Medistra s.r.o.
Krupská 28, Praha

Umístění: Medistra s.r.o. Jiný

Pan doktor je prima dokud nedojde na komplikovanější stavy a obtíže. Podceňování stavu, arogance a zároveň neschopnost poradit. Bohužel za mne zkušenost bidna, potvrzeno i po konsultaci na nemocniční interně.

Umístění: Medistra s.r.o. Jiný

Rada bych se podelila o osobní zkušenost s panem doktorem Dubem. Chytila jsem nehezkou anginu od nasi male dcery, a akutně shanela “moji” dr. u Obvodaka s.r.o. Ta bohužel ten den neordinovala. Byl mi nabídnut pan doktor Dub jako mozny zástup - no, recenze moc chvály nepěly, ale musela jsem. A co mohu říct? Neskutecne sympaticky a empaticky člověk, vysetril me bez objednání, důkladně, vše mi vysvětlil a ještě byl tuze milý na moji malou partacku, která musela návštěvu absolvovat se mnou. Za me všechny čtyři palce hore!

Pana doktora nedoporučuji, komunikace hrozná, člověk si připadá jakoby obtěžoval, Měsíc jsem na neschopence, již 4 týden zvýšené teploty 36,8 - 37,3 přičemž první týden mi doporučila paralen a odpočinek. Po 5 dnech žádné zlepšení, poslal mě na covid testy, které byly negativní. Tak mi předepsal antibiotika, aniž by mě viděl, vyšetřil. Kromě teploty mě trápili dutiny, objednala jsem se na ORL, ještě jsem dostala vyhubováno. V sobotu jsem mi nebylo dobře, tak sem šla na pohotovost a tam se lékařka divila, že mě pan doktor ještě nevyšetřil. Včera jsem mu nesla zprávu, s tím, že jsem mu telefonicky sdělila, že lékařka na pohotovosti doporučuje udělat ještě jednou RTG plic a odběry krve, že by se mohlo jednat o počínající zápal plic. Od rána čekám, že se mi pan doktor ozve, už asi po něm asi nechci nic ,kromě daných vyšetření...Nedůvěra k lékaři k vyléčení taky moc nepomůže... jsem už zoufalá, takový přístup jsem nezažila, aby lékař léčil jen telefonicky

Umístění: Medistra s.r.o. Jiný

Pána lekára M. Duba odporúčam. Má skutočne zodpovedný prístup k pacientom, dobre zorganizovanú ordinačnú dobu ktorá je rozdelená na objednaných a neobjednaných pacientov. Vždy sa mi snažil pomôcť čo bolo po mojich negatívnych skúsenostiach s predošlou lekárkou na nerozoznanie.Taktiež sastričky v ambulancií sú milé, skúsené a majú ľudský prístup.

Dobry den, bezne nazory takto nesdilim, ale pokud se jedna o zdravi, je to vhodne. MUDr. Dub se chova naprosto neprofesionalne, podcenuje stav pacientu a bohuzel evidentne postrada i odbornou erudovanost. Prisla jsem s otekanim hlavy v oblasti spanku, ktere znicehonic zacalo po kousani jidla. Vzhledem k tomu, ze trpim bruxismem, napadlo me namozeni celistnich svalu ci mozna alergie na potravu. Vzala jsem si antihistaminikum - bez efektu. Pan lekar mi sdelil, ze se s tim jeste nesetkal a ze netusi (pricemz celistni svaly to pry byt nemohou, pritom otekani v obl. spanku je pri pretizeni charakteristicke). Napsal mi antihistaminikum (ano, vtipne) a rekl mi, at se smirim s tim, ze jsou veci mezi nebem a zemi.
Lecim se jiz jinde a k tomuto panovi, bez zajmu o pacienta, nikdy vice.

Pana doktora mohu doporučit, Byl jsem u něj několikrát a vždy byl velmi ochotný, dokáže velmi dobře určit a vysvětlit příčiny onemocnění nebo jakéhokoliv jiného zdravotního problému. Při objednání ke specialistovi dokáže schůzku domluvit na velmi brzký termín. Jsem s ním velmi spokojen a mohu jen vřele doporučit

K panu doktorovi jsem přišla v úterý, se začínající angínou s tím, že přítel již angínu má, včetně horeček přes 39 a 9-ti měsíční dcera je rovněž na antibiotikách, tak se potřebuji dát rychle dohromady. Poslal mě domů s kloktadlem a doporučením, ať "hodně odpočívám" (kdo pečoval o nemocného kojence ocení tu ironii) a ať přijdu, až mi bude hůř. V pátek jsem přišla již s horečkou, bohužel 15 minut po ordinační době pro nemocné, v čase pro objednané pacienty (nemocnou dceru neměl kdo hlídat). Čekárna byla zcela prázdná, přesto mě s rozhořčeným výrazem poslal domů, že na mě nemá čas, vysvětlení jej nezajímalo. Dalších 15 minut jsem byla před ordinací a čekala na odvoz, nikdo nepřišel. Antibiotika mi byla předepsána až v pondělí a až po mém připomenutí lékař zohlednil že kojím. Přecházím a nedoporučuji!

Pana doktora můžu vřele doporučit. Byla jsem u něj na vyšetření opakovaně a vždy byl velmi milý, ochotný a usměvavý. Zařídil mi i potřebné objednání ke specialistům s rychlejším termínem a vždy mi srozumitelně vše vysvětlí. Můžu ho jen doporučit, a to jak pro jeho lidský přístup, tak pro jeho odborné znalosti.

Doktor je velmi strohý, neochotný a na pacientech mu dle mého názoru nezáleží. Nedoporučuji. Výsledky krve mi oznámil jednou 2 dny později než měl, podruhé mi radši nevolal vůbec a když jsem se mu snažila dovolat já, tak mi řekl, že volám nevhod a že se mu to nehodí. Jinak obecné všechno podceňuje. Byla jsem s ním s bolestí v krku, jen se mi do něj podíval a řekl ať kloktám. Později se to zhoršilo a doktor na ORL (který udělal řádné vyšetření i s výtěrem slin) mi oznámil že mám ošklivou angínu a byla jsem 2 týdny na antibiotikách.