8 000 Kč

Od 6 200 Kč

Od 2 500 Kč

Od 1 500 Kč

Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.

Specialista na implantologii, parodontologii, protetiku a mikroskopickou endodoncii

• zubní lékař - stomatolog

U pana doktora jsem se léčila cca před 6 léty. U 3 mrtvých zubů mi ošetřoval kanálky, takže odvrtat starou výplň, dát novou. Ujišťoval mě, jak to bude v pořádku, protože má mikroskop.
O 3 roky později od jednoho z těch zubů (za 12tis) odpadl kus plomby, pak zub praskl a musel ven. Konečky kanálků byly černé, zůstal tam vzduch, kazily se.
Horní jednička za cca 8tis to samé a ještě během léčby ztmavla. U kořene je zánět.
Další zub asi za 16tis, kde měnil korunku - to samé, zánět začíná být akutní. Hygienista mi před týdnem vyndal z pod korunky kus materiálu, který překážel mezizubnímu kartáčku. Dnes musím zase platit za novou korunku.
Ani jeden z těchto zubů netrpí kvůli špatné hygieně.

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o. endodoncie jednoho zubu

Pana MDDr Karlíčka jsem navštívil 09.12.2019 poprvé.Trošku se mi porýpal ve zkaženém zubu a pak se po většinu času mé návštěvy věnoval vypracování očekávanému vyúčtování.Pak mne s otevřeným ani provizorně neošetřeným zubem poslal na cca. dva měsíce domů k další návštěvě.Vypracovanou fakturu jsem předem ( 12.000.-) na místě zaplatil.Jsem zvědav co se bude dít dál !? Postarší dáma na recepci mi nabídla takřka na konec února tzv.dentální hygienu,když zaregistrovala,že jsem zaplatil na místě výše zmíněnou sumu hned mi volala druhý den,že bych mohl přijít hned další den k hygienistce na ošetření za dalších 1.700 Kč.To je prosím můj první dojem.Dyxa František.

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.

Pan doktor Karlíček je moc milý vše vysvětlí,,Sestřičky i on jsou moc přijemné a to dodá člověku že se tolik nebojí,,,za mě velká spokojenost a vřele doporučuji.Simona Richterová Louny

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o. Bolest zubu,doporučení na pohotovosti navštívit dentalni hygienu.

Ráda bych poděkovala panu doktorovi za jeho profesionální přístup.Dává mi postupně zuby do pořádku.Ano,stojí mě to nemalý peníz,ale stojí to za to.Každý by chtěl,jak bylo zvykem,mít zdravotnictví zadarmo,ale to nejde.Vzpomeňme naše rodiče a prarodiče,okolo padesátého roku jejich života již měli tzv.klapačky.Hrůza.Bude mi 58 let,jsem ráda,že jsem se rozhodla navštívit kliniku,kde ordinuje velice příjemný,milý,profesionální doktor se svým týmem a dává mi zuby do kupy.Pane doktore,Vám a všem okolo Vás veliké díky!!!!!!!!!!!!!!!!Rážová Jiřina

Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o. kontrola

Pan doktor neresil veci kvuli kterym jsem prisla, misto toho mi nabidnul serii ukonu, o ktere jsem nestala a ktera se pri navsteve jineho zubare ukazala jako nepotrebna ci neexistujici. Jako napriklad odstraneni kazu, ktery nemam.
Cele to na me tedy pusobi dojmem, ze spise nez o kvalitni osetreni jde panu doktorovi o vygenerovani zisku.

Pečlivý a hodný pan doktor. Vše vysvětlí a zákrok je téměř naprosto bezbolestný. Mohu jen doporučit!