. Nic neponechá náhodě a má vysoké odborné znalosti. Před několika lety mi doslova zachránil život. A když k tomu ještě vezmete v úvahu jeho smysl pro humor a skvělou sestřičku....co víc si přát.

 • Vyloženě špatný doktor, bez zájmu o zdraví pacienta, pomatený, brblá si něco pro sebe, působí jako blázen. Když přijdu s několik dní trvajícím problémem ani se nezeptá na standardní otázky - co jsem brala nebo beru za volně prodejné léky a rovnou předepisuje antibiotika. Prohlédne si pacienta tak ze tří metrů, takže nemá šanci zjistit, co mu vlastně je...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Pan doktor je vstřícný. Vzal mne i po jeho pracovní době bez toho abych jej znal dlouho. Nemusím u něj dlouho čekat jako tomu bylo takřka u všech předchozích lékařů.

 • Vynikající diagnostik, chápavý se smyslem pro humor. Snaží se z ničeho ,,nedělat vědu"...

 • Tento doktor je velmi špatný!! Specialista, za kterým jsem šel na doporučení ženy řekl, že mi manželka zachránila život a neni možné, aby takový lékař vůbec byl lékařem. Po velmi špatných výsledcích mě ani nepozval do ordinace a recept na léky, které při této nemoci a zdravotním stavu nesmím užívat, mi poslal po sestře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Pan doktor je az moc uspechany. Clovek ma obcas pocit, ze ho poradne nezajima, co ma pacient za problem. Nektere zasady slusneho chovani by si mohl take osvojit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní