Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Těšnov 5, Praha

Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Radlická 150/333, Praha 5, Praha

K paní Doktorce chodím už 8 let, co jsem v Praze. Paní Doktorka je Doktorka s velkým D. Ať jsem k ní kdykoliv přišla, že mi něco je, ledviny, vyrážka, šelesty na srdci, vždy mě poslala k odborníkům, kteří mi s nemocemi pomohli. Paní Doktorka je milá, příjemná a velice empatická. Hlavně je to skvělý profesionál.

K paní doktorce jsem přestoupila od jedné soukromé kliniky, kterou nám platil zaměstnavatel. Teď jsem konečně spokojena s lékařskou péčí. Líbí se mi její pečlivost, čas na pacienta, a dobrá diagnostika a léčba. To se u mých předchozích praktických lékařů moc nedělo :(

Spokojenost.

jsem velmi spokojena

Oslovení "studený čumák " je pro pí. doktorku absolutně na místě.
Znám ji již velmi dlouho.... a nevím, jestli se v tom snad trošku zlepšila, ale když k ní dřív přišel pacient s "pouhým nachlazením",z nosu mu teklo jak z vodovodu a kašlali jste, že by vám to, jak se říká utrhlo plíce a neměli jste
teplotu, tak jste zkrátka měli smůlu, doma vás nikdy nenechala
pak snad měla nějaký problém ohledně pacienta...a od jisté doby
je "odborník" přes štítnou žlázu, jakou ji máte, tak to pozná zcela určitě,
ale pokud se na ní obrátíte s nestandardním problémem, jako například já, s tím, že jsem ji poprosila, jestli by mě nemohla někam doporučit a nebo se snažit nějak pomoc, loupla po mě jedním okem a řekla : "to vám nikdo nepomůže", nic víc, nic míň, otřesné nevstřícné jednání, samozřejmě, že mi pomohli jinde
ovšem - sestřička super, moc milá, ochotná, zkrátka na svém místě.
Jsem ráda, že jsem si změnila praktického lékaře !!!

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. V ordinaci se chová velice odměřeně, a v zájmu "zdraví" pacienta mu radši než antibiotika vždy předepíše léky dostupné i bez receptu. To by mi nevadilo, pokud by zabírali. Už čtvrtý den jsem na neschopence a silné bolesti v krku způsobují, že pomalu, ale jistě přestávám mluvit. Myslím, že si brzy najdu jinou pani doktorku.

Tak pokud vzdělávání lékaře soudíte podle vystavených knih v ordinaci, to tedy klobouk dolů!!! Jsem pacientkou paní doktorky a nikdy bych neměnila, mám k ní naprostou důvěru a naopak vím, že se celoživotně vzdělává, školí a připravuje praktické lékaře k atestaci (tam je požadavek na soustavné vzdělávání logický a naprosto nutný!), navštěvuje pravidelně odborné semináře, je členem OS ČLK a tak bych mohla pokračovat...

Jana Š.

K MUDr. Jurčové chodím již cca 5 let a mohu potvrdit, že je vynikající. Vyšetření u ní je důkladné a je zřejmé, že hledá řešení problému a nepospíchá, aby už pacoš neotravoval. Jediné negativum je, že u její ordinace na Těšnově je velmi malá a stísněná čekárna, kde je čekání nepohodlné a ještě se tam můžete nakazit.

Spokojenost.

Paní doktoru Marii Jurčovou mohu jen doporučit. Neváhám se na ní obrátit se zdravotním problémem. Je pečlivá a přesná v diagnóze, neváhá zajistit další odborné vyšetření či kontrolu u specialisty. K pacientům má lidský přístup, vždy zodpoví moje dotazy. Navíc má v ordinaci ochotnou a usměvavou sestřičku.