Ordinace PL pro dospělé
Sokolovská 304/810, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Přišla jsem k paní doktorce se zdravotním problémem a její řešení byl Stoptussin a tečka. Žádná podrobnější vyšetření, jako krev, moč, EKG. Pouze do me cpala ATB.
Taktéž čekací doba v čekárně (2hod.min.)
Sestra razna a nepříjemná.
Po 3 měsících se vracím ke své bývalé obvodní lekarce do místa svého trvalého bydliště.

Paní doktorka i sestra jsou příkladem toho, jak by to u lékaře nemělo vypadat.
Jediným kladem je to, že paní doktorka je docela přívětivá, jinak jako lékařka, absolutně nefunguje. Upřímně, kdyby místo paní doktorky seděl kdokoli jiný i bez lékařského vzdělání, vyšlo by to asi na stejno.
Nastudoval jsem si možné diagnózy na netu a když jsem v ordinaci paní doktorce sděloval, co je možnou příčinou mých potíží, odvětila „Mohlo by být“, když jsem jí sdělil další možnost opět “To by také mohlo být“. Jakákoliv její vlastní iniciativa žádná, důkladnější dotazy žádné. Když jsem si navrhl způsob léčby, tak mi ho jen potvrdila.
Jinak čekárna je většinou plná, v ordinaci často nikdo z pacientů není a lidé přesto čekají desítky minut až je sestra zavolá.
Bočním vchodem chodí neustále lidé mimo pořadí.

C

Nikdy jsem se nesetkal s takovým přístupem, nejen že vysedíte v čekárně důlek jen proto, že rozebírá v ordinaci s nějakou známou dovolenou (sestra byla v Maďarku) ale aby na jednoho pacienta z čekárny vzala dva prominenty přednostně a pak ztracený čas doháněla "rychlovkou" na závěr , to je moc. Nedoporučuji slabším povahám

V poho, když vám nevadí čekání v čekárně, doporučuji!

Paní doktorka je možná milá, ale tím to končí. Připravte se na to, že nedodržuje pracovní dobu. Ordinační hodiny má psané od sedmi, ale klidně si přijde s úsměvem až v osm. V čekárně strávíte půl dne, protože bere stále někoho bokem. Paní doktorka mě vždy vyslechla, potvrdila mi (mnou) stanovenou diagnózu a řekla sestřičce, ať mi napíše recept na (mnou stanovený) lék. Navíc je problém se k doktorce dovolat - buď neberou telefony nebo ho sice vemou, ale pak řeknou "moment" a nechají vás čekat tak dlouho na drátě, až to vzdáte. Vážně jsem horší přístup nikdy nezažila.

Paní doktorku mohu všem doporučit. Poté, co jsem vystřídala mnoho praktických lékařů - a od posledního doslova utekla, tak si radši dojedu pro mě trošku dál a i počkám. Chodí k ní celá moje rodina. Sestřička je taky bezva - a paní doktorka je vždy milá a příjemná a opravdu se snaží pomoct, není to vždy s námi pacienty jednoduché a ne všichni jsme příjemní a nebo alespoň neutrální. A že to je na delší dobu - to se nedá nic dělat, hodně pacientů - delší doba čekání. Radši si počkám- k lékařům, kteří mě prohlédnou z rychlíku a nevyslechnou - nemám důvěru, a zde toto nehrozí.

Nevyslechne, předepisuje nevhodné léky(nevhodné ke vzájemné kombinaci), diagnozu určuje odhadem (předepsala antibiotika aniž by zjistila zda je nemoc virového či bakteriálního původu)

My chodíme k MUDr.Duškové již mnoho let a jsme s ní velmi spokojeni, ona i sestřička jsou vždy příjemné. Také si nemyslím, že dává automaticky antibiotika, v případě potřeby mě vždy poslala k odborníkovi a antibiotika jsem měla za posledních deset let dvakrát a to byla nutností.I když čekání je někdy opravdu delší, určitě je lepší čekat v čekárně a pak se setkat s příjemným a vstřícným jednáním, kdy jako pacient nemám pocit, že obtěžuji či přeháním, než jít sice bez čekání, ale protrpět si arogantního nepříjemného lékaře, kterého pacient de facto nezajímá, to mluvím z vlastní zkušenosti

J.Bohinová

Chodím tam pět let a krom té hrůzné doby v čekárně nemám problém, dá se domluvit, chodím tam vcelku ráda.

Paní doktorka je vždy milá, nepodléhá náladám i když musí být ke konci ordinačních hodin unavená. Na každou otázku vždy odpoví.
Moc návštěvy u lékařů nevyhledávám, dávám přednost telefonické konzultaci a potom jdu jen pro recept. Jsem s paní doktorkou spokojena.

Marie J.