Praktická zubní lékařka
Korunní 7, Praha

K paní doktorce chodím takřka "od mala". Postupně se přidali i ostatní členové naší rodiny a nemůžeme si jí vynachválit. Mívala jsem panickou hrůzu ze zubařů a paní doktorka mě jí zbavila. Nemám, co bych vytkla, jsem ráda, že jí máme a rozhodně nikam jinam chodit nebudeme, i když za ní do Prahy dojíždíme.

Profesionál bez výhrad, jsem velmi spokojen.

Po několikaletých zkušenostech jsem s paní doktorkou naprosto spokojen a doporučuji jí všem, kteří chtějí mít kvalitně postaráno o svůj chrup.

Poctivá, na prevence má dobrou radu, na zákroky jednodušší dobrá paní zubařka. Na složitější případy raději poslala někam jinam, :-(.

Paní doktorka je poctivá, šikovná, citlivá a velmi snadno svým přístupem zbavuje jakéhokoli stresu. K paní doktorce chodím velice rád a vděčím jí za velmi dobrý stav chrupu mé ženy, mě i našich dvou malých synů, kteří se zubaře vůbec nebojí.

docházím již mnoho let a jsem naprosto spokojená. Skvělý přístup k pacientovi, žádný stres. doporučuji

doporučuji, můj nejlepší doktor kterého znám.

K paní doktorce chodím už 6 let. Paní doktorka vždy všechno vysvětlí (má v ordinaci nafukovací zub, na kterém ukazuje co a jak :) a má v ordinaci malý rentgen. Objednací doba na preventivní prohlídku bývá minimmálně měsíc, spíš víc. Akutní případy bere rychle, mám pocit, že do druhého dne, ale jistá si tím nejsem.
Našla mi kaz (když jsem si opakovaně stěžovala na bolest zubu), který byl schovaný pod plombou a ani na rengenu nebyl vidět.
Mam ale pocit, ze nové pacienty už nebere.

Velice dobrá a pečlivá lékařka, v naší rodině naprostá spokojenost už mnoho let.

OPRAVDU SKVĚLÁ PANÍ DOKTORKA,MÉMU MANŽELOVI DOSLOVA NA POSLEDNÍ CHVÍLI ZACHRÁNILA ZUBY.pOKUD BY SETRVAL U PŮVODNÍHO ZUBAŘE/KAM CHODIL OPRAVDU PEČLIVĚ/,MĚL BY UŽ NĚKOLIK LET ZUBY"NA NOČNÍM STOLKU"!vŘELE DOPORUČUJEME.