Praktický lékař
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Kdyz byla moje lekarka na dovolene, tak v podstate nikdy nebylo nic urgetni, aby me vzala. Ale za to muze sestricka, pres ni se dostat, to je neco. Ale zase naposledy, kdyz jsem potrebovala urychlene predoperacni vysetreni a uz jsem resila, kam pujdu, kdyz moje doktorka mela dovolenou, tak mi ochotne pomohla, coz me velice mile prekvapilo.

tak tato dr by nemela byt dr, byla jsem sama v cekarne a vzata jsem byla az za pul hodiny a to prosto ,ze si dr musela zakourit, vstoupila jsem do ordinace, zakoureno, jak v hospode, popelnik s vajglama na kartach a otevrany okno v mrazech, byla jsem neskutecne zasockocena- toto chovani v ordinacnich hodinach naprosto neprisputne

Paní doktorka Pavlátová, je nelepší praktický lékař jakého jsem zatím měl.
Velmi mě pomohla v diagnozách a můj zdravotní stav se díky její obětavé péči
stále zlepšuje. Nemohu uvěřit, že ji tady někdo takovým způsobem haní v jejích
schopnostech. Filip

Bojím se u zubaře ale paní doktorka vždy ten můj strach zažene ,je fajn Hrdina Lad.

Rozhodně nedoporučuji. Zážitek z úterý 13.7. Nutno podotknout, že byla zastupující za kolegyni. Přivedla jsem 70ti letou tetu, kterou předešlého dne odvezla RZS, kterou přivolala sousedka pro 5 dní trvající zvracení a průjmy. Navíc teta byla zmatená, špatná rovnováha. Podotýkám, že do této příhody byla 100% v pořádku. Snažila jsem se k ní dostat do ordinace. Zcela nemožné. Jen mi sestra podala vypsanou žádanku na odběr krve, které doporučili v UVN, kam byla v pondělí převezena. Ovšem jen s částí požadovaného. Vyšetření na hladinu léku, který mohl způsobit její stav odmítla vyšetřit. Prý ať si ho vyšetří ten, kdo ji lék předepisuje... Na moji otázku jak tetu zavodnit, když šestý den zvrací a ani po lžičkách to nejde, mi vysvětlila, že musí teta držet dietu a tím mě vypoklonkovala. Cítila jsem beznaděj a pocit, že 70ti letý člověk už jen překáží, tak proč se ho snažit udržet při životě...
Podotýkám, že dnes tetu převezla RZS opět do UVN, kde je na dialýze a bojuje o život. Problém byl ve vysoké koncentraci onoho léku, který paní doktorka odmítla vyšetřit. Zvažuji žalobu.
Nicméně děkuji paní doktorce (ten titul se mi píše opravdu špatně) za ukázku dnešního zdravotnictví. Rozhodně se budu snažit dodržovat zásady zdravého životního stylu. Oríšková

Paní doktorka je velice dobrá, šikovná, má zájem o pacienty. Uvítala bych kratší povídání s pacienty...

Paní doktorka Pavlatová je skvělá, o pacienty se zajímá a do práce občas přijde později proto, že jako jedna z mála navštěvuje nemohoucí pacienty v domácnostech, o čemž málokdo z hodnotících lidí ví !!! Je nejlepší diagnostičkou, kterou znám a pokud si není jistá, pošle na všechna možná odborná pracoviště, aby nic nezanedbala. Navíc je jí trapné brát si od lidí peníze, takže pokud jí je nevnutíte, neřekne si o ně. Ani za různá potvrzení, za která platíte u jiných lékařů až 400,- Kč, ač Vám to napíšou v letu mezi dveřma. Ludmila Odarčenková

Pani doktorka Marta je celkem fain , ale její zdravotní sestra je úžasná.

Dobrý den, píši úplně čerstvý dnešní příspěvek, přišla jsem do čekárny v +-9.30, byla jsem třetí, jupííííí, říkám si, to bude rychlé, ale ejhle, odcházela jsem po dvanácté hodině. no a "sestřička svou vlídností" zaujala i maminku s dcerkou čakjící na odběr krve, který, mimochocem byl také "rychlý", ale to je jiná. Tak mě tedy právě dnes přetekl onen pohár a hledám jinde, protože tohle, fakt ne, hlavně, že první bylo......platila jste?

Výborná lékařka. Ano, popovídá si, ale její přístup je profesionální - má odhad na nemoci, nejen mně, ale i řadě jiných lidí zachránila život. Navíc ma velmi milou sestru, což se jen tak nevidí. Uvítala bych, kdyby se nemuselo tak dlouho čekat, ale narozdíl od jiných lékařů ma p.doktorka skutečně zájem o lidi a UMÍ, a to se cení.