MDDr.

Maroš Henček

Zubař

9 názorů +přidat

Požádejte o spuštení online kalendáře

Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave. Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko Stáž na klinike - Hospital São João, Porto, Portugalsko Stáž… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • A
  Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

  První návštěva u pana doktora byla pro mě něco jako návštěva v jiném světě. A to doslova. Příjemný, milý pan doktor mi bezbolestně ošetřoval zuby. Vždy mi pečlivě a trpělivě vysvětloval zákroky, které budou následovat. Fotodokumentací jsem viděla při každé návštěvě zub před zákrokem a po zákroku. S vysoce profesionálním přístupem, o kterém jsem jen slyšela, jsem měla možnost se setkat a zároveň jsem měla možnost okamžitě k panu doktorovi přihlásit svého syna a vnučky, kteří do té doby měli velké obavy ze "zubařů". Chodily k němu dokonce rádi, i ta nejmenší. Všem, všem pana doktora doporučuji.

 • Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

  K panu zubaři jsem šla se svými dvěma dcerami na doporučení přátel. Do té doby pro ně byla návštěva u zubaře neskutečný problém, strašně se bály. Starší dcera (15 let) měla doslova panické stavy. Po první návštěvě se zbavila největší bariéry ve své životě. Na zubní zákroky chodila naprosto v klidu. Mladší dcera měla zase zoubky od své původní zubařky velmi zanedbané, díky panu doktorovi všechny zákroky prožila bez bolesti a v příjemné atmosféře. Obě holky mají konečně pěkné úsměvy a v současné době chodí jen na preventivní prohlídky, zákroky již nejsou potřeba. Jsem panu doktorovi neskutečně vděčná, kudy chodím, tudy chválím.

 • M

  S pánom zubárom som bola maximálne spokojná. Profesionálny prístup, všetko vysvetlil, pofotil mi zub pred a po zákroku. Spravil mi tiež preventívny rontgen. Určite doporučujem! :)

 • Prostředí ordinace je celkem příjemné. Komunikace relativně srozumitelná do té doby, pokud souhlasíte a na nic se radši neptáte.

  Cenově to s informacemi na netových stránkách ordinace nesouhlasilo. Bylo mi sděleno, že na netu jsou staré a neopravené ceny, samozřejmě nižší. Již to by asi mělo varovati, že se pacient nesetká se seriózním přístupem. Přestože zub nebyl zcela umrtven a já nesouhlasila se zaplněním bolestivého zubu...byl lékařem zaplněn něčím jiným než mi bylo sděleno po upozornění, že se na ten zub jen podívá. Poté ošetření se mnou lékař odmítl mluvit o tom, že jsem se zaplněním nesouhlasila. Sestra mě kritizovala, že si na mě udělali čas den před Vánocemi. Ano jistě patří jim dík za bolestivé Vánoce.

  A také za to, že zmíněným ošetřením mi způsobil komplikace, které jsou v řešení s jinými lékaři, kteří mají také zajímavou představu o komunikaci a léčení pacientů.

  MDDr. Maroš Henček2017-10-23

  Vážená paní Š,
  je mi upřímně líto Vaší nespokojenosti.
  S akutními potížemi jsme Vás vzali den před Vánocemi po pracovní době. Souhlasím, že ceník na internetu nebyl aktualizován, nicméně cena Vám byla přesně sdělena před i během ošetření a souhlasila jste s ní. Jenom bych rád připomněl, že jste po ošetření z ordinace utekla bez placení.

 • Velmi profesionální přístup, je vidět skutečný zájem. Vše vysvětlí. Zachránil mi zub. Vřele doporučuji.

 • T

  Vynikající přístup – ochota a profesionalita. Vysvětlí co děla a proč to dělá. Kvalita je na prvním místě. Vřele doporučuji!

 • Výborný lékař, profesionální, přátelský, sdělí předem co bude během úkonů dělat, nabídne více řešení. Jsem velmi spokojen!

 • Skvelý pán zubár, veľmi milý a profesionálny. Vidno, že svoju prácu berie ako poslanie, ktoré ho baví a napĺňa. Odporúčam všetkým, ktorí majú strach z návštevy zubára.

 • Velmi dobrý zubař. Je ochotný, přátelský, profesionální, snaží se pacientovi vyjít vstříc. Hodně na nem ocenuji, že si dava tu práci a pacientovi vysvětlí vse, co dělá a hlavně proc to dělá. Vrele všem doporučuji :-)

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave.
  Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko
  Stáž na klinike - Hospital São João, Porto, Portugalsko
  Stáž na klinike maxilofaciálnej a plastickej chirurgie - Hôpital Nord, Marseille, Francúzsko

  Jazyky:

  Česky
  Slovensky
  Anglicky
  Francúzsky