Praktický lékař pro dospělé
Píškova 1949, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím již 10 let a vždy byla příjemná, snažila se mi pomoct a řádně problém vysvětlila, příp. mě dala doporučení k odbornému lékaři. Paní doktorku doporučuji.

K paní doktorce chodíme celá rodina a já osobně musím napsat, jen samé superlativa. Paní doktorka je vždy moc milá, vždy mě i mé rodině pomůže. My všem paní doktorku doporučujeme.

Plně souhlasím s negativními názory. Úplně v nich paní "doktorku" poznávám... je arogantní, povýšená, máte u ní pocit, že si nemoc jen vymýšlíte nebo přeháníte. Sotva pozdraví, chodí pozdě, neváží si pacientů, absolutně ji nedoporučuji

K paní doktorce Duškové jsem byla nucena jít když jsem potřebovala ke své úžasné paní doktorce Němejcové, ona je její zástup v době nepřítomnosti (dovolená, nemoc) ale raději bych snad zemřela, než jí znovu navštívila. Takový člověk by neměl profesi lékaře, který má lidem pomáhat vykonávat, člověk od ní odchází psychicky zdeptaný a téměř více nemocný, než přišel.... arogance, nezájem a neprofesionalita, to je její léčení... jsem ráda, že to není můj lékař.

mám otázku, chtěla bych se zeptat pokud nemáte tušení o tom kolik budu u paní Duškové platit za zdravotní prohlídku, kterou potřebuji pro výkon práce? A jestli je potřeba mít kromě kartičky pojišťovny nějaké další potřebné dokumenty? Předem děkuji za odpověď.

K doktorce Duškové chodím už mnoho let a s arogancí nebo nepříjemným chováním jsem se u ní nesetkal.
Vždy mne řádně vyšetřila, nebo bylo-li to třeba, poslala mě k příslušnému odbornému lékaři. U paní doktorky i její sestry jsem se vždy setkal s profesionalitou, zájmem a vstřícností.

František Haisl

Připojuji se k hodnocení Paní doktorky Duškové.Léta jsem od ní potřeboval jen léky na tlak.Po dnešku jsem změnil na ní názor když jse od ní potřeboval předoperační vyšetření do kterého patřila i hodnota mého tlaku.Naměřila mi ho vysoký a zdůvodnila ho že se jí asi bojím.Po necelé minutě mi ho zkusila změřit její sestra a najednou jsem ho měl optimální a bez léků.Kde je asi chyba ptám se.Vrcholem mého vyšetření bylo že jsem si řek o vstupní pozvánku do nemocnice na mé méno kterou jsem jí přinesl ukázat a ona odpověděla že to bylo pro ní a udělala mi za poplatek kopii a originál si nechala.Takže hodnocení slabý.

Pokud tedy spolknete její přivítání, jak se často opakují jiní hodnotitelé, doporučuji následující: Připravte si podrobný seznam léků, které užíváte a které vám již předepisovala, protože se tomu bude sama divit, případně to popře. Pokud vám už léky předepíše a recepty vám dá do ruky, podrobně je prozkoumejte, zda jsou to opravdu ty léky, které požadujete a i v tom množství. Pokud vám snad předepíše nové, mějte s sebou její telefonní číslo, protože někteří zkušení lékárníci se velice diví a chtějí si telefonicky ověřit její volbu. Pokud tedy z nějakého důvodu nechcete měnit lékaře, výše uvedené rady vám ušetří čas a nervy.

Docela koukám, co tady lidi píší. Já osobně s paní doktorkou neměla žádný problém a, že by byla arogantní a čekala bych dlouho... Nic z toho jsem nezažila. Paní doktorka i sestřička jsou příjemné a s problémem si poradí. Martina M.

Boze muj, co je to tu za ubreceny spolek?:-( Za temer 20 let co k pani doktorce chodim jsem nemel jedinkrat pocit, ze bych ji obtezoval nebo ze by me odbyla.
Meli by jste spise nez lekare pro dospele navstevovat detske, kde vam daji obrazek a budou na vas sislat jak "jste klasne loztomily a vypinkany do luzova".
Fakt hnus co tu nekteri kydate...