Adresa

Bajzova 2, Bratislava, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave. Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko Stáž na klinike - Hos...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

Fotografie


Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: rekonstrukce spodního chrupu a výroba vrchní náhrady

Stručně:příjemné vystupováví,přesná informatika o zákroku i případném doplatku,profesionálně provedený každý zákrok,který je v podstatě bezbolestný,příjemná asistentka.Co více si přát...doporučuji všem !


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Prvá návšteva u pána doktora bola zaujímavá, keďže som bola v procese opravovania plomb a zároveň som si znovu budovala dôveru voči zubárom (od inej pani lekárky som mala pod všetkými plombami nevyvŕtané kazy takže som im poriadne neverila už ani nos medzi očami). Samozrejme z kliniky ma neinformovali, že na ďalšej návšteve ma bude ošetrovať môj nový zubár p. Henček a keď som tam prišla na dohodnutý termín tak som do ordinácie ani nechcela ísť. Ale nakoniec som bola veľmi rada, že som tam šla. Pán doktor bol príjemný, na všetko sa ma pýtal, všetko mi vysvetlil, ja zase jemu moju fóbiu z injekcií, takže pochopil, že to so mnou rozhodne jednoduché mať nebude. Zákrok prebehol bez najmenších problémov, jednotlivé fázy mi pofotil, medzitým hovoril čo ma počas neho čaká a neminie a či to bude bolieť alebo nie, po ňom mi fotky ukázal a popísal čo sa dialo, dohodli sme sa na ďalšej návšteve, že ktorý zub bude ďalší adept na ďalší zákrok. Postupne mi prerobil všetky špatné plomby, pod ktorými som mala kazy a teraz nemám ani najmenší problém, chodím len na preventívne prehliadky. Vždy bol slušný a milý, takže kadiaľ chodím, tadiaľ doporučujem.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

První návštěva u pana doktora byla pro mě něco jako návštěva v jiném světě. A to doslova. Příjemný, milý pan doktor mi bezbolestně ošetřoval zuby. Vždy mi pečlivě a trpělivě vysvětloval zákroky, které budou následovat. Fotodokumentací jsem viděla při každé návštěvě zub před zákrokem a po zákroku. S vysoce profesionálním přístupem, o kterém jsem jen slyšela, jsem měla možnost se setkat a zároveň jsem měla možnost okamžitě k panu doktorovi přihlásit svého syna a vnučky, kteří do té doby měli velké obavy ze "zubařů". Chodily k němu dokonce rádi, i ta nejmenší. Všem, všem pana doktora doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

K panu zubaři jsem šla se svými dvěma dcerami na doporučení přátel. Do té doby pro ně byla návštěva u zubaře neskutečný problém, strašně se bály. Starší dcera (15 let) měla doslova panické stavy. Po první návštěvě se zbavila největší bariéry ve své životě. Na zubní zákroky chodila naprosto v klidu. Mladší dcera měla zase zoubky od své původní zubařky velmi zanedbané, díky panu doktorovi všechny zákroky prožila bez bolesti a v příjemné atmosféře. Obě holky mají konečně pěkné úsměvy a v současné době chodí jen na preventivní prohlídky, zákroky již nejsou potřeba. Jsem panu doktorovi neskutečně vděčná, kudy chodím, tudy chválím.


M
Ověřeny pacient

S pánom zubárom som bola maximálne spokojná. Profesionálny prístup, všetko vysvetlil, pofotil mi zub pred a po zákroku. Spravil mi tiež preventívny rontgen. Určite doporučujem! :)


Ověřeny pacient

Prostředí ordinace je celkem příjemné. Komunikace relativně srozumitelná do té doby, pokud souhlasíte a na nic se radši neptáte.

Cenově to s informacemi na netových stránkách ordinace nesouhlasilo. Bylo mi sděleno, že na netu jsou staré a neopravené ceny, samozřejmě nižší. Již to by asi mělo varovati, že se pacient nesetká se seriózním přístupem. Přestože zub nebyl zcela umrtven a já nesouhlasila se zaplněním bolestivého zubu...byl lékařem zaplněn něčím jiným než mi bylo sděleno po upozornění, že se na ten zub jen podívá. Poté ošetření se mnou lékař odmítl mluvit o tom, že jsem se zaplněním nesouhlasila. Sestra mě kritizovala, že si na mě udělali čas den před Vánocemi. Ano jistě patří jim dík za bolestivé Vánoce.

A také za to, že zmíněným ošetřením mi způsobil komplikace, které jsou v řešení s jinými lékaři, kteří mají také zajímavou představu o komunikaci a léčení pacientů.

MDDr. Maroš Henček

Vážená paní Š,
je mi upřímně líto Vaší nespokojenosti.
S akutními potížemi jsme Vás vzali den před Vánocemi po pracovní době. Souhlasím, že ceník na internetu nebyl aktualizován, nicméně cena Vám byla přesně sdělena před i během ošetření a souhlasila jste s ní. Jenom bych rád připomněl, že jste po ošetření z ordinace utekla bez placení.


Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup, je vidět skutečný zájem. Vše vysvětlí. Zachránil mi zub. Vřele doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Vynikající přístup – ochota a profesionalita. Vysvětlí co děla a proč to dělá. Kvalita je na prvním místě. Vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Výborný lékař, profesionální, přátelský, sdělí předem co bude během úkonů dělat, nabídne více řešení. Jsem velmi spokojen!


Ověřeny pacient

Skvelý pán zubár, veľmi milý a profesionálny. Vidno, že svoju prácu berie ako poslanie, ktoré ho baví a napĺňa. Odporúčam všetkým, ktorí majú strach z návštevy zubára.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave. Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko Stáž na klinike - Hos...

Více

Léčené nemoci

  • Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

Fotografie