Praktický lékař pro dospělé
Nové náměstí 20/1431, Praha

Bohužel se musím přidat k negativním názorům. Paní doktorka je skutečně velmi milá a pokud nemáte žádný velký problém, nebo chodíte jen na prevenci a pro razítko, tak je všechno OK. Ale pokud se problém vyskytne, tak ho buď bagatelizuje nebo posílá k odbornému lékaři, protože se bojí vůbec vyjádřit nějaký názor a nějak rozhodnout. Mě zarazilo už to, že mě na vstupní prohlídce prakticky vůbec nevyšetřila a jen se mě zeptala, jestli je mi dobře (moje předchozí lékařka mě při každé prevenci fakt podrobně vyšetřila - oči, uši, srdce, plíce, břicho,... bohužel jsme se přestěhovali). Já mám velké problémy v těhotenství, které nejsou gynekologického rázu, a paní doktorka dělá jednu botu za druhou (předepisuje mi zakázaná antibiotika, posílá mě na zbytečná vyšetření a naopak mi odpírá to, které vyžaduji, protože nemá aktuální informace o příznacích). Čili můj závěr je, že je paní doktorka možná příjemná a určitě není zlá, ale spíš je trochu neschopná a nerozhodná.

Evo, Evo a Ivo, proč píšete jeden názor třikrát? Přečetli jsme si ho a jako rodina, která je u paní doktorky registrována již několik let s Vámi zásadně nesouhlasíme. Naše paní doktorka je velmi vzdělaná, empatická a obětavá, nedáme na ni dopustit. Není to jen náš názor, vžyť v čekárně vždy hodnotíme zkušenosti s lékaři a paní doktorku si všichni velmi chválí. Vzorně vede svoji praxi, má velmi milou a schopnou sestřičku a její ordinace je i vybavením nadstandartní.
Mrzí nás, že vám nebylo dobře, ale je nutno si uvědomit, že praktičtí lékaři jsou lékaři první linie, každá nemoc má svůj vývoj a jestliže vás vyšetřoval lékař v nemocnici později než paní doktorka, váš stav se mohl zhoršit, nehledě na to, že lékař v nemocnici má za sebou celý tým kolegů, okamžité výsledky z laboratoře, atd.
Vašich osm vykřičníků chápeme jako velkou křivdu vůči paní doktorce.

S paní doktorktorkou jsem byla vcelku spokojená až do doby, kdy mé zdravotní potíže odbyla slovy - to je jen viróza, nevím zda z neznalosti, nebo zda šetřila peníze.. Po 4 dnech potíží jsem se obrátila na jiného lékaře - skončila jsem v nemocnici. Mám velké štěstí, že mé onemocnění neskončilo s trvalými následky.

Souhlasím s názorem, že paní doktorka je vcelku příjemná, ale pokud přijdou zdravotní problémy, tak z důvodů šetření, či z neznalosti problém neřeší. Mne odbyla se slovy, že mám virózu - skončila jsem v nemocnici..... Mám velké štěstí, že mé onemocnění neskočilo s trvalými následky. Eva

Paní doktorka není vůbec pečlivá. Nebýt lékárníka, který si všiml, že mám špatné prášky a po domluvě s jiným lékařem se zjistilo, že mám otravu. Bylo doopravdy za pět minut, kdyby mě rodina neodvezla do nemocnice, kde z výsledků, které uvedená lékařka ani nezkontrolovala se uvedená událost zjistila.........Doopravdy nedoporučuji!!!!!!!!

Paní lékařku všem doporučuji !!! Má u mne vždy jedničku s hvězdičkou.Petra Zikmundová

Pani doktorka bohuzel neumi EU legislativu a pacienty silne nemocne s EU prukazem vyhazuje na ulici s vetou , ze nema slouvu s VZP pro cizince. Je to naprosty nesmysl vid vyjadreni VZP:

VZP:
Všichni naši smluvní lékaři mají ve smlouvě,že poskytují ošetření pacientům z EU.Pokud nemá lékař závažný důvod k odmítnutí ošetření pacienta,považuje se to jako porušení smluvního ujednání.

Takze pro cizince a pro lidi, kteri nechteji chodit k lekari, kteri bez toho aby se podival na pacienta a zeptal na jeho zdravotni stav jej vyhodi pro nesmysl na ulici v hroznem stavu nedoporucuji jeji navstevu.

Velmi kvalitní a empatická lékařka. Velmi hezké prostory ordinace. Vždy jsem s léčbou plně spokojen.

Paní doktorka je velmi pečlivá, empatická a odborně na vysoké úrovni. Plně jí, jako lékařce důvěřuji.

všestranná