Praktický lékař pro dospělé
Horákova 2062, Praha

Paní doktorka je dobrá tak na rýmičku a kašel, to rozezná.
Dva roky se mi postupně přidávaly další a další zdravotní potíže, ale doktorka se mnou jednala jako s hypochondrem. Neposlala mě opakovaně ani na vyšetření, které chtěl pan primář z Motola, že prý není potřeba... Po dvou letech jsem se dostala do centra bolesti v Motole, kde mi diagnostikovali fibromyalgii, únavový syndrom a těžké deprese a doporučili mně, abych okamžitě změnila tuto neprofesionální a nepřátelskou doktorku!!! Což jsem ten den udělala.

Pani doktorka by mela prestat vymyvat lidem mozky s homeopatiky. Pokazde kdyz k ni zajdu mi je nuti. Specialiste ke kterym jsem chodila mi vynadali, proc vyhazuji penize z okna a ze alternativni medicina neni podlozena vyzkumy,nikdo nepotvrdil jeji ucinky a ze kazdy lekar by se mel opirat o vedecka fakta! Me osobne krome leku na predpis od ni nic nepomohlo.

Chtěla bych vyjádřit poděkování paní doktorce Marianě Kočové, u které se léčím již více jak 20 let. Jedná se o výbornou praktickou lékařku, která léčí pacienty komplexně a dokáže zastoupit i odborného lékaře. Velmi si vážím jejího lidského přístupu a příkladné obětavosti. Není to pouhé formální plnění lékařských povinností či ukázka moci a mentorování. Ba právě naopak! Je to přehlídka pochopení, porozumění, upřímného a lidského jednání, plné lásky k profesi a odhodláním vždy pacientům pomoci a najít účinnou léčbu a řešení. Naprosto ji důvěřuji a jsem šťastná, že mohu navštěvovat její ordinaci. Zita K.

Ja jsem tedy s pani doktorkou velice spokojena. Naopak nesnazi se cpat do tela antibiotika a jine skodlive veci, spise se mi vzdy snazila doporucit neco na prirodni bazi, setrnejsi pro telo. Vzdy kdyz jsem mela nejaky problem tak ho vyresila a snazila se o nejrychlejsi zotaveni. Diky moc jen tak dal. A sestricka je taktez velice mila a snazi se vsem vyjit vstric. N.

Pokud mate kasel a rymu a k vyreseni potizi vam postaci antibiotika, pak budete spokojeni.. pokud vas vsak trapi neco vaznejsiho, spravne diagnostiky se u pani doktorky ztezi dockate...

Paní doktorka Kočová je velmi příjemná profesionálka v tom nejlepším slova smyslu. Dokud jsem byl v Praze, byla naše rodinná lékařka. Její léčebné postupy jsou velmi šetrné k organismu, s možností alternativních metod. Léčí nejen na těle, ale i na duši. Její ambulanci pozitivně dotváří příjemná sestřička Lucie. Teď jsem z Prahy pryč a paní doktorka mi chybí. Máme na ni opravdu jen ty nejlepší vzpomínky.

K pani doktorce jsem se prihlasil, jelikoz jsem dostal doporuceni od sve detske lekarky. Doktorka byla blizko, coz mi vyhovovalo a byla velice mila. Nemocny skoro vubec nejsem, a tak jsem u ní byl vseho vsudy asi 3x za 6let. Bohuzel me naposledy prepadli horecky (40-41), ktere neustavaly a ma pritelkyne me donutila pani doktorku navstivit. Nejen, ze skoro polomrtvi jsem cekal asi hodinu v cekarne, ale po vysetreni nasledovalo doporuceni leku oscilokoksinum (placebo) a lezeni doma...po 3 dnech jsem skoncil v motole na plicnim s akutnim zapalem plyc...lezel jsem tam 10 dní a privezli me na posledni chvili...nechapu, proc me takto pani doktorka odflakla, protoze nejsem zadny pravidelny zakaznik...pani doktorku jiz nenavstevuji a pokud chcete objektivni diagnozu, tak ji ani nedoporucuji.

Paní doktorka je milá a přátelská, až na ty čekací doby v čekárně (což chápu, když má na starost půlku sídliště) jsem velmi spokojená. Také sestra Lucie je vždy milá a ochotná, akorát mě někdy zarazí když před celou čekárnou začne rozebírat co mám za nemoci a vyptávat se na detaily.

K paní doktorce Kočové chodím již několik let (včetně ostatních členů naší rodiny), oceňuji její lidský přístup, zájem o pacienta, léčbu. Sestřička Lucie je pracovitá a ochotná.

~

Když jsem k paní doktorce Kočové začala chodit, byla neuvěřitelně příjemná a vždy, když mi něco bylo, posílala mne na různé vyšetření apod. Nyní (po několika letech) je stav takový, že paní doktorce je jedno, že mám už přes rok trvající silný kašel, když jsem nemocná (nemohu si dovolit simulovat, na takové věci nejsem a není na to ani čas), tak mi dá nějaké nefunkční homeopatika a nechá mě doma, místo toho aby se zajímala, v čem je problém, či jaká je diagnóza. Posledně mi i vynadala, že jsem se jí svěřila, že mě léta trápí bolesti kostí. Prý jsem jí to měla říct, když mě posledně posílala na odběr krve. Jak to ale já jako laik mohu vědět, když s kostmi se většinou posílá na ortopedii? Kdybych tady měla vypisovat všechny příklady, proč jsem s ní nespokojená, byl by z toho román. Nyní chci přestoupit k jinému praktickému lékaři, ale po tom všem už se k ní i bojím zajít pro složku a horečky radši prozatím přechází. Čímž jsem nakazila zbytek své rodiny. Tedy "děkuji za vše, paní doktorko".