Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.

(12 názorů)

Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.

Zavadilova 1296/5, Praha 6

160 00, Praha, středočeský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jakub Chrášťanský

Zubař, MDDr.

• Tak milého, ochotného a pečlivého lékaře dnes člověk málokdy vidí. Vysvětlil co a proč bude dělat, podrobně mi vše ukázal na rentgenu, podal mi tolik anestezie kolik bylo třeba a během zákroku jsem ani jednou nepocítila bolest. Vždy když vzal do ruky nástroj vysvětlil co bude dělat, neustále se staral jestli něco nebolí a jestli se cítím v pohodě. Velice pečlivě si hrál s výplní, aby nikde nepřekážela, rozhodně nic nešidil ani neuspěchal. Více takových zubařů. I lidí.

• Dnes vstupní prohlídka a po hodině další telefonát, že se mám vrátit neboť mají čas na moji sedmičku. V první části citlivý přístup a informace. Poté když přestávalo působit umrtvení, pouze vtip, že jejich anestezie nějak na mě nepůsobí, o vysvětlení leptání zubů či co je primer v zubním lékařství, k čemu teflon...ostatně to nepotřebuje pacient vědět. Nedoleštění z důvodu již probuzeného zubu. Upozornění, že je potřeba oříznout kousek dásně, protože kaz je ve přední části blízko dásně. Nějak nerozumím, proč mám dáseň ořezanou na všech třech stranách. Poučení o nedůvěře za 3.500,- či o tom, že je to jenom byznys. Možná nejsem tak úplně fér, vzhledem k dávnému setkání s lékařkou, která věděla, že pokud je zub opravdu citlivý a je to blízko nervu, existuje tišící vložka a provizorní výplň. Zub, který zabolel jen při dotyku na kaz, teď pobolívá permanentně a nedá se kousat. Po mém dotazu, jak dlouho bude nerv pobolívat, mi bylo sděleno, že to může postupně odeznívat 14 dní. Což je shodou náhod, jistě, doba, na kterou se umisťuje provizorní výplň.

• Jana Prachová (Vodičková)

• P
      Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.Služby: Zuby

Tak já si nemohu stěžovat. Návštěvy budou na dlouho, ale vždycky byl od lékařů perfektní přístup. Nesnáším vrtačky v hubě, brzo se dávím, ale i to je vyřešeno. Vždy se ptají v průběhu jak mi je. Nemohu si stěžovat. Věřím, že i v budoucnu to tak bude :)

• L

Super paní doktorka, pečlivá, trpělivá, citlivá. Při dnešním ošetření kanálků jsem, jak je tu již napsáno, také málem usnul ;-) Nebýt té bolesti, která ale byla způsobena zánětem. Nyní je zub 100% ošetřen a uzavřen. Perfektní práce, moc děkuji :-)

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Martin Karlíček

• R
      Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.Služby: Bolest zubu,doporučení na pohotovosti navštívit dentalni hygienu.

Ráda bych poděkovala panu doktorovi za jeho profesionální přístup.Dává mi postupně zuby do pořádku.Ano,stojí mě to nemalý peníz,ale stojí to za to.Každý by chtěl,jak bylo zvykem,mít zdravotnictví zadarmo,ale to nejde.Vzpomeňme naše rodiče a prarodiče,okolo padesátého roku jejich života již měli tzv.klapačky.Hrůza.Bude mi 58 let,jsem ráda,že jsem se rozhodla navštívit kliniku,kde ordinuje velice příjemný,milý,profesionální doktor se svým týmem a dává mi zuby do kupy.Pane doktore,Vám a všem okolo Vás veliké díky!!!!!!!!!!!!!!!!Rážová Jiřina

• Umístění: Zubní klinika CDC - City Dental Care s.r.o.Služby: kontrola

Pan doktor neresil veci kvuli kterym jsem prisla, misto toho mi nabidnul serii ukonu, o ktere jsem nestala a ktera se pri navsteve jineho zubare ukazala jako nepotrebna ci neexistujici. Jako napriklad odstraneni kazu, ktery nemam.
      Cele to na me tedy pusobi dojmem, ze spise nez o kvalitni osetreni jde panu doktorovi o vygenerovani zisku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře