Zubní lékařství

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MDDr. Jana Prachová (Vodičková) Jiný

Příjemné jednání, profesionální přístup. O mnoho lepší než jinde. Doporučuji.

MDDr. Martin Karlíček endodoncie jednoho zubu

Pana MDDr Karlíčka jsem navštívil 09.12.2019 poprvé.Trošku se mi porýpal ve zkaženém zubu a pak se po většinu času mé návštěvy věnoval vypracování očekávanému vyúčtování.Pak mne s otevřeným ani provizorně neošetřeným zubem poslal na cca. dva měsíce domů k další návštěvě.Vypracovanou fakturu jsem předem ( 12.000.-) na místě zaplatil.Jsem zvědav co se bude dít dál !? Postarší dáma na recepci mi nabídla takřka na konec února tzv.dentální hygienu,když zaregistrovala,že jsem zaplatil na místě výše zmíněnou sumu hned mi volala druhý den,že bych mohl přijít hned další den k hygienistce na ošetření za dalších 1.700 Kč.To je prosím můj první dojem.Dyxa František.

MDDr. Martin Karlíček

Pan doktor Karlíček je moc milý vše vysvětlí,,Sestřičky i on jsou moc přijemné a to dodá člověku že se tolik nebojí,,,za mě velká spokojenost a vřele doporučuji.Simona Richterová Louny

MDDr. Martin Karlíček Bolest zubu,doporučení na pohotovosti navštívit dentalni hygienu.

Ráda bych poděkovala panu doktorovi za jeho profesionální přístup.Dává mi postupně zuby do pořádku.Ano,stojí mě to nemalý peníz,ale stojí to za to.Každý by chtěl,jak bylo zvykem,mít zdravotnictví zadarmo,ale to nejde.Vzpomeňme naše rodiče a prarodiče,okolo padesátého roku jejich života již měli tzv.klapačky.Hrůza.Bude mi 58 let,jsem ráda,že jsem se rozhodla navštívit kliniku,kde ordinuje velice příjemný,milý,profesionální doktor se svým týmem a dává mi zuby do kupy.Pane doktore,Vám a všem okolo Vás veliké díky!!!!!!!!!!!!!!!!Rážová Jiřina

MDDr. Jana Prachová (Vodičková) Zuby

Tak já si nemohu stěžovat. Návštěvy budou na dlouho, ale vždycky byl od lékařů perfektní přístup. Nesnáším vrtačky v hubě, brzo se dávím, ale i to je vyřešeno. Vždy se ptají v průběhu jak mi je. Nemohu si stěžovat. Věřím, že i v budoucnu to tak bude :)

MDDr. Martin Karlíček kontrola

Pan doktor neresil veci kvuli kterym jsem prisla, misto toho mi nabidnul serii ukonu, o ktere jsem nestala a ktera se pri navsteve jineho zubare ukazala jako nepotrebna ci neexistujici. Jako napriklad odstraneni kazu, ktery nemam.
    Cele to na me tedy pusobi dojmem, ze spise nez o kvalitni osetreni jde panu doktorovi o vygenerovani zisku.

Kontakt

Zavadilova 1296/5, Praha 160 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s.