MDDr.

Maroš Henček

verifiedCreated with Sketch.

Zubař

11 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave. Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko Stáž na klinike - Hospital São João, Porto, Portugalsko Stáž… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Umístění: Family Medical Care s.r.o.Služby: rekonstrukce spodního chrupu a výroba vrchní náhrady

Stručně:příjemné vystupováví,přesná informatika o zákroku i případném doplatku,profesionálně provedený každý zákrok,který je v podstatě bezbolestný,příjemná asistentka.Co více si přát...doporučuji všem !

• M
    Umístění: jiné místo

Prvá návšteva u pána doktora bola zaujímavá, keďže som bola v procese opravovania plomb a zároveň som si znovu budovala dôveru voči zubárom (od inej pani lekárky som mala pod všetkými plombami nevyvŕtané kazy takže som im poriadne neverila už ani nos medzi očami). Samozrejme z kliniky ma neinformovali, že na ďalšej návšteve ma bude ošetrovať môj nový zubár p. Henček a keď som tam prišla na dohodnutý termín tak som do ordinácie ani nechcela ísť. Ale nakoniec som bola veľmi rada, že som tam šla. Pán doktor bol príjemný, na všetko sa ma pýtal, všetko mi vysvetlil, ja zase jemu moju fóbiu z injekcií, takže pochopil, že to so mnou rozhodne jednoduché mať nebude. Zákrok prebehol bez najmenších problémov, jednotlivé fázy mi pofotil, medzitým hovoril čo ma počas neho čaká a neminie a či to bude bolieť alebo nie, po ňom mi fotky ukázal a popísal čo sa dialo, dohodli sme sa na ďalšej návšteve, že ktorý zub bude ďalší adept na ďalší zákrok. Postupne mi prerobil všetky špatné plomby, pod ktorými som mala kazy a teraz nemám ani najmenší problém, chodím len na preventívne prehliadky. Vždy bol slušný a milý, takže kadiaľ chodím, tadiaľ doporučujem.

• A
    Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

První návštěva u pana doktora byla pro mě něco jako návštěva v jiném světě. A to doslova. Příjemný, milý pan doktor mi bezbolestně ošetřoval zuby. Vždy mi pečlivě a trpělivě vysvětloval zákroky, které budou následovat. Fotodokumentací jsem viděla při každé návštěvě zub před zákrokem a po zákroku. S vysoce profesionálním přístupem, o kterém jsem jen slyšela, jsem měla možnost se setkat a zároveň jsem měla možnost okamžitě k panu doktorovi přihlásit svého syna a vnučky, kteří do té doby měli velké obavy ze "zubařů". Chodily k němu dokonce rádi, i ta nejmenší. Všem, všem pana doktora doporučuji.

• Umístění: Denté Clinic Prague s.r.o.

K panu zubaři jsem šla se svými dvěma dcerami na doporučení přátel. Do té doby pro ně byla návštěva u zubaře neskutečný problém, strašně se bály. Starší dcera (15 let) měla doslova panické stavy. Po první návštěvě se zbavila největší bariéry ve své životě. Na zubní zákroky chodila naprosto v klidu. Mladší dcera měla zase zoubky od své původní zubařky velmi zanedbané, díky panu doktorovi všechny zákroky prožila bez bolesti a v příjemné atmosféře. Obě holky mají konečně pěkné úsměvy a v současné době chodí jen na preventivní prohlídky, zákroky již nejsou potřeba. Jsem panu doktorovi neskutečně vděčná, kudy chodím, tudy chválím.

• M

S pánom zubárom som bola maximálne spokojná. Profesionálny prístup, všetko vysvetlil, pofotil mi zub pred a po zákroku. Spravil mi tiež preventívny rontgen. Určite doporučujem! :)

• Prostředí ordinace je celkem příjemné. Komunikace relativně srozumitelná do té doby, pokud souhlasíte a na nic se radši neptáte.

Cenově to s informacemi na netových stránkách ordinace nesouhlasilo. Bylo mi sděleno, že na netu jsou staré a neopravené ceny, samozřejmě nižší. Již to by asi mělo varovati, že se pacient nesetká se seriózním přístupem. Přestože zub nebyl zcela umrtven a já nesouhlasila se zaplněním bolestivého zubu...byl lékařem zaplněn něčím jiným než mi bylo sděleno po upozornění, že se na ten zub jen podívá. Poté ošetření se mnou lékař odmítl mluvit o tom, že jsem se zaplněním nesouhlasila. Sestra mě kritizovala, že si na mě udělali čas den před Vánocemi. Ano jistě patří jim dík za bolestivé Vánoce.

A také za to, že zmíněným ošetřením mi způsobil komplikace, které jsou v řešení s jinými lékaři, kteří mají také zajímavou představu o komunikaci a léčení pacientů.

Maroš Henček2017-10-23

Vážená paní Š,
    je mi upřímně líto Vaší nespokojenosti.
    S akutními potížemi jsme Vás vzali den před Vánocemi po pracovní době. Souhlasím, že ceník na internetu nebyl aktualizován, nicméně cena Vám byla přesně sdělena před i během ošetření a souhlasila jste s ní. Jenom bych rád připomněl, že jste po ošetření z ordinace utekla bez placení.

• Velmi profesionální přístup, je vidět skutečný zájem. Vše vysvětlí. Zachránil mi zub. Vřele doporučuji.

• T

Vynikající přístup – ochota a profesionalita. Vysvětlí co děla a proč to dělá. Kvalita je na prvním místě. Vřele doporučuji!

• Výborný lékař, profesionální, přátelský, sdělí předem co bude během úkonů dělat, nabídne více řešení. Jsem velmi spokojen!

• Skvelý pán zubár, veľmi milý a profesionálny. Vidno, že svoju prácu berie ako poslanie, ktoré ho baví a napĺňa. Odporúčam všetkým, ktorí majú strach z návštevy zubára.

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Fakulty zubného lekárstva Univerzity Komenského v Bratislave.
    Stáž v akademickom centre – ACTA, Amsterdam, Holandsko
    Stáž na klinike - Hospital São João, Porto, Portugalsko
    Stáž na klinike maxilofaciálnej a plastickej chirurgie - Hôpital Nord, Marseille, Francúzsko

Jazyky:

Česky